SEXUALNO OBRAZOVANJE

devilbw7br.gif


bunto, ja ne vidim fotku.
 
All relationships go throught their ups-and-downs; the important thing is that we don't let our 'downs' become disasterous. Here are a few tips to smooth the ride.

Maintain appropriate walls and windows. Keep the windows open at home. Put up privacy walls with others who could threaten your marriage.

Recognize that work can be a danger zone. Don't lunch alone or take coffee breaks with the same person all the time. When you travel with a co-worker, meet in public rooms, not in a room with a bed.

Avoid emotional intimacy with attractive alternatives to your committed relationship. Resist the desire to rescue an unhappy soul who pours his or her heart out to you.

Protect your marriage by discussing relationship issues at home. If you do need to talk to someone else about your marriage, be sure that person is a friend of the marriage. If the friend disparages marriage, respond with something positive about your own relationship.

Keep old flames from reigniting. If a former lover is coming to the class reunion, invite your partner to come along. If you value your marriage, think twice about having lunch with an old flame.

Don't go over the line when you're on-line with Internet friends. Discuss your online friendships with your partner and show him/her your e-mail if he/she is interested. Invite your partner to join in your correspondence so your Internet friend won't get any wrong ideas. Don't exchange sexual fantasies online.

Make sure your social network is supportive of your marriage. Surround yourself with friends who are happily married and who don't believe in fooling around.
 
a sad tema na vrh, uz jednu romantichnu muzichku podlogu :arrow:


Stars shining bright above you.
Night breezes seem to whisper, 'I love you,'
Birds singing in the sycamore tree.
Dream a little dream of me.

Say nighty-night and kiss me.
Just hold me tight and tell me you'll miss me.
While I'm alone and blue as can be,
Dream a little dream of me.

Stars fading, but I linger on, dear,
Still craving your kiss.
I'm longing to linger 'till dawn, dear,
Just saying this:

Sweet dreams 'till sunbeams find you,
Sweet dreams that leave all worries behind you.
But in your dreams, whatever they be.
Dream a little dream of me...



dream_by_raindog7.jpg
 
Devilishgirl:
poceli su da lice na vestake..brzo rastu i jaki su..a ostavljaju vidne posledice po okolinu..to treba u korenu saseci hehe

Pa i to sto kazes... S obzirom na "vidne posledice na okolinu" i bolje... :mrgreen: Ma... Sta mogu... To mi je jedan od fetisha... :? Uvek me rastuzi kad neka devojka ukloni kandzice... :( Mada je to malo mazohisticki, ja volim da ih osetim na ledjima... :mrgreen:
 
'Najčešće situacije kada padnete u iskušenje da prevarite partnerku
Zašto je druga žena uvek slađa


Da li su muškarci biološki predodređeni da čine neverstva? Izgleda da odgovor glasi „da“. U jednom naučnom istraživanju (koje su sprovodili naučnici oba pola) došlo se do zaključka - da li ste spremni da čujete odgovor - da smo mi još uvek „životinje“. Prema studiji „Mit o monogamiji: vernost i neverstvo kod životinja i kod čoveka“, čovekovim postupcima vladaju instinkti.

Uprkos osećanju sigurnosti i udobnosti koje muškarac ima kada ima stalnu partnerku, izgleda da mnogi od njih jednostavno ne mogu da ostanu verni samo jednoj. Da li takav muškarac možda ima problema u vezi? Da li je ta druga toliko privlačna da ne može da joj odoli? Ili mu je partnerka pomalo dosadila? Koji su osnovni razlozi zbog kojih jedan muškarac može počiniti neverstvo?

Vaša partnerka se suviše opustila

Bilo da je počela da vas zanemaruje, ili vam neprestano nešto zvoca, ili jednostavno niste spremni na čvrstu vezu, tek, nova koleginica postaje sve prisutnija u vašim mislima.

Rešenje problema: Ako osećate da vas partnerka zapostavlja, recite joj to. Na osnovu njene reakcije, znaćete na čemu ste i šta ćete dalje.

I drugim ženama privlačni

Iz nekog razloga, ni činjenica da pored sebe imate sjajnu partnerku nije dovoljna. Muškarcima je potrebno da i druge žene misle da su privlačni.

Rešenje problema: Zamislite sebe u njenoj koži, kako bi vama bilo da ona počne da se dokazuje sa drugim muškarcima.

Mislite da je tuđe slađe

Muškarci su skloni da pomisle da je trava s druge strane obale zelenija.

Rešenje problema: Ako želite da budete samac, budite samac. Ako želite da budete u vezi, onda to i budite. Ako je želja da budete sa drugom ženom toliko jaka, onda je možda vreme da raskinete svoju vezu i otpočnete novu.

Druge poklanjaju više pažnje

Mnogi muškarci ne shvataju da je upravo sigurnost, koju osećaju zbog toga što su u vezi sa jednom partnerkom, ta koja im daje onaj oreol koji se drugim ženama dopada. Možda baš činjenica da ste trenutno u zadovoljavajućoj vezi sprečava da izgledate kao očajnik, ili ste zbog toga veći izazov za druge žene.

Rešenje problema: Uživajte u tome što, tako ušuškani u sigurnu vezu delujete kao magnet, ali ne dozvolite da vas to suviše ponese. Jer, izgledate privlačni i drugima upravo zato što ste u vezi i niste slobodni.

Možda ste postali samo deo plana

Mnoge žene izuzetno vole da se takmiče. Možda je ta druga samo rešila da vas osvoji po svaku cenu kako bi sebi (a i vašoj partnerki) dokazala da može da vas ima.

Rešenje problema: Ako ste srećni u trenutnoj vezi, ne dozvolite da vas ta privlačna plavuša izmanipuliše. Možda ćete se super osećati baš kada postanete svesni da ste odbili ženu koju bi svaki muškarac poželeo.
Vaša devojka vas ne ceni dovoljno

Počela je više da vas kritikuje nego da vas hvali, a nova izazovna koleginica smatra da ste izuzetno privlačni. Kada ste sa njom, osećate se dobro, a kad dođete kući, čujete samo kritike i prebacivanja.

Rešenje problema: Razgovarajte sa partnerkom. Recite joj da vam smeta što vas stalno kritikuje.

Zapustila se

Ako vaša partnerka više nije privlačna kao što je bila, ugojila se, ne ide redovno kod frizera... sasvim je prirodno da ćete početi da primećujete druge žene oko sebe, naročito doterane koleginice na poslu.

Rešenje problema: Zapravo, imate tri izbora. Možete je napustiti, možete je prevariti, ili joj reći da mora da promeni nešto na sebi. Možete, na primer, i zajedno krenuti na trčanje.

Niste spremni za čvrstu vezu

Ponekad je i sama pomisao na brak i decu dovoljna da vas podiđu trnci, i samo malo nedostaje da se nađete u zagrljaju druge žene.

Rešenje problema: Ako se tako osećate, suočite se sa realnošću i stavite svojoj devojci do znanja da još niste spremni da spustite sidro. To će biti poštenije prema njoj, nego da je varate.

Znači, zbog čega su muškarci skloni neverstvu? Zbog instinkta. Dok ženama rukovodi njihova intuicija, smatra se da je kod muškarca instinkt taj koji utiče na njihove postupke, ali utiču i hormoni. Međutim, to zaista nije nikakav izgovor za „švrljanje“. Morate biti iskreni pre svega prema sebi, a zatim i prema njoj.''
 

Back
Top