SEXUALNO OBRAZOVANJE

d1:
1879006923424da0021d6b8.jpg
:P
Lepa slicica. :wink:
 
DisMisaL:
A i ova tema preti da se polako pretvori u Seksualno Zabavište.

Ja bih urednicima predlozio da ovu temu stave kao lepljivu, jer stvarno, mora ti se odati priznanje za trud! Nadam se da sada nece pojedini ponovo pokretati neke debilne teme sa nekim svojim praistorijskim shvatanjima kada ovde imaju sve na jednom mestu. Kome se ne svidja, zbog broja strana ili zbog duzine, ne mora da cita, ali isto tako i neka ne zamlacuje narod ovde svakakvim glupostima.

Ja sam na par mesta rekao da se danas retko moze naci neka knjiga ili casopis, kojih je pre bilo mnogo vise nego danas, o normalnom obrazovanju onoga cega se mnogi i danas stide, pa evo im prilike i ovde. Mnoga pitanja se postavljaju sa nekim bolestinama (u glavi), koja se ovde shvataju, ili sugerira se da se tako shvati, kao nesto normalno, ali i samo pitanja koja se uopste postavljaju, misleci ozbiljno, ali to formulisu neozbiljno ili se tako nesto pretvori u neozbiljnu diskusiju..., nije strasno kada bi se neko napnuo malo da nesto i nauci o ovome. Za zayebanciju ima mesta i ha haj.

Sad su na redu urednici i sta misle ili vise vole da vise ovde non-stop, kako bi se zabavljali u ovom vasaru.

Ovih dana sam primetio da je ova tema pomno pracena a evo vec sada se ponovo vraca cirkusu!
 

Back
Top