POBEDNICI EVROPESME....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muzikom se bavim 15 godina aktivno,a svirtam od svoje 5g pa ljudi moji dali je moguce kakva sramota,sramota,sta su ovo uradili meni se nesvidja iskreno nijedna pesma al ako je neka bila dobra toje Jelenina ,a oni homo seksualcici daj boze ako zauzmu i zadnje mesto pa,nemogu pisati proradio mi cir i sad me boli Pozdrav svima
 
Nisam sve pesme odslusala, ali ono sto sam cula je bilo katastrofa! Sve nesto lagano, ko da je neko ne daj Boze umro! Ko da nisu znali sta da pevaju, a ovi su jos manje znali za sta da glasaju...nijedna kvalitetna pesma nije bila!
A to sto su pobedili Crnogorci, to je vec pitanje nekih drugih stvari. I sto vam je sad svima krivo sto nije pobedila Jelena!? Tek sa njenom pesmom ne bismo se nesto proslavili. A ona je bila favorit iz tog razloga sto joj je Zeljko sklepao pesmu!
Ma, to nas je prosle godine zadesilo da smo imali nesto iole normalno, al sve posle toga postaje nenormalno nepodnosljivo!
I sto bih se ljutila sto su Crnogorci pobedili - od njih u svakom slucaju nemamo nikakve vajde, pa necemo ni sad! Ali garantujem da bolje prolaze, nego sto bi Jelena prosla!
Iskreno, mogao je Ogi da prodje, bar je pesma bila malo drugacija od svih!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top