Crno Goro kuda to ides da li postajes Sodoma i Gomora!

a9020-ruma

Zainteresovan član
Poruka
128
(Nedavno su u Podgorici ministar vanjskih poslova Crne Gore i ministar spoljnih poslova Njemačke, potpisali dokument (odluku), da se u Crnoj Gori (u Danilovgradu) podigne groblje fašističkim njemačkim vojnicima, poginulim u Crnoj Gori u Drugom svjetskom ratu) Ima neke zastrašujuće simbolike što Crna Gora baš u Danilovgradu, gradu Zeka Maloga, podiže groblje svim Hitlerovim bojovnicima iz Drugog svjetskog rata koji su poginuli u Crnoj Gori, u svojoj krvavoj misiji. Sada su sve karte otvorene, sporazum komunista sa Hitlerom dobija i svoj epilog.

… uspravna, vertikalna, viteška, slobodarska, slavna, vječna, separatistička, opljačkana, opustošena, očerupana, pokradena, prodata, dukljanska, antisrpska, tranziciona ogrizina, demokratska ulupina, ali ne više i antifašistička Crna Gora, podiže groblje – fašistima…

Nakon potpisivanja Konkordata sa Vatikanom, sledeći logični korak Crne Gore je podizanje groblja Hitlerovim ubicama. I to u krugu kasarne Vojske Crne Gore! Kakav epilog, kakav kraj groteske…

Baš nije važno da li je svaki čitalac upoznat sa teorijom kraja istorije (Fukojama, i ine palamudžije…), ali, što se, pak, tiče Crne Gore, ovdje je zaista na djelu kraj istorije!, kraj bizarije, i kraj histerije. Fašističke bande (tako vazda pisaše u komunističkim udžbenicima crnogorskim), uzmimo samo jedan primjer – 1943. g. za samo dva sata, u Dolima, u Pivi, u tri vrtače, ubile su, poklale, nabile na bajonete 520 staraca, starica, žena, a od toga 106 djece..!

I tim i takvim zverovima ovovremena – proevropska Crna Gora – pravi groblje. Kakva ironija, kakav kraj, kakav crni barjak. Kakav usud komunističke Crne Gore, kojoj je pripalo u dio da rehabilituje duh fašizma. Sada će 2.000 najsvirepijih fašističkih aveti imati lijepo groblje u Crnoj Gori. U svakom slučaju – fašistima će biti udobnije u crnogorskoj istoriji nego igdje na svijetu!

Dirljiv trenutak za crvenu, dukljansku Crnu Goru. Bezbeli, u groteskne scene taman će se uklopiti i himna oj, svijetla… sa stihovima Sekule Drljevića. Doima se da će povijest Crne Gore dobiti još predznakova, znakova i podznakova.

Ali, šta je Crna Gora uradila sa braćom, sa nevinim narodom kojega su komunisti tokom građanskog rata 1941 – 1945. bacili u jamure diljem Crne Gore, šta će uraditi sa nevinim žrtvama čije su mozgove prosipali po lomovima i točilima, i satirali u bezdankama.

Šta će uraditi sa nevinim narodom kojega su crnogorski komunisti maljevima pobili u Lugu pokraj Tare u Kolašinu, a to stratište nazvala po mjeri svoga morala i pameti – Pasje groblje.

Da li će Crna Gora ikada imati snage da pogleda sebe u zdruzgano ogledalo, i pokaže svoje krvave ruke. Da li će nekim čudom zvaničnici ove i ovakve Crne Gore ponijeti makar jedan vijenac, ako već neće da pale svijeće, na najveće stratište Crnogoraca u novijoj istoriji – na Zidani most. Neće, dašta. Čekaće da prođe vrijeme. Čekaće kraj istorije koji smo evo dočekali.

U tom smislu: smrt narodu – sloboda fašizmu!
Tekst sa sajta vesti011
 
CG je upravo potpisala sporazum za slobodno kretanje Nato transporta... samo jos jedan korak za prikljucenje Nato. Mene ne bi iznenadilo da vec iduce godine udju. Mozda ne bas 2012, ali 2013. sigurno - i tako ce Nato moci slobodno da prolazi i severno i juzno od Srbije.

Pa vec prolazi,2006 smo potpisali SOFA sporazum,Milo je to takodje potpisao pre par godina,sada je samo potpisao da tajne posiljke mogu da prolaze...
 
Bas davno nije bilo teme o Crnoj Gori. Bas sam bio zabrinut sto li se desava. :lol:

Nego vidjostel' koliko love ima na Kosovu pusti sad Crnu Goru samo kamenom bogatu. :per:

old-mne
Srbi preko Kosova i ostalih stvari koji su im se desili placaju ceh sto su okrenuli ledja ZIVOM BOGU.
Ako SRBI i nestanu nista to nije to je Bozji sud,Zapamti u Boga ce biti zadnja rec i on ce suditi svim narodima prema delima njihovim.
 
Bojim se i zamisliti kada bude Bozji sud kako ce to izgledati sta ce i kako biti...naj-jaca masta mi to ne moze docarati...

Koji crno Bozji sud!!! O cemu ti to? Pa vi ste se od prvoga dana u Boga kleli i evo vidimo dje ste dogurali. Pogledaj samo one moslimane sa istoka, svaki m se dan po pet puta mole a On malo malo pa ih casti nekim zemljotresom, cunamijem, ratom... ;)
 
Koji crno Bozji sud!!! O cemu ti to? Pa vi ste se od prvoga dana u Boga kleli i evo vidimo dje ste dogurali. Pogledaj samo one moslimane sa istoka, svaki m se dan po pet puta mole a On malo malo pa ih casti nekim zemljotresom, cunamijem, ratom... ;)

Gresis OLD-MNE gresis,Srbi su postali anti-bozji narod kao i citava Evropa i Muslimani pogledaj postupke takozvanih Hriscana i sve ce ti biti jasno..
Kazes koji Bozji sud ja te ne mogu u to ubediti vec ces sam to saznati..
 
Koji crno Bozji sud!!! O cemu ti to? Pa vi ste se od prvoga dana u Boga kleli i evo vidimo dje ste dogurali. Pogledaj samo one moslimane sa istoka, svaki m se dan po pet puta mole a On malo malo pa ih casti nekim zemljotresom, cunamijem, ratom... ;)

Desetine,Hiljade,Milioni ce padati sa tvoje Leve i Desne strane a tebe se nece doticati...
I ja cu im kazati idite od mene nisam vas poznavao...
 
Kako nema razmisli i odgovor ce ti se dati...ili uzmi Novi Zavet i sve ce ti biti jasno...ljubav prema bliznjima je naj-vaznija...
Ne znam kako shvataš tu rečenicu...ljubav prema bližnjima.Ko su po tebi bližnji a ko su po tebi nebližnji?Ili ti po tvome sudu svrstavaš neke u bližnje a neke u nebližnje.Ko si ti da sudiš?Ti nisi hrišćanin.
 
Ne znam kako shvataš tu rečenicu...ljubav prema bližnjima.Ko su po tebi bližnji a ko su po tebi nebližnji?Ili ti po tvome sudu svrstavaš neke u bližnje a neke u nebližnje.Ko si ti da sudiš?Ti nisi hrišćanin.

Ja sam ti samo citirao Bibliju i nikog nisam osudio-Bog ce sudi na kraju vremena ..a do tada postaraj ce da cinis dobra dela i dobre misli da imas...
 
CG je upravo potpisala sporazum za slobodno kretanje Nato transporta... samo jos jedan korak za prikljucenje Nato. Mene ne bi iznenadilo da vec iduce godine udju. Mozda ne bas 2012, ali 2013. sigurno - i tako ce Nato moci slobodno da prolazi i severno i juzno od Srbije.

NATO se vec slobodno krece i transportuje svoje trupe kroz Srbiju. Ima vec nekoliko godina tome.

Licno sam ih video kroz prozor zgrade, kolonu sa nosacima tenkova i ostalo, posto zivim blizu magistrale.
 

Back
Top