MSN NEO-v 848p Celeron2.66

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

oja

Početnik
Poruka
3
Zanima me koliko bi moga da overklokujem procesor na ovoj ploci?Btw..procesor je Celeron 2.66d<valjda neki prescot??>Trenutno FSB je 133mhz,pokusavo sam da ga dignem 133-170Mhz(3.0 Ghz)ali se ton gubi u igrama,winamp...Tem je oko 55*C
Konfiguracija:
MSI NEO-v 848p Celeron2.66
MSI Fx5600 TDR 128
HDD Maxtor 80G
512 MB RAM(256 veritech...256 Kingston)
[/b]
 
oja:
E ajde ako ti nije tesko objasni ponovo.

Posetis adresu http://www.krstarica.com/ u tabeli "Krstarica" kliknes na "Forum",
u delu "Kompjuteri i internet" kliknes na "Hardever",
kada ti se otvori podforum Hardver klikni na prvu temu (gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je tema za obavestenja),
procitaj je,
vrati se na podforum "hardver" i zatim klikni na trecu temu (opet gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je LEPLJIVA tema)
e tada ce ti valjda sve biti jasno!
Ako je opet nejasno javi da pojasnimo!
Pozdrav!
 
sonne:
oja:
E ajde ako ti nije tesko objasni ponovo.

Posetis adresu http://www.krstarica.com/ u tabeli "Krstarica" kliknes na "Forum",
u delu "Kompjuteri i internet" kliknes na "Hardever",
kada ti se otvori podforum Hardver klikni na prvu temu (gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je tema za obavestenja),
procitaj je,
vrati se na podforum "hardver" i zatim klikni na trecu temu (opet gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je LEPLJIVA tema)
e tada ce ti valjda sve biti jasno!
Ako je opet nejasno javi da pojasnimo!
Pozdrav!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Napokon jedno pravo objasnjenje :!:
 
E sad mi stvarno nije nista jasno.Jel ti toliko tesko da odgovoris ovde?Nov sam u ovakim stvarima i ne bi bas zeleo da sprzim procesor.Procito sam 1 I 3(i slovima:PRVI I TRECI!!!!)i nije mi jasno par stvari.PRVO:Zasto se ne drzite teme o kojoj govorite?Mislim prdenje po plavoj laguni,ribolv(cini mi se neki stapovi i smovi),recitacije nemaju bas neke veze sa occ.Bilo bi lepo da jednom od pocetka pa do kraja procitam text koji je stvarno vezan za tu temu.DRUGO:Razvukli ste o Bartonu 2500+ na barem 2 strane.Mislim neka covek otvori novu temu.

Ako te mrzi da odgovaras daj mi adresu nekog drugog foruma.
HVALA!!!!
 
sonne:
oja:
E ajde ako ti nije tesko objasni ponovo.

Posetis adresu http://www.krstarica.com/ u tabeli "Krstarica" kliknes na "Forum",
u delu "Kompjuteri i internet" kliknes na "Hardever",
kada ti se otvori podforum Hardver klikni na prvu temu (gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je tema za obavestenja),
procitaj je,
vrati se na podforum "hardver" i zatim klikni na trecu temu (opet gledajuci odozgo na dole i s' leva na desno)
(to ti je LEPLJIVA tema)
e tada ce ti valjda sve biti jasno!
Ako je opet nejasno javi da pojasnimo!
Pozdrav!
E ovo mi nikad ne bi palo na pamet, svaka cast :lol: :lol:
@oja
Na toj lepljivoj temi (uputstvo za otvaranje iste imas tri odgovora iznad) imas uputstvo za OC i malo poduzu diskusiju.
Ako ti n\sta nije jasno, ti nastavi tamo pa razvuci i na 22 strane ako hoces, samo ne otvaraj nove teme.
OK?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top