Un momento que non resiste

por_el_suelo

Početnik
Poruka
5
Ola!
Dogodio mi se jedan fatalan trenutak, i to pre oko godinu i po dok sam bila na jednom seminaru u Beogradu. Naime, te mirne letnje veceri sela sam sa ljudima u jedan klub na otvorenom. Stiglo je neko drustvo i nakon sto smo se svi upoznali, u masi ljudi dogodio mi se fatalan momenat kad sam upoznala tog jednog tipa. Odmah smo se nekako ukopcali, ustvari, nismo prestali pricati , medjutim taj susret nije dugo trajao jer sam morala da idem, ali je on uzeo moj mejl kao,da se cujemo jos neki put. Cela ta situacija je bila toliko intenzivna za mene da do danas jos uvek mislim o njemu i celom tom odnosu. stoji mi uvek tu negde, dopisujemo se a i problem je sto on studira u trecoj drzavi. Neki dan me i nazvao i od tog razgovora ja se vise ne mogu "oporaviti". Sa svojim deckom sam nedavno prekinula ali problem je sto vise neznam sta bih sa ovim odnosom. On je najspecificnija i najdraza osoba koju sam ikad upoznala i ne zelim pustiti. Dal treba da sledim svoje ideale bez obzira na sve? help....
 
Pa ako je tako, pricajte o svemu i napravite neki plan, znaci zajednicka odluka je uvek najbolja.

Ne znam ko je rekao da one treba kod njega da ode????
mislim, kako bi to izgledalo da tako bane coveku koga je jednom u zivotu videla. Naravno, pricaju i sve, ali to treba da bude obostrana odluka. Kao da je lako ostaviti svoj zivot gde god da je.

U svakom slucaju, cemu dvoumljenja, znas sta osecas i prati svoje srce, ono se uvek ispostavi da je u pravu :wink:
Jako puno srece ti zelim :D
 
por_el_suelo:
hvala, da istina, :wink: malo mi je neugodno da mu tako nesto jos predlazem, ali naci cemo se u Beogradu uskoro pa cemo videti.
iako tesko mi je cekati a i obaveze su tu i sa jedne i sa druge strane

Da, znam tacno na sta mislis. :)
Iz iskustva razumem tvoju situaciju, znaci ono sto ti ja predlazem jeste da vidis sta on zeli i da kazes sta bi ti zelela i jednostavno zajedno radite na ostvarenju toga da budete zajedno. Nije u redu da samo ti promenis nesto, prava ljubav zahteva zrtvovanje obe strane. :wink:

Inace, ako ti je sada neugodno da mu to predlozis, znaci da treba da sacekate jos malo, samo ce to doci... ne treba nista gurati na silu, narocito ne tako nesto sto ti osecas (a pretpostavljam i on :D ).
 
por_el_suelo:
Ola!
Dogodio mi se jedan fatalan trenutak, i to pre oko godinu i po dok sam bila na jednom seminaru u Beogradu. Naime, te mirne letnje veceri sela sam sa ljudima u jedan klub na otvorenom. Stiglo je neko drustvo i nakon sto smo se svi upoznali, u masi ljudi dogodio mi se fatalan momenat kad sam upoznala tog jednog tipa. Odmah smo se nekako ukopcali, ustvari, nismo prestali pricati , medjutim taj susret nije dugo trajao jer sam morala da idem, ali je on uzeo moj mejl kao,da se cujemo jos neki put. Cela ta situacija je bila toliko intenzivna za mene da do danas jos uvek mislim o njemu i celom tom odnosu. stoji mi uvek tu negde, dopisujemo se a i problem je sto on studira u trecoj drzavi. Neki dan me i nazvao i od tog razgovora ja se vise ne mogu "oporaviti". Sa svojim deckom sam nedavno prekinula ali problem je sto vise neznam sta bih sa ovim odnosom. On je najspecificnija i najdraza osoba koju sam ikad upoznala i ne zelim pustiti. Dal treba da sledim svoje ideale bez obzira na sve? help....
da :cry:
 

Back
Top