Dobre igre na starom kompu...

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
Koje su to dobre igre koje mogu da se igraju na sledecoj konfiguraciji:

Maticna:Tekram P6L40-A4,i440LX cipset
Graficka:NVIDIA GF 2,mx 400
Memorija:256 Mb
Procesor:Intel P2,300 Mhz

Inace igram cossacks:back to war,colin mc rae 2.0,counter strike 1.3 i tako to.

Inace me zanima me kako mogu na najjeftini nacin da osposobim ovaj krs da mogu da igram malo bolje igre tj. koje su najslabije komponente potrebne za te igre.

P.S Nisam mislio da igram Far Cry,Half Life 2 i tako to nego neke malo starije igre.

Unapred zahvalan!
 
Tron 2.0
Alien vs Predator 2 +expansion Primal Hunt
Undying
Warcraft 3
Return to castle Wolfenstain
Stronghold+Stronghold Crusader
Freelancer


Kupi graficku(moj predlog ATI 9600pro)+256mb memorije i moci ces Vrhunski da igras sve nabrojano.I sa tom tvojom grafickom je OK sa manjim rezolucijama.
 
monte32:
Tron 2.0
Alien vs Predator 2 +expansion Primal Hunt
Undying
Warcraft 3
Return to castle Wolfenstain
Stronghold+Stronghold Crusader
Freelancer


Kupi graficku(moj predlog ATI 9600pro)+256mb memorije i moci ces Vrhunski da igras sve nabrojano.I sa tom tvojom grafickom je OK sa manjim rezolucijama.
STA BRE TI LUPAS JEL SI TI NORMALAN? Mislim stvarno....covek hoce neke slabije igre a ti mu dajes TRON 2.0???? Svaka cast.... I sta bi on mogao a izvlaci iz ATi-jevog cuda (9600PRO)???? pa pazi malo stvarno ... Bojance probaj da igras nesto tipa red alert (I ili II koji ti je bolji...)...
 
S kog si ti drveta pao.Sve igre koje sam nabrojao lete na Gforce mx440,a on ima mx 400 sto nije neki hendikep.Procesor mu izvlaci stvar iako sumnjam da je P4 vec Celeron.Sve igre su Direct x8,jesi ti corav.Tron je radjen u istom engin_u kao AVP 2 i nije zahtevan(mora da nisi ni video sta je to).Rekao sam da smanji rezoluciju ako je problem.Preporuka za graficku je best buy/price ratio odnosno za "male" pare OK graficka koja sve ove igre vrti na MAX.Imao sam u vidu i ostatak konfiguracije.Mogao sam da kazem nabavi 6600GT,ali s obzirom na njegov procesor to bi bio overkill,ne bi mogao da izvuce ni 60% maximuma te karte.Ako si ti pametniji mogao si bar da das svoj predlog :evil:
 
Hvala svima na predlozima,ali mislim da necu menjati graficku.Mislio sam da kupim procesor na 1600 Mhz ali onda moram uzimati i novu maticnu.Inace probao sam Red Alert i dobar je.Ja kada igram neku zahtevniju igru odem na desktop>properites>i stavim grafiku na 16 bita,smanjim rezoluciju i kvalitet u samoj igri i tada skoro sve nekako gura.
 
Hvala svima na predlozima,ali mislim da necu menjati graficku.Mislio sam da kupim procesor na 1600 Mhz ali onda moram uzimati i novu maticnu.Inace probao sam Red Alert i dobar je.Ja kada igram neku zahtevniju igru odem na desktop>properites>i stavim grafiku na 16 bita,smanjim rezoluciju i kvalitet u samoj igri i tada skoro sve nekako gura.
 
imamo slicne makine, bojance, tako da cu da ti preporucim ono najbolje sto sam igrao na svojoj.
1. metal gear solid -neprevazidjeno do danas
2.project eden
3. final fantasy 7 ili 8
4. half life, ako vec nisi
5. nox
6. silver
7. tiberian sun
8. homeworld
9. star trek:elite force
ako nabavis metal gear mogao bi mi javiti kako, jer ga i ja trazim
 
bojance:
A sta kazete na neke strategije o 2.svetskoom ratu?
Ili o nekim trkama (neka kola i tako to)al' da su dobre!

ako stvarno volis strategija, obavezno igraj Combat Mission
izasla je u tri verzije, Beyond OVerlord (najstarija), Barbarossa to Berlin, i Afrika Corps (najnovija). Ja bih ti prepurcuio barbarosa to berlin...
ali to je ako stvarno volis strategije jer je igra jako jako realna....naravno u pitanju je potezna 3d strategija...
 
monte32:
Moja greska.Ucinilo mi se da je napisao da ima P4 a ne procesor od 300Mhz.Sorry :roll:
ma oket... :wink: a kad vec napomenuse TRON 2.0 kazi mi o cemu se radi u njemu da li da ga nabavljam (i da li je grafika lepsa nego na AVP-u 2 jer nisam zadovoljan zavrsnom obradom ...zar ne ??? iz engina su mogli malo vise ali nije ni losa slika pogotovo alien...he he)... Jer ima nesto slicno AVP-u 2?????
 
bojance:
Hvala svima na predlozima,ali mislim da necu menjati graficku.Mislio sam da kupim procesor na 1600 Mhz ali onda moram uzimati i novu maticnu.Inace probao sam Red Alert i dobar je.Ja kada igram neku zahtevniju igru odem na desktop>properites>i stavim grafiku na 16 bita,smanjim rezoluciju i kvalitet u samoj igri i tada skoro sve nekako gura.
rekao sam ti da je Red Alert ok (ma sta ok SUPER JE )....
 

Back
Top