Devojka za jedan na jedan

Hej... ja ne da volim kosarku, ja je obozavam!
Istina sa godinama to malo "dolazi u normalu", ali bilo je vremena kada sam zaista bila pravi fanatik. Verujem da bih i sad bez mnogo razmisljana mogla da nabrojim bar po sest-sedam igraca nase reprezentacije na znacajninim prvenstvima od Manile 1978. pa na dalje...
U svakom slucaju, srdacno te pozdravljam, i moram priznati da mi je malo zao sto ne pripadamo istoj generaciji. Zelela sam da ti kazem da iu te kako ima devojaka koje vole kosarku i sport uopste, a rekla bih da ih je sve vise.
Ipak, devojka koja nude zelela da te zaista upozna i voli, ako je prava, volece te i razumeti tvoja interesovanja cak i ako se bas ne razume u kosarku.
Sve najbolje!
 
JECIKA #5:
Ja mislim da zivim za kosarku.Koliko je dugo treniras i kako ti ide?
Kad sam bio mladji puno sam trenirao.Onda je sve preslo na ulicni basket.Tog ulicnog ima tako puno da se moze reci da "treniram",ali solo.Taj sport mi je broj jedan.Sav sam u to fazonu.trenerke,patike jakne,duksevi...sportski uglavnom.Mada neki put se transformisem u nesto drugo,radi promene i prilogodjavanja okolini.
Sta je sa tobom.Ko si?god.grad,da li ti djuskas basket,u kom si fazonu..........jednostavno se opisi da znam skim treba da "igram" jedan na jedan.Da li mozes da pariras?
P.S.nisam stigao ranije da se javim.
 
JECIKA #5:
Ja mislim da zivim za kosarku.Koliko je dugo treniras i kako ti ide?
Kad sam bio mladji puno sam trenirao.Onda je sve preslo na ulicni basket.Tog ulicnog ima tako puno da se moze reci da "treniram",ali solo.Taj sport mi je broj jedan.Sav sam u to fazonu.trenerke,patike jakne,duksevi...sportski uglavnom.Mada neki put se transformisem u nesto drugo,radi promene i prilogodjavanja okolini.
Sta je sa tobom.Ko si?god.grad,da li ti djuskas basket,u kom si fazonu..........jednostavno se opisi da znam skim treba da "igram" jedan na jedan.Da li mozes da pariras?
P.S.nisam stigao ranije da se javim.
 

Back
Top