XOMOCEKCУЛHA ПPOПAГAHДA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Да ли сте приметили да је телевизијски програм преплављен хомосексуалним садржајем? Ако нисте, имаћете ускоро прилику да се у то уверите.

Продуцентска група «Реинбоу медија» покренула је 1. јуна канал «Дивајн ХД» у оквиру америчке кабловске мреже. Један од представника «Реинбоу медија» изјавио је:

«Гледати Дивајн ХД исто је као и провести дан са духовитим и паметним геј пријатељем. Нема предрасуда, нема политичких тематика, све је у духу слободе.»

Америчка музичка мрежа Ем-Ти-Ви покренула је канал «Лого», такође намњењен хомосексуалцима. Том Фрестон, председник Ем-Ти-Ви мреже, изјавио је да «одавно постоји план за покретање геј канала чија су циљна група хомосексуалци старости од 25 – 49 година.» Такође је додао да је покретање овог канала «у циљу пропаганде индивидуалних и групних слобода.»

Примећујете да се они који нам НАМЕЋУ хомосексуални програм, непрестано позивају на некакве «слободе». Бити извитоперен, према њиме, значи «бити слободан». По тој логици и содомисти, некрофили, педофили и остали перверзњаци, представљају оличење слободе. Једино је угрожена слобода људи који воле Бога, породицу, нацију, отаџбину и приватну својину. Актуелни телевизијски програм је на најбољем путу да УНИШТИ све ове вредности!
 
Ма нек се они * у * тамо. Смо нека не долазе код нас. Заиста ТВ игра велику улогу у уништењу породице као стуба друштва!!!! Када не буде породице сви ћемо радити у мултинационалкама за мале паре и јести хамбургере (а шта фали нашој пљески).

----------
Cupi=Чупи
 
Uh, a šta bi se desilo, da se pobunjenik nije javio?
.. ovoga puta mu smetaju homoseksualci...
Žao mi je pobunjeniče, to nije nešto što su izmislili Srbi, to postoji u svetu, ljudi za to znaju i većina je prihvatila stanje.
Nismo mi, nacija koja diktira kakav će neko TV program da gleda, nametnuto nam je, a naše televizije se nisu bunile. I ne treba!

Gotovo sam sigurna da nove generacije koje dolaze neće imati toliko problema s i zbog homoseksulalizma.
Ovo je još jedna tema o kojoj se raspravlja, a meni nije jasno ovo:
Da li ste vi muškarčine ljubomorne na činjenicu da žene (velika većina njih) ipak njih više voli. Mislim, sa vama će biti, a njih će simpatisati.
Razmisli:
Oni ne ugrožavaju nikoga i to je sopstven izbor

Tu nema borbe, ja sam pasivni posmatrač i ne smeta mi, ne bi ni tebi trebalo :)

PS. Kako vreme prolazi, sve mi se više čini da ti zapravo nacionalista...
 
Cupi NS:
Смо нека не долазе код нас. Заиста ТВ игра велику улогу у уништењу породице као стуба друштва!!!!

E, ako će nekom TV da uništi porodicu, taj ne treba ni da je pravi. Pa kakav je to nesigurni čovek, da mu televizija pokvari ono što je dugo stvarao?
Kako će tek na njega da utiču i promene ostali loši uticaji koji dolaze sa svih strana, ako se toliko slama na sve što vidi na TVu :?
Emislija gde se homoseksulaci pojavljuju ti sigurno neće promeniti seksualno opredeljenje. Šta više ako sebi "dopustiš" i pogledaš, naučićeš nešto novo, a možda se i sam uverirti da tu nema ničeg loše. :)
 
"Ако ти сметају овакве емисије, ти промени канал". Ово је постао уобичајен одговор људи који не знају шта да кажу када их неко сатера у ћошак снагом својих аргумената.
Замислите да медији почну да промивишу људе који ужвају у сексу са животињама, и да нам представљају такав вид понашања као нешто потпуно нормално и прихватљиво. Тада се неко побуни и укаже на провалију у коју људска раса срља, а онда се јављају "велики хуманисти" који кажу: "Ако ти смета, ти промени канал." Ето, таква нас будућност чека.
 
Svakog puta kada vidim nesto sto navodni pobunjenik kaze, slatko se nasmejem. Da, ako ti smeta nesto sto vidis, ti nemoj to da gledas. Prosto, zar ne? Nije prosto, kaze pobunjeniglup. Kaze, unistavaju nase vrednosti time sto to uopste i emituju bla bla bla... a internet? Sta sa njim? U stvari, sta ti uopste trazis na netu, pa tu imas tone i tone "nenormalnih" stvari. Imas milion animal sex sajtova, BDSM i tako toga, ali ti si i dalje ovde. Posto se ti ne slazes sa onim "promeni kanal" pretpostavljam da su tebi neprestano otvorene sve te stranice sa takvim sadrzajem. Sta, nisu? Kako to? Aaaaaa, pa zato sto ih nisi otvorio... da da, ima tu neke logike. To je zato sto si odlucio da ih ne gledas, kao sto mozes da odlucis da ne gledas i TV kanale, zar ne? To znaci da ja, ako emitujem program, recimo, koji ceo dan trabunja o bastovanstvu, ti neces to da gledas jer NE ZELIS TO isto kao sto ne zelis da gledas i ovo. I? Jel se buni neko? Da zatvaram stanicu, prodajem kamere, otpustam radnike? Ko ne zeli da gleda, ne mora, bistro kao flasirana voda. Eeeeej, jadni mali pobunjeniglupe, naveo si da posedujes neke "argumente"? Zanimljiv si... i slab...
 
LPhoklica:
Tipkarošu odličan komentar, "promeni kanal koji ti se ne sviđa" zaista jeste najbolje rešenje. :)
To je problem samo onima koji imaju 1 kanal :lol: pa nemaju sta da promene :wink: . Mislim,evo nova serija na StudiuB 'Sve je relativno' (vala bas :wink: ) i 2 tipa su u vezi. Ili Will&Grace, 2 geja takodje. Al necu valjda zbog toga da prestanem da gledam moju omiljenu seriju (W&G)????
Ljudi se sexualno opredeljuju kako oni hoce,malo je gore ako su neopredeljeni pa salecu sve :lol: .By the way,meni ne smetaju ni homo,lezi-bezi,tran,bi.....
Ljudi budite liberalni! :)
 
Типкарошу, молио бих само без вређења, ако је икако могуће. У противном, бићу принуђен да игноришем твоје коментаре.

Интернет је, нажалост, у Србији још увек луксуз, и не представља извор информација већ средство које људи користе како би се дописивали са родбином у иностранству. Барем је тако у већини случајева. Но, и поред тога, не верујем да би иоле нормалном човеку падало на памет да залази на сајтове које си споменуо. Дакле, неопходно је да их неко "навуче" на тако нешто, као што се то ради путем ових хомосексуалних канала. Узгред, ја се залажем за забрану пропагирања таквих садржаја на Интернету, али овде је тема телевизија, а не Интернет.

Проблем је у томе што нам неко из иностранства непрестано подмеће педерастију као нешто нормално и природно. Ко нам гарантује да сутра неће почети да нас убеђују како секс са животињама представља врхунац слободе? Медији, а посебно ТЕЛЕВИЗИЈА, су НАЈОПАСНИЈЕ ОРУЖЈЕ! Опасније чак и од нуклеарне бомбе!

Није опасност тамо где крочи чизма Новог светског поретка, већ тамо где се пирме њихове серије, филмови, музика итд.
 
Aaron:
decko mesas babe i zabe
voleti otadzbinu, mamu, tatu ili koga vec nema nikakve veze sa sexualnom orijentacijom.
Ako ti smeta sto 10% ljudi na ovom svetu ima i svoje kanale, ti lepo uzmi upravljac i gledaj nesto drugo.


10% sta ako tih 10 predje u 50% znash sta onda?
e onda ce da prestane razmnozavanje ljudi na planeti
gotovo kraj jos 0,00000001 promil i oni su u vecini pocece kloniranje ljudi ideca ce rasti u laboratoriji
neka oni rade sta hoce ali neka se manu propagande tipa GAY JE OK! Jer nije ok da mi mozda dete ili brat ili neko drugi koga volim zastrani sve moze ali bez propagande
nema tu ma ti si nacista ili nesto drugo a to sto ih 90% zena gotivi samo dokazuje da propaganda uspeva
sta bi sa promeni kanal za jedno 30 godina kad su na svim kanalima iste stvari.

NEK RADE STA HOCE ALI NEK MI SE NE REKLAMIRAJU I UBEDJUJU ME DA JE TO SASVIM NORMALNA STVAR!
a vi im se samo ulizujte.
 
NEK RADE STA HOCE ALI NEK MI SE NE REKLAMIRAJU I UBEDJUJU ME DA JE TO SASVIM NORMALNA STVAR!
a vi im se samo ulizujte.
:lol: Ulizujemo? Zašto, jel su oni na neki način bolji od nas, da neće možda homoseksualci sutra da vladaju svetom, pa da im se na vreme dodvorimo? :?
Šta si time hteo da kažeš, "a vi im se samo ulizujete"?

Ja sam rekla, do skoro je u svetu to bila velika stvar, bunili su se, ko vi ovde. Onda su shvatili da ih ima previše i to što su tada smatrali "nenormalimim" ili čak "nemoralnim", sada su prihvatili. Većina njih je videla da oni nisu nisu loši ljudi, što je najvažnije (pa je to samo seksutlano opredeljenje, lopov je loš, homoseksualac nije). Nema njih toliko da bi tebe "ugrozli", pogotovu ovde kod nas. :roll:
Ti si valjda svestan da nisi homo već heteroseksualac, pa u čemu je problem?
Ajde Srbi budite ljudi i razmislite malo, imamo toliko loših i ruzih stvari i na TV i suda oko nas da vi se ovim preokupirali.
 
Pobunjenik:
Типкарошу, молио бих само без вређења, ако је икако могуће.

Интернет је, нажалост, у Србији још увек луксуз, и не представља извор информација

Проблем је у томе што нам неко из иностранства непрестано подмеће педерастију као нешто нормално и природно. Ко нам гарантује да сутра неће почети да нас убеђују како секс са животињама представља врхунац слободе?

Onda bih molio i tebe da ne spominjes svoju "snagu argumenata" jer time vredjas neke ljude.

Nije tacno to za internet, koliko ljudi kada pitam nesto, oni odgovore sa: "Nisam siguran, videcu na netu."

Pazi sad, u svetu i dalje vlada zakon dzungle, ali ne kao kod zivotinja gde najjaci pobedjuje vec ovde najpametniji pobedjuje. Ako oni pocnu da nam serviraju takve stvari kao nesto normalno, pametni ljudi (a i ogroman broj ne bas pametnih) ce ipak to odbiti jer se to krsi sa ugradjenim moralnim nacelima. Makar oni pustali animal sex na svim televizijama 24h dnevno opet ce ljudi koji ce popustiti pod pritiskom i probati tako nesto biti u veeeeelikoj manjini dok ce ostali jednostavno prestati da gledaju TV. Sve vise i vise ljudi prestaju da gledaju TV i ja sam jedan od njih, stvarno mi je gledanje televizije spalo na minimum.
Jos nesto, nemoj da zaboravis da sve to protiv cega se "boris" servira Amerika, a poznato je da pored toga sto su Ameri glupi, oni su i nacija sa najbolesnijim seksualnim zeljama i poznati su po svojim raznim perverzijama. Taj program, to sto nam serviraju Ameri, to ce uticati uglavnom samo na njih jer poznato je da je Evropa ipak kulturno uzvisenija. Ako mene pitas, svejedno mi je sta ce tih 250 miliona ljudi u USA raditi jer ja na njih ionako gledam kao na intelektualno inferiorne. Evropa i ostatak sveta ce se odupreti bilo kakvoj vrsti nemoralne propagande, ma sta god ti mislio.
 
Типкарошу, у овом свету још увек не влада закон џунгле, иако би то многи желели, почевши од еволуциониста, преко хуманиста и комуниста, па до Новог доба и масона. Сви они се залажу за УКИДАЊЕ ДРЖАВА И ВЛАДА, све до саобраћајне сигнализације, тако да ћемо онда заиста живети у својеврсној џунгли. Постојаће само један закон, који је већ написан од стране Алистера Кроулија:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

А да би се до тога дошло, потребно је уништити и најмању трунку морала код људи. Хомосексуални садржај на медијима је један од начина за остварење ових мрачних циљева. Тренутно је Америка та која нас трује, али то не значи да сутра главни промотер Новог светског поретка не може постати, на пример, Кина, или неко трећи. У сваком случају, Срби морају под хитно да се заштите од овакве пропаганде, иначе смо на најбољем путу да НЕСТАНЕМО!!!!
 
Pobunjenik:
Типкарошу, у овом свету још увек не влада закон џунгле, иако би то многи желели, почевши од еволуциониста, преко хуманиста и комуниста, па до Новог доба и масона. Сви они се залажу за УКИДАЊЕ ДРЖАВА И ВЛАДА, све до саобраћајне сигнализације, тако да ћемо онда заиста живети у својеврсној џунгли.

Ja sam evolucionista, humanista, komunista nisam, ali ateista jesam. Ja se ne zalazem za ukidanje vlada i drzava, ali mislim da bi ipak bilo bolje "jedan svet, jedna drzava", ali ne u smislu da jedna nacija vlada svetom vec da svi zivimo u miru i zajednistvu. Ako jos uvek imas nesto protiv nas evolucionista, humanista i ateista, ti idi pa se moli Bogu; moli se da njegove "kreacije" ne potpadnu pod uticaj djavolske televizije... A da, pa ti si vernik, Bog nece dozvoliti da ljudski rod propadne na taj nacin... ne znam kada sam poslednji put bio ovoliko ironican kao u poslednjih recenicu i po...
 
Ej, ljudi zivimo u nedefinisanom svetu gde se ljudska prava i vrednosti potiru. Naprimer kazu da je ljudska sloboda nesto najvaznije i da mi homoseksualce treba da prihvatimo zajedno sa njihovim propagandama i ostalo ali onda bi i nacisti trebalo da imaju svoju TV stanicu a ne da ih zabranjuju zakonom. Ako neko moze da se slobodno izjasnjava o ljutskim pravima onda bi i neki mogli na medijima da se izjasnjavaju o nacizmu, feminizmu, shovinizmu i velicaju ih jer je to necije pravo sloboda govora zar ne?
 
Soulraver:
Ej, ljudi zivimo u nedefinisanom svetu gde se ljudska prava i vrednosti potiru.

Veoma si blizu, takoreći na tragu pune istine.
Osnovno pitanje u celoj ovoj prici jeste - Ko je taj koji određuje šta su to ljudska prava ili ne, tj. (proizilazi iz prethodnog) šta je to kršenje LJ.P.

Ne mogu da se otmem utisku da svi ti "vajni" zaštitnici ljutskih prava (H.R.W., I.C.G., etc...) u stvari jesu pandam "onog komunizma". Jer, u to doba, u kom. zemljama, elita je odredjivala "šta je dobro za narod, a šta nije, tj. šta ga ugrožava a šta ne. (mislim narod)" U ovo doba, kad tog komunizna skoro više i nema, nove elite (gorenavedene kvazi-NGO), određuju "šta je dobro za narod, a šta nije, tj. šta ga ugrožava a šta ne".

U stvari, i jedni i drugi su licemerne p***ke, jer su i "komunizam", a sad i "ljudksa prava" koristili i koriste isključivo i jedino zarad svojih interesa, tj. ostvarivanja što većeg (enormnog) profita za sebe. I upravo zbog toga su "komunisti" govorili - "dole domaći izdajnici i strani plaćenici", a ovi današnji humanitarci govore "dole ugnjetavači ljudskih prava".

A s druge strane za komunjare "dezerteri sa zapada" nisu bili "izdajnici", a za ove današnje smradove "bombardovane Srbije" ili "ubijanje Iračana" (i ko zna koga sve još u bližoj budućnosti), nisu kršenja ljudskih prava. (Zbog toga što su takve postavke i jednima i drugima odgovarale)

Da zaključim - i jedno i drugo su IDEOLOGIJE. I pošto je to tako, onda može i da se primeni istina koja važi za SVE IDEOLOGIJE - Jednog dana ćete pući jer same po sebi pretstavljate protivprirodni blud.
 
Tipkaros:
Ja sam evolucionista, humanista, komunista nisam, ali ateista jesam. Ja se ne zalazem za ukidanje vlada i drzava, ali mislim da bi ipak bilo bolje "jedan svet, jedna drzava", ali ne u smislu da jedna nacija vlada svetom vec da svi zivimo u miru i zajednistvu. Ako jos uvek imas nesto protiv nas evolucionista, humanista i ateista, ti idi pa se moli Bogu; moli se da njegove "kreacije" ne potpadnu pod uticaj djavolske televizije... A da, pa ti si vernik, Bog nece dozvoliti da ljudski rod propadne na taj nacin... ne znam kada sam poslednji put bio ovoliko ironican kao u poslednjih recenicu i po...

Tipkaros nece vladati jedna nacija,vladace jedna grupa ljudi.Ista ona koja je pravila ratova,pa onda ubedjuje ljude da ce ratovi prestati jedino ako oni budu glavni.To ti je ono-zavadi pa vladaj.A sto se tice humanizma-to ti je religija bez boga,povezana je sa komunizmom,ako te vise interesuje procitaj knjigu (ili makar odlomak koji govori o humanizmu) koja se zove "Nevidljiva ruka".
 
Covek je obicna zivotinja, i uskladu sa time treba da se ponasa. To sto smo pametni ne znaci da imamo neke privilegije u odnosu na ostatak sveta, ovo je dzungla predatori su korporacije i neki mocnici a mi smo stada lovine nemamo izbora osim da bezimo, ali svi zboravljamo da smo u vecini iako se mozda licno ne slazemo imamo istog neprijatelja.
 
Ових дана би у Америци требало да се прикаже ЦРТАНИ ФИЛМ у коме зец по имену Бастер посећује породице по кућама, и током једне од тих посета долази код ЛЕЗБИЈСКЕ "ПОРОДИЦЕ"!

Обратите пажљњу, ради се о цртаном филму! Дакле, неко је решио да деци од малена усади у главу како лезбијски пар чини породицу. Овде су све маске пале; намера је потпуно очигледна - УНИШТЕЊЕ ПОРОДИЦЕ у којој се зна ко је коме отац, мајка, дете.

Зашто све ово пишем? Зато што ме не би изненадило да сутра нека домаћа телевизија, типа Студио Бе или Бе92, купи овај цртани филм, и започне МЕНТАЛНО ТРОВАЊЕ српске деце.
 
Ма дај побњениче!
Пази, постоје цртани филмови који једноставно нису ни прављени за децу (нпр. саутх парк). Деца и не требају то да гледају.

Што се тиче оног новог цртног филма којег си поменуо... хајде, зар стварно мислиш да је њима првобитни циљ да униште породицу? (да ли ти сам уопште верујеш у то?).
Ја мислим да им је циљ потпуно другачији, аутори су вероватно хтели да кажу да то није нешто немогуће или лоше...далеко од тога да уништвају оно што људи граде већ вековима - породицу (они само представљају ове "нове породице, где има и геј парова") Мислим да је и боље да такви парови постоје, него да их сутра та иста деца на улицама млате и малтретирају. Опет кажем: Ако је неко геј, не мора да значи да је лош човек!

Драги побуњениче,
сигурна сам да си ти одрастао у некој потпуно другачијој околини од мене, такође сам сигурна да те ја нећу разурерити. Не желим да се свађам, само желим да кажем своје мишљење, али и да их ти или било ко други прочита и покуша да схвати.

поздрав
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top