Vibrator

Sta mislite o koriscenju vibratora?Da li je higijenski?Kako se odrzava?Planiram da ga kupim?Da li imate preporuke?
Da li je higijenski? Sta da li je higijenski?
Imam i vibrator i dildo. Uvek nvucem kondom na njih, nekako mi je prljavo da ih stavljam bez. Odrzavanje, obicno pranje u vodi i posle ponekad premazem alkoholom. Kupio sam vibrator u sex sopu na Zelenom vencu :)

izvini, ti si musko je l` da? Musko koje je napisalo ovo citirano iznad?
 
pa ****** je nezamenljiv...misim...to ko kad kučetu daš gumenu kosku umesto prave...misim...glođe on...nije da ne glođe...al nije to to...uteha za nesrećnice...ako ćemo iskreno...
...što nebi bijo higijemski, osim ako ga ne čuvaš na štatiznam kakim mjestima...
...pa valjda se pere vodom i sapunom...štaznam...
...bolje nađi pravi ******...
nemam...

vibrator može biti sex igracka između dva para koji vole zacinit sex, zar su tbog toga nesretni?
što se tice samog qurca- neki ga imaju al ne znaju što bi s njim.. tako da..kako god ( dobra stvar)

ot- higijenski je koliko držiš sama do higijene.
 
Sta mislite o koriscenju vibratora?Da li je higijenski?Kako se odrzava?Planiram da ga kupim?Da li imate preporuke?

e i ja sam se pitala za nacin odrzavanja pa mi rekose da ga operu vodom i sapunom i vrate u fioku, bolje da ne mislim sta sve ima u fioci :lol:
ne mislim nista, ko oce neka ga korist
kazu ne valja onaj krut ko sipka, sto je i logicno zbog polozaja vagine, ni kita nije kruta
treba uzeti one savitljive
 
Imam i vibrator i dildo. Uvek nvucem kondom na njih, nekako mi je prljavo da ih stavljam bez. Odrzavanje, obicno pranje u vodi i posle ponekad premazem alkoholom. Kupio sam vibrator u sex sopu na Zelenom vencu :)
4-1.gif

Razmisljala sam i ja da stavim kondom na njega, malo mi je prljavo bez. Ali se plasim da ga ne ostetim ... ipak guma na gumu...:s
Ah da kita je nezmenljiva... ali kad nema mora dobra je i ada ciganlija...:)

pa ako ne umes da stavljas kondom vezbaj prvo sa nekoliko, da se ne desi da ti pukne u toku radnje jelte pa da zatrudnis :eek::lol:
a sad ozbiljno, moze se desiti da ti pri pucanju ostane deo u vagini a to je jjebeno
vezbaj prvo sa nekoliko navlacenja
 

Back
Top