Detonatori i drajveri

JasamJa

Obećava
Poruka
65
POMAGAJTE Imam za mene ogroman problem. Naime imam graficku karticu:nVidia GeForce2 MX400 64MB AGP w/TV-out. Elem juce sam napokon kupio kabal (skart-cinc) da bi je povezao sa televizorom.PROBLEM je sto kompijuter ne vidi TV (nema nikakva mogucnost za podesavanje izlaza za TV). Nisam bas neki laik ali sve sam probao i nista, slike nema pa nema. Win je XP profesional sa SP1, stavise postavio sam ga na srpski latinica da bi resio ovaj problem i NISTA.
POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :x
 
Probaj da instaliraš najnoviji drajver, a zatim Display Propertis-settings-advanced-graficka kartica-i u njenim opcijama pronađeš detect displays i izabereš mod kako će slika da se deli da li na pola ili da bude ista kao na računaru. :wink:
 
Miloš:
Probaj da instaliraš najnoviji drajver, a zatim Display Propertis-settings-advanced-graficka kartica-i u njenim opcijama pronađeš detect displays i izabereš mod kako će slika da se deli da li na pola ili da bude ista kao na računaru. :wink:
Molim te kazi neki sajt sa koga da skinem drajvere! (nije da nisam i to pokusao ali ..). I skidanje drajvera je problematicno
 
Miloš:
Na sajtu www.nvidia.com ćeš pronaći drajvere i detonatore baš one koji su potrebni tvojoj grafičkoj kartici.
(detonatori i drajveri ponekad mogu biti dosta veliki da bi se skidali internetom)
Nigde me ne pita da li je kartica sa TV izlazom? Skinuo sam drajver 45.43 i instalirao ga ALIi dalje nemam sliku na TV.GDE GRESIM??????????? :oops: I podesio clone sccren. Sta dalje?????????????
 

Back
Top