Kakve su vam ocene???

winnetou:
na polugodistu sam super prosla! 4.80..
ali, sada sam pocela sam 1 iz geografije i ukorom.. pa bas lepo :?

imala sam 4 iz matematike, fizike i latinskog (ne pitajte me za latinski, mnooogo je zeznuto, ako pogresis 1 slovo da ti manju ocenu!)

idem u gimnaziju, i dosta je tesko, mora da se uci za svaki cas, a dnevno ih ima 7.. to je nemoguce. i onda se neki profesor cudi ako odlican ucenik ne zna.. pa stvarno.. :roll:
 
Malo pre mi je mama došla sa roditeljskog....
Izljubila me čestitala, rekla da će da me časti (i ako već jeste sa 2hilj.), dobiću parfem koji poželim (hehe pa moram malo da se (po)hvalim :P :wink:)
Razredna je žurila i rekla je da je na polugodištu bilo samo 12 jedinica, da samo 12 :roll:
... odličnih - dvoje :?
 
ja sam jos uvek u osnovnoj :oops:
u glavnom,stvarno nije tesko,samo je mnogo dosadno,a do sad sam uvek prolazila (skroz) odlicna :)

blago tebi!tek ti sad pocinje raspust...(ako sam dobro shvatila)

A mi po ovom gadnom vremenu moramo u skolu... :(
 
Moje ocene su blago receno poeticne.Knjizicu nisam ni uzela,trebalo je da je uzmu roditelji u subotu a moji nisu bili tu (u prevodu:imali su vaznija posla) :P
Ionako sve moje brljotine znaju....ili mozda ne znaju....
Kao i prosle god. u srednjoj sam 1,00 necemo sad traziti dlaku u egu koliko jedinica 8)
 
meni je ostalo jos sutra i prekosutra da dam hemiju i biologiju i zavrsila sam!!! idem na ispit sa 94% iz bio i 84% iz hem....a kako cu da izadjem to niko ne zna!!! :roll: :? ....dakle, drzite mi palceve....PLEASEEEEE!!

poz
 
Hm,...........................................................................................................................................................nemam pojma sta da napisem................................................................................................................................stvar je u tome sto ja nemam ocena ove skolske godine... 8)
 
IZEM TI SKOLU !!! TRI DVOJKE !!! OSMI SAM RAZRED OCU DA SE UBIJEM !!! PROSEK UZAS 3.54 JEDVA VRLODOBAR !!!
E SAD BOGA PITAJ KAKO CU SA OVIM PROSECIMA UPISATI SREDNJU ELEKTROTEHNICKU SMER KOMPOVI !!! AKO NEKO IMA MOZDA DA ZNA KOJI JE PROSEK POTREBAN ZA OVE SKOLE PEVAJTE KO PTICE !!! :(
 
svi vi koji idete u skole dole u yugi svaka cast!!!

ja bih sad imala prosek 0.1 tako da.... #1 sreca moja sto nisam dole a #2 jeste malo zalostno, sto ne znam ni pola od onoga sto vi znate----> to je pravo ucenje!!

congrats!!
 
bebidoll:
svi vi koji idete u skole dole u yugi svaka cast!!!

ja bih sad imala prosek 0.1 tako da.... #1 sreca moja sto nisam dole a #2 jeste malo zalostno, sto ne znam ni pola od onoga sto vi znate----> to je pravo ucenje!!

congrats!!
Upravo,dole se vise uci i gradivo je teze,barem znam kad sam dosao ovde gde sam,bio sam po znanju ispred mojih vrsnjaka oko 3-4 meseca,znam samo da sam ja znao pitagorinu teoremu a oni nikad culi ko je Pitagora... :lol: :lol:
 
kao sto vec rekoh :p 4.15 (((8 khm khm ... sta da vam kazem ((8 (tj ja sam mislila da imam jednu ocenu nize :p kad nam profa krije ocene :pPp)
Kad_LupimLupim:
Jedino bi bilo fer da napisete sa ocenama i u kojoj ste skoli... :roll:
hm ... a to ce ti p mnogo znaciti, ti bas znas sve skole, jel? :pPp
e da SHOCK zapanjujuca cinjenica SHOCK svi imaju 1 iz mate SHOCK zasto? SHOCK ocete ja da vam objasnim ((8
winnetou:
i dosta je tesko, mora da se uci za svaki cas, a dnevno ih ima 7.. to je nemoguce. i onda se neki profesor cudi ako odlican ucenik ne zna
e p sama si kriva/smo krivi sto si/smo navikla/li da ucis/mo kampanjski :pPp ali sad ozbiljno ... mislim, u vecini srednjih/gimn. ti je tako ... sto je i logicno ... ?? ... mislim da bi nesto naucio - da bi ti to zaista ostalo u secanju, moras redovno da ucis i da budes spreman za svaki cas ... mislim i ja sam vecinom kampanjac OOPS ali se slazem sa profanima sto se ovoga tice :p a to za 7 casova ... mojne da mi pominjes (8
Keeper:
ja imam uglavnom petice :cry:
?? SHOCK ??? ):
jesam ja pomenula da sam prilicno zadovoljna svojim ocenama (8 posto vidim da se svi zale (8
a razredni mi je najbolji sto mi je upisao skoro sve pogresne ocene u knjizicu :p napisao mi 2 iz fizike SHOCK i jos kao kazem ~m ne mora da ispravlja SHOCK ali smo nakraju prepisali lepo sve moje ocene (8 tako da mi je sad u knjizici kako treba (8 to mu nije bila jedina greska, ali je najveca SHOCK

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Master_Chief:
bebidoll:
svi vi koji idete u skole dole u yugi svaka cast!!!

ja bih sad imala prosek 0.1 tako da.... #1 sreca moja sto nisam dole a #2 jeste malo zalostno, sto ne znam ni pola od onoga sto vi znate----> to je pravo ucenje!!

congrats!!
Upravo,dole se vise uci i gradivo je teze,barem znam kad sam dosao ovde gde sam,bio sam po znanju ispred mojih vrsnjaka oko 3-4 meseca,znam samo da sam ja znao pitagorinu teoremu a oni nikad culi ko je Pitagora... :lol: :lol:
vidite ja sam ~zivela u tom ubedjenju, a onda sam cula da smo iz mate najgori po znanju u evropi, za koju sam posebno bila ubedjena da znamo 'bolje'/vise/stagod ROLL

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top