DA LI SAM ZALUTAO???

skoro normalan

Zainteresovan član
Poruka
497
interesuje me po vasem licnom nahodjenju cemu sluzi svastara ? sta treba covek da radi da bi se druzio sa drugima (onako neobavezno) kakve teme da postavlja,da li uopste da ih postavlja. po meni svastara je upravo za neobavezno druzenje, i ako ti tema ne pripada nekoj od rubrika onda je postavis na svastari(gde drugo ispoljavati svoju glupost ili kreativnost). Znaci pomozite mi da shvatim zasto bih trebao biti ovde,ili zasto mi u svastari nije mesto ??? :?
 
skoro normalan:
interesuje me po vasem licnom nahodjenju cemu sluzi svastara ? sta treba covek da radi da bi se druzio sa drugima (onako neobavezno)

Nisi zalutao. Treba samo da pišeš gluposti u što većim količinama i oma ćeš se uklopiš i postaneš jedan od nas.
Naravno, posle toga će ti se nametati pitanje kako da prestaneš da budeš jedan od nas, ali na žalost, na to još nije pronađen valjan odgovor. Ne zna ga čak ni jagodica, a baš joj je stalo da sazna. :lol:
 
skoro normalan:
Znaci pomozite mi da shvatim zasto bih trebao biti ovde,:?

Evo i ja se to pitam...Valjda zato što ti je ovde potpuna zezancija, nema nikakvog pritiska i rasprave (ako i do nje dođe, to je ona rasprava sa mnogo smeha i bez nekih loših namera)

skoro normalan:
ili zasto mi u svastari nije mesto ??? :?

Primetićeš da ovde ljudi došli isključivo zbog zabave, pa i nije neko mesto da nešto naučiš, ili da tražiš pomoć...

***
Na tebi je da vidiš da li si zalutao... :)
 
A što bi to trebao da budeš ovde. :shock: Ko te to tera na nešto što ne želiš? :shock: Ili hoćeš ili nećeš. :roll:
(A kafana u glas: Tooo! kume!) :lol:
A možda te plaćaju, pa moraš da odradiš. :roll: E, to je već druga stvar. :? Onda si izabrao pravi glagol. :( Saučešće.
 
zainteresovana:
A što bi to trebao da budeš ovde. :shock: Ko te to tera na nešto što ne želiš? :shock: Ili hoćeš ili nećeš. :roll:
(A kafana u glas: Tooo! kume!) :lol:
A možda te plaćaju, pa moraš da odradiš. :roll: E, to je već druga stvar. :? Onda si izabrao pravi glagol. :( Saučešće.[/quote

OK da ti preformulisem sve,ili da skratim (pa i taj glagol): koja je poenta svastare,reci mi tvoje misljenje??? :wink:
 
nema poentu a sve inace mora da ima neku poentu a ovde ne mora. npr ;)
ali iza stvari bez poente se bas krije neka
eeee ovako izgleda jedna glupa poruka takve vise necu da saljem a kako se odvikava lako prestanes da zoves
 
skoro normalan:
interesuje me po vasem licnom nahodjenju cemu sluzi svastara ? sta treba covek da radi da bi se druzio sa drugima (onako neobavezno) kakve teme da postavlja,da li uopste da ih postavlja. po meni svastara je upravo za neobavezno druzenje, i ako ti tema ne pripada nekoj od rubrika onda je postavis na svastari(gde drugo ispoljavati svoju glupost ili kreativnost). Znaci pomozite mi da shvatim zasto bih trebao biti ovde,ili zasto mi u svastari nije mesto ??? :?

Sto komplikujes :?: Iznesi svoje misljenje i uzivaj :)
Ako ti stigne i po neki odgovor znaci da nisi sasvim promasen :wink:
Ugledaj se na mene ... 8)
Na forumu sam citavih par dana...i bas mi je fino :)
O razlozima zasto si ovde bolje i ne razmisljaj...samo ces se razocarati :D
A ovo veselo drustvance moze biti i veoma stimulativno....samo ako se naljute :) :)
 
skoro normalan:
zainteresovana:
A što bi to trebao da budeš ovde. :shock: Ko te to tera na nešto što ne želiš? :shock: Ili hoćeš ili nećeš. :roll:
(A kafana u glas: Tooo! kume!) :lol:
A možda te plaćaju, pa moraš da odradiš. :roll: E, to je već druga stvar. :? Onda si izabrao pravi glagol. :( Saučešće.[/quote

OK da ti preformulisem sve,ili da skratim (pa i taj glagol): koja je poenta svastare,reci mi tvoje misljenje??? :wink:

Ukapirao sam koji je tvoj problem,on se vidi iz tvog pseudonima "Normalan",te su ovi ljudi zaista u pravu,potraži neku drugu zabavu,ako nećeš da se za...avaš.
 
chili-vili:
skoro normalan:
interesuje me po vasem licnom nahodjenju cemu sluzi svastara ? sta treba covek da radi da bi se druzio sa drugima (onako neobavezno) kakve teme da postavlja,da li uopste da ih postavlja. po meni svastara je upravo za neobavezno druzenje, i ako ti tema ne pripada nekoj od rubrika onda je postavis na svastari(gde drugo ispoljavati svoju glupost ili kreativnost). Znaci pomozite mi da shvatim zasto bih trebao biti ovde,ili zasto mi u svastari nije mesto ??? :?

Sto komplikujes :?: Iznesi svoje misljenje i uzivaj :)
Ako ti stigne i po neki odgovor znaci da nisi sasvim promasen :wink:
Ugledaj se na mene ... 8)
Na forumu sam citavih par dana...i bas mi je fino :)
O razlozima zasto si ovde bolje i ne razmisljaj...samo ces se razocarati :D
A ovo veselo drustvance moze biti i veoma stimulativno....samo ako se naljute :) :)

tako sam i ja mislio srce moje ali kad sam krenuo u zezanje (bez bezobrazluka) poceli su me brisati pa zato i pitam, reko mozda nisam razumeo ili ne znam da se zezam :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top