Spasite Zalutalu bozju OVCU License Code gdje ih naci?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa bez uvrede, cita li iko pravila ovog foruma kada se registruje.. IStina da bude mogao bih da nadjem sve sto te interesuje ali ti kazem i tebi i ostalima po ko zna koji put da je na ovom forumu to ZABRANJENO...

Ja nisam ni postavljao pravila niti ih pisao samo mi je duznost da ih postujem.. Prema tome nemoj se ljutiti jer znam da ce moderatori ovo zakljucati...

Malo se potrudi ima toga.. Poz.
 
dragan1981:
sta glumis ti glumac jedan glupi!Nismo svi SAVRSENI poput tebe.Ako ne znas da pomognes nemoj ni odmagati a pogotovo ne dijeli glupe savjete.Postoje ljudi placeni za da dijele savijete i oni ce odluciti oce li ili nece zakljucati ovo.

ps
Glup si ko cuskija!!!
Ne lupaj decko, nego se upristoji i trazi na drugim mestima, sam si naveo jednu lokaciju.
Ovde sigurno to neces dobiti, pogotovo takvim nastupom.
Inace, ZA je besplatan u osnovnoj verziji, sasvim dobro stiti i u free versiji, pa njega i koristi.
 
Aj gastosu mai smirela malo...
Nemoj da si bezobrazan...CM ti je lepo rekao...Izmedju ostalog LEPO pishe u pravilima Krstarice :
-Nećete promovisati piratski softver niti linkove ka njemu....
Itd....

A samo me zanima kako ces da ga "srushish" posto si pitao izmedju ostalog kako da vidish IP nekog site-a

:lol:

Aj ako si bash u fazonu da "rushish" reci cu ti na PP moj IP pa se igraj do mile volje...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije
 
dragan1981:
LUZERU

Ti Programer,malo sutra!!!
mozda Programer da izprogramiras neku glupu recenicu i nista vise.
I "codemaker" kakav ti je to glupi alies ti si se stvarno umislio da si programer.Sidji malo iz oblaka da hodamo zemljom.

Nije mi jasno sta si se ti upetljao u celu pricu. U svakoj si corbi mirodjija? Odgovori su bili namenjeni "vmarku" a ti se nasao da izigravas advokata.

Mnogo si drcan za svoje godine. Moj "alies" ti smeta? BTW - pise se "alias", ali ti to i neznas...

Programer? Pa 90% ljudi ovde su za tebe maheri, a da li sam programer i kakav, ti sigurno ne mozes shvatiti, nisi kvalifikovan, treba jos da se igras igrica, pa tek da predjes na nesto ozbiljnije za dve-tri godine :)


Ja sam na zemlji decko, cvrsto, za razliku od tebe.
Da "hodamo" po zemlji, mozemo i zelim ti da dobro hodas, ali nikako ne mozes u mom pravcu, nisi odrastao dovoljno..

Ajd' popij sokic pa na spavanje, sutra ces biti 0.00001% pametniji.
 
"sta glumis ti glumac jedan glupi"
"Postoje ljudi placeni za da dijele savijete i oni ce odluciti oce li ili nece zakljucati ovo"
"Oces da te srusim"
"malo sutra"

Bas je tuzno ako je informacija iz nick-a istinita odnosno da je decko 81 godiste... :(
Razmahao se ko leptir po temi,gde je Kuli sada da sankcionise?! :)

@codemaker

da,da... i smrde ti noge...i visok si kao hrast u usima imas mast! loool :) ;)
Decko te dobro izprozivao,izgleda je sacuvao "nja,nja,njanja,nja..." za kraj.

PS. Moj IP je 127.0.0.1 pa udri slobodno.
 
U bre, dva dana ostanem bez neta, pa odma pokolj.

@dragan1981
nastavi u tom stilu da pises i popices ban..ma vec bi popio, al' me mrzi sad da kucam...kasnije.
Inace ovde se niko ne pravi pametan i niko ne "odmaze" vec konacno vecina ovde ljudi postuje pravila.
Ako pravilnik kaze da nema propagiranja piraterije i vredjanja drugih (sto si trebao pre no sto si se registrovao da procitas...a i da primenis ako si procitao) to bi trebao i da postujes, a ne da se cudis onima koji su postupili pravilno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top