Dream Team - Hardchester United

jeasus

Domaćin
Poruka
4.721
Evo jos jedne reprize ove britanske serije na nasem programu...Inace mogu slobodno reci da mi je serija bila omiljena pre par godina dok sam trenirao football...bas sam se primao onda...

Serija je trenutno na Studiju B...svakim danom od 10h i uvece od 23h...
Verujem da je dosta od vas pratilo ovu seriju...zasto se ne bi prisetili opet nekih epizoda i godina koje su iza nas...
 
jeasus:
laura87:
Gledala sam je ja ranije,a gledam je i sad.Ali,jel su ovo nove epizode,ja ih se ne secam?

koliko sam gledao do sada cini mi se da su sve stare epizode...ne znam da li ima i novih...procesljacu po netu da vidim koliko su snimali epizoda...

chears

U Britaniji se trenutno prikazuje osma sezona.Studio B trenutno daje drugu.Ja sam verovatno prestala da je gledam dok se jos emitovala,jer su ove epizode za mene nove. 8)
 
laura87:
jeasus:
laura87:
Gledala sam je ja ranije,a gledam je i sad.Ali,jel su ovo nove epizode,ja ih se ne secam?

koliko sam gledao do sada cini mi se da su sve stare epizode...ne znam da li ima i novih...procesljacu po netu da vidim koliko su snimali epizoda...

chears

U Britaniji se trenutno prikazuje osma sezona.Studio B trenutno daje drugu.Ja sam verovatno prestala da je gledam dok se jos emitovala,jer su ove epizode za mene nove. 8)

Osma sezona??? Uf,bas bi bilo dobro da su otkupili bar 4-5 sezona za sada...voleo bi da vidim neke nove epizode...
 
laura87:
Ja nisam gledala poslednjih par epizoda...ne verujem da su poginuli...daj,svako treci umre u toj seriji...sto nisu jednostavno napravili da Son i Lion predju u neke druge klubove.

Koliko sam ja saznala samo Fletch ostaje u svim sezonama...

i ja sam u prvi mah sumnjao da su poginuli ali na njihovom sajtu stvarno stoji da su navedeni likovi u seriji irali do trece sezone serija koja se upravo emituje na tv-u...stvarno su mogli da smisle neko bolje resenje a ne da ih ubiju...boze,kakav crnjak od serije...
 

Back
Top