pemes i ostalo...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.646
a ovde bi se recimo forumaljke upisivale kad imaju pemes, da znamo da su nadrkane da ih ne čačkamo i forumaši kad su iz nekog drugog razloga nadrkani, da znamo da su nadrkani da ih ne čačkamo...

...slobodno, ne stidi se...
 
a ovde bi se recimo forumaljke upisivale kad imaju pemes, da znamo da su nadrkane da ih ne čačkamo i forumaši kad su iz nekog drugog razloga nadrkani, da znamo da su nadrkani da ih ne čačkamo...

...slobodno, ne stidi se...

nisam nadrkana, samo bih malo lecila stres gazeci svoju rukovodjetju npr autom, kao preko lezeceg dilajta,
znaci onako brrrrm brrrrrm napred, pa onda brrrrm brrrrm u rikverc, pa opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet,
i sve tako dok se ne pretvori u materijal od koga bi i forenzicari digli ruke na uvidjaju.
Inace uopste nisam nadrkana, potpuno sam cool sasvim cool....
 
nisam nadrkana, samo bih malo lecila stres gazeci svoju rukovodjetju npr autom, kao preko lezeceg dilajta,
znaci onako brrrrm brrrrrm napred, pa onda brrrrm brrrrm u rikverc, pa opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet,
i sve tako dok se ne pretvori u materijal od koga bi i forenzicari digli ruke na uvidjaju.
Inace uopste nisam nadrkana, potpuno sam cool sasvim cool....
a el si razmišljala da je možda dijelotvornije povući ručnu kad zadnjim točkovima dođeš do ležećeg dilajta...? :think:

...normalno, ako lepo vataju gurtne...
 
nisam nadrkana, samo bih malo lecila stres gazeci svoju rukovodjetju npr autom, kao preko lezeceg dilajta,
znaci onako brrrrm brrrrrm napred, pa onda brrrrm brrrrm u rikverc, pa opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet,
i sve tako dok se ne pretvori u materijal od koga bi i forenzicari digli ruke na uvidjaju.
Inace uopste nisam nadrkana, potpuno sam cool sasvim cool....

ležeći užitak :zper: :lol:
 
nisam nadrkana, samo bih malo lecila stres gazeci svoju rukovodjetju npr autom, kao preko lezeceg dilajta,
znaci onako brrrrm brrrrrm napred, pa onda brrrrm brrrrm u rikverc, pa opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet i opet,
i sve tako dok se ne pretvori u materijal od koga bi i forenzicari digli ruke na uvidjaju.
Inace uopste nisam nadrkana, potpuno sam cool sasvim cool....

A jesi li mozda razmisljala da je problem u tebi i da treba da odes na neki kurs za kontrolu besa
Te da je tvoja rukovodetja sasma pristojna dama koja samo trazi ono sto ti prosto....ne mozes da ispunis
 
i šta sad ja da ti odgovorim?
ako te ignorišem - uobražena sam.
ako kažem - ne hvala, opet sam uobražena.
ako kažem da - sasvim sigurno je da se zaebavam, tako da ću opet da ispadnem uobražena što te zezam.

i ajd sad ti meni objasni šta da kažem :lol::lol:
mrzi me da ti objašnjavam...
...a i misim da je jednostavno...ako imaš pemes il ako si iz nekog drugog razloga nervozna, napiši...ako nisi, ne moraš ništa da pišeš...:)
 
ja mislim da su zene samo hiperaktivne za vreme pemesa, a da se kod vecine to ispoljava kao nadrkanost zbog tuznog i oporog zivota koji vode, pogotovu ako su zasle u 30. i dalje su ruzne
kod mene ide od krajnosti u krajnost - od ekstremne nadrkanosti do urlanja od smeha
ali jedno je konstantno, za vreme pemesa imam odlicnu inspiraciju za sve
 

Back
Top