Rumunija

X

xena

Gost
da li znate neki sajt gde mogu da se informisem o studiranju u Rumuniji ili Bugarskoj ali na engleskom jeziku ,da li postoji americki koledz u ovim zemljama ako neko zna uslove ,cene
 
pogledala sam sajt ali bih volela da vidim sta se u Rumuniji nudi jer mi je to blize ( zivim na samoj granici sa Rumunijom)narocito me interesuje Temisvar
 
Sorry, za to ne znam. A i sumjnam da Temisvar ima americki univerzitet. Ovaj sto sam ti pokazao imas u jos nekoiko mesta u Evropi. Pariz npr. Bolje se odluci za kvalitet nego za to sta ti je blize, ako si u prilici da studiras napolju.
 
French Spirit:
Sorry, za to ne znam. A i sumjnam da Temisvar ima americki univerzitet. Ovaj sto sam ti pokazao imas u jos nekoiko mesta u Evropi. Pariz npr. Bolje se odluci za kvalitet nego za to sta ti je blize, ako si u prilici da studiras napolju.
Pa zovi ambasadu Ruminije i bugarske, oni imaju kulturne centre pa pitaj, nije problem, a i ne kosta!
 
A da li si probala da pricas na engleskom, ne moguce je da u ambasadi rade ljudi koji pricaju samo rumunski?Nema stida, zovi opet i pitaj! Ili ako si u pogranicnom delu, mora da znas nekog ko zna rumusnki! Ajde pa javi sta si uradila
 

Back
Top