Ordinacija za ljubavne probleme.

Joj, ma ne :D
Ne opterecujem se onim da se nikad ne zna sta moze da se ocekuje od koga, svesna sam toga, ali ipak me ne brine to toliko :)
A i za sad nemam nikakav razlog za bilo kakvu sumnju :)
U snu se nije pojavio na vreme i cekala sam ga dugo onako sama medju svim onim ljudima koji prolaze da sam se na kraju naljutila iako je dosao :lol: i propustili smo koncert :(
 
Zdravo ljudi,ja sam nova ovdje.Nadam se da cu dobiti savet.

Jas sam vrlo emotivna osoba,a svi oko mene smetaju da sam vrlo lepa i pametna cura.Al to nitko ne ceni.Dve vrski su pominale vrlo neuspesno,kao posledna kad moj vece bivsi momak se ozenio i sada ceka bebicu :).
Tad na Facebook-u sam upoznala jedan momak tko mi je pomagao da ga prebolim.Jas sam se zaljubila u njega.Neznam kako al dogodilo se.
Svi ti razgovori terali su me da mislim da bar malo mu znacim al vise ne znam.
Mi smo se zblizili veoma brzo.Ja ga vistinu volim al ne mogu da mu kazem to.Toj ima neke frendice na kome sam ja ljubomorna jer njemu te djevojke vrlo znacit.
Al to sada nije vazno.
Posleden nas razgovor je tekao vrlop odlicno.Toj je morao da ode u drugi grad na goste i da ce se vratiti oko 4-5 dana.A meni uzasno nedostaje.
Kada smo se dogovorili da cemo zboriti kad ce se vratiti ja sam otisla kaj moja frendica na spavanje.Kad sam se vratila primjetiv da toj vec bio uklucen i se zezal sa svoje frendice a meni se nie setio.Jas sam vrlo uplakana,ja nemogu da se smirim i nemogu prestat plakati jer ga mnogo volim,vec sam kazala.Nije dosao od sosednji grad al mi je krivo sta nijednu porukicu nije mi pisao a kada sam jas bila u Italiju svaki dan sam mu pisala.
Sta da radim,ja necu da ga zagubim,ja samo zelim da me voli.

P.S Najprvin sam mislela da sve je minlivo al nije tako.:(

Iz jednu starnu zelim njega a od druge zelim zaboravit al ne mogu.
 
Zdravo ljudi,ja sam nova ovdje.Nadam se da cu dobiti savet.

Jas sam vrlo emotivna osoba,a svi oko mene smetaju da sam vrlo lepa i pametna cura.Al to nitko ne ceni.Dve vrski su pominale vrlo neuspesno,kao posledna kad moj vece bivsi momak se ozenio i sada ceka bebicu :).
Tad na Facebook-u sam upoznala jedan momak tko mi je pomagao da ga prebolim.Jas sam se zaljubila u njega.Neznam kako al dogodilo se.
Svi ti razgovori terali su me da mislim da bar malo mu znacim al vise ne znam.
Mi smo se zblizili veoma brzo.Ja ga vistinu volim al ne mogu da mu kazem to.Toj ima neke frendice na kome sam ja ljubomorna jer njemu te djevojke vrlo znacit.
Al to sada nije vazno.
Posleden nas razgovor je tekao vrlop odlicno.Toj je morao da ode u drugi grad na goste i da ce se vratiti oko 4-5 dana.A meni uzasno nedostaje.
Kada smo se dogovorili da cemo zboriti kad ce se vratiti ja sam otisla kaj moja frendica na spavanje.Kad sam se vratila primjetiv da toj vec bio uklucen i se zezal sa svoje frendice a meni se nie setio.Jas sam vrlo uplakana,ja nemogu da se smirim i nemogu prestat plakati jer ga mnogo volim,vec sam kazala.Nije dosao od sosednji grad al mi je krivo sta nijednu porukicu nije mi pisao a kada sam jas bila u Italiju svaki dan sam mu pisala.
Sta da radim,ja necu da ga zagubim,ja samo zelim da me voli.

P.S Najprvin sam mislela da sve je minlivo al nije tako.:(

Iz jednu starnu zelim njega a od druge zelim zaboravit al ne mogu.

Za početak mi reci kolko ti je godinica, ako nije tajna. :)
U mladosti mislimo da je svaka zaljubljenost/ljubav i ko zna šta sve ne, život je drugo ...
Briši suze, kloni se tog FB - moj savet, ja lično mislim da poznanstva preko takvih mreža nisu prirodna i iskrena.
I kreni da šetaš.
Upoznaj slučajno nekog, zapazi komšiju, možda.
Želim ti sve najbolje.
 
Idealizovala si svoje želje u tom FB muškarcu,,,,Prava ljubav ne glumi,,,,ona se daje sva,,,i ne prestaje da se odvaja od tebe,,sve dok je sama ne napustiš.Gordost kad se projavi,,,onda teži da joj želja bude zadovoljena,,,veruj da je to sebičluk,,,ulepšaj nekom živom biću ,,život,,,,i ako prestaneš da voliš nekog ,,kog si volela,,,onda ga nisi volela,,,,:)
 
Koliko često imate potrebu za sexom?
a010.gif
 

Back
Top