Kako najlakše otkačiti tipa ili ribu ( CHAT MODE )

DOKONI UM:
tako je i taj zakon kod nas postoji od 1994.godine ali smo stalno odlagali njegovu primenu...jer inače kako bi se muvalo sa šećerom, ugljem...

No :arrow: TEMA !!!
uf,opet sam profesionalno pogodjena pa moram da odgovorim:zakon je bio u pripremi od '94.,ali se od njega odustalo.vazeci zakon je od 2004.,a stupio je na snagu 1.januara ove godine.
sorry,Peta W.,znam da ovo ne spada u temu,ali ocekujem podrsku za pravno "prosvetljavanje" jer smo koleginice! :wink:
 
peach:
Pera_Zdera:
PDV - porez na promet
PW - porez na chat
:lol:
e,sad moram da te ispravim,sorry :(
PDV je porez na dodatu vrednost.al' u pravu si,ima veze sa porezom na promet!ukoliko postoji PDV,samim tim ne moze da postoji porez na promet jer bi to onda bilo dvostruko oporezivanje...uf,bas mi je to slaba tacka ovih dana! :wink:
no,da se vratimo na temu...
Za mene koji imam prakticnu a ne teorisku primenu u tome je to sve isto s... drugo pakovanje.
Ja sam laik u tim stvarima, al je moj osecaj bas da me vise puta oporezuju. A sto izmisljaju poreze pa to je revija. I za vazduh ce da izmisle poreze. Sve fino kulturno izdefinisane, objavljene u sluzbenom glasniku sa datim rokom pocetka primene. Ma daj... Pljacka naroda najobicnija.
 
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
PDV - porez na promet
PW - porez na chat
:lol:
e,sad moram da te ispravim,sorry :(
PDV je porez na dodatu vrednost.al' u pravu si,ima veze sa porezom na promet!ukoliko postoji PDV,samim tim ne moze da postoji porez na promet jer bi to onda bilo dvostruko oporezivanje...uf,bas mi je to slaba tacka ovih dana! :wink:
no,da se vratimo na temu...
Za mene koji imam prakticnu a ne teorisku primenu u tome je to sve isto s... drugo pakovanje.
Ja sam laik u tim stvarima, al je moj osecaj bas da me vise puta oporezuju. A sto izmisljaju poreze pa to je revija. I za vazduh ce da izmisle poreze. Sve fino kulturno izdefinisane, objavljene u sluzbenom glasniku sa datim rokom pocetka primene. Ma daj... Pljacka naroda najobicnija.
pa jeste!al' ima nauka o toj pljacki.i tacno je da tebe uslovno receno vise puta oporezuju,jer si subjekt vise poreza.porezi na ovo ili ono odredjuju se prema predmetu...blablabla,ma,to dokoni bolje zna,on je ipak dipl.pravnik!a ja tek moram da savladam nauku o pljackanju naroda :(
 
peach:
Pera_Zdera:
A kad ja pocnem da guram moje ruke u dzepove od tih pravnika ili jos bolje pravnica onda ce biti belaja. :lol:
uh,sta ce sad dokoni da ti uradi zdog tog dzepnog bilijara! :roll:
meni mozes da guras...ruke u dzepove.prazni su! :lol:
Ma bilijar imam i ja... samo onaj sto bez rupa.
Pa u svakom slucaju mislim da ce biti neke vajde od tebe. I ako budu prazni, bar ce mi se ruke lepo ugrejati. :wink:
Ma sakrila si ti te pare negde...mozda nisu u dzepovima?
 
storm cloud:
To me je podsetilo: pomenuto izvrtanje dzepova je klasican potez ocajnika koji je namirisao da ce biti ispaljen. Tako posle, kad ga devojka sutne, moze da prica kako ga je sutnula samo zato sto je siroma', sram je bilo, sponzorusa jedna, samo su joj pare vazne :!: :lol:
Kaze Iceman da se vredjamo...pa ajde.

Tebe su izgleda toliko ispaljivali tipovi, da su ti samo ispale u glavi i nista drugo. A sad da li su te ispaljivali zbog tvojih ocajno supljih dzepova ili zbog neceg drugog isto ocajnog, to je vec diskutabilno. :P :wink:
 

Back
Top