Kucnuo je cas

ja nisam bosanka niti sam kad bila

vazda sam bila krajshkinja

to je ujedno sansa da pravi srbi sa politike diskutuju na pravom mestu

a ovi demokrati neka se druze sa hrvatima bosnjacima i titoslavcima
 
Ko je za novi PDF Republika Srpska?

Ide mi na zivce da se od srba iz Republike Srpske ocekuje da idu diskutovati na sekciju "bih" to je nidje veze

Нисам то знао - СВАШТА...... па наравно да или треба да постоји пдф Република Српска - ИЛИ ТРЕБА ДА РАСПРАВЉАЈУ ОВДЕ СА НАМА...

п.с. заиста има све више и више политиканата у администрацији Крстарице....... безобразлук.
 
Imate moju podrsku. Ako pokrenete peticiju, dajem potpis. Ustvari, ja uopste ne znam sto se dozvoljava frikovima iz FBiH da se registruju na ovaj forum.

ja odkako ste Ratka uhapsili ja vas nemogu smisliti

A sto? Nismo mi uhapsili Ratka, nego vlast, isto kao i Pavkovica, Lazarevica, Lukica... Nemoj da gledas tako uprosceno na sve to. :cmok:
 
А то није на Политици него цела категорија је Бих?
Нисам обраћао пажњу. Онда би требала и РС и Рвацка може, па све оне теме што изумиру и о туризму, пребацивати тамо..
Рвате на Европу :lol:
 
a ti krajišnici..evo ih ovde jedno 20 porodica kod mene u zgradama pored...klinci rodjeni ovde u beogradu a pričaju kao da su juče svratili na vikend iz ***** materine...sačuvaj ti mene bože...
najviše mi idu krajišnici i kosovari na *****..to su najgori srbi od svih srba
(i sad mi žao jer sam samom sebi pljunuo na onno :worth: iznad ali morao sam...jače je od mene...ipak sam ja srbin)

Si fueris Romae, Romano vivito more, Si fueris alibi, vivito sicut ibi. Budeš li u Rimu, živi na rimski način, budeš li drugde, živi kako se živi tamo.
 
a ti krajišnici..evo ih ovde jedno 20 porodica kod mene u zgradama pored...klinci rodjeni ovde u beogradu a pričaju kao da su juče svratili na vikend iz ***** materine...sačuvaj ti mene bože...
najviše mi idu krajišnici i kosovari na *****..to su najgori srbi od svih srba
(i sad mi žao jer sam samom sebi pljunuo na onno :worth: iznad ali morao sam...jače je od mene...ipak sam ja srbin)

Si fueris Romae, Romano vivito more, Si fueris alibi, vivito sicut ibi. Budeš li u Rimu, živi na rimski način, budeš li drugde, živi kako se živi tamo.


eto vidis prvi ograniceni se vec javljaju

ako prica po svom neka prica on to cini iz ljubavi i da se zna odakle je dosao

MRVO , da te golub pojede
 

Back
Top