Treba mi izdavač u SCG

Poruka
3.684
Ljudi pomagajte.
Posto odredjena gospoda iz vrha kulturnog zivota ne haju za to sto sam u Skandinaviji pisac solidnog rejtinga za svoje godine,niko u SCG koga sam uspeo da kontaktiram nece da objavi moja dela.
Da li neko od forumasa ovde zna nekog izadavaca koji je voljan da objavi moja dela,koja se sasvim solidno ocenjuju u Norveskoj?

ekkerot@yahoo.no
 
Dont_Break_The_Oath:
Ljudi pomagajte.
Posto odredjena gospoda iz vrha kulturnog zivota ne haju za to sto sam u Skandinaviji pisac solidnog rejtinga za svoje godine,niko u SCG koga sam uspeo da kontaktiram nece da objavi moja dela.
Da li neko od forumasa ovde zna nekog izadavaca koji je voljan da objavi moja dela,koja se sasvim solidno ocenjuju u Norveskoj?

ekkerot@yahoo.no


Što hitnije kontaktiraj Radivoja Mikića. Čovek radi po principu "što gluplje - to bolje". Uspeh ti je zagarantovan. :wink:
 
Betty:
kao, Samizdat B92 :?

:lol:
Uuuuuuuvreda, kako bi se naljutili da čuju da je Vudvorda objavila mala IK iz Beograda.
Oath, nisi ti persona, nego Raća, a NK ne fali ništa, sem pomenutog. Je l' Rajić takodje tvrdi da si "dobro kotiran, neafirmisan i potencijal"? To je veoma važno pošto dolaziš iz Norge...
Evo, ja bih ti rado pomogao da objaviš knjigu u Srbijici, ali da pišeš kao Ćel Askilsen.
Mala pomoć za tebe i pravilo No.1 : Nikada ne treba ići kod malih izdavača.
Pozdrav..
 
Dont_Break_The_Oath:
Ljudi pomagajte.
Posto odredjena gospoda iz vrha kulturnog zivota ne haju za to sto sam u Skandinaviji pisac solidnog rejtinga za svoje godine,niko u SCG koga sam uspeo da kontaktiram nece da objavi moja dela.
Da li neko od forumasa ovde zna nekog izadavaca koji je voljan da objavi moja dela,koja se sasvim solidno ocenjuju u Norveskoj?

ekkerot@yahoo.no

Pokušaj ovde da kontaktiraš nekog izdavača, nadam se da će ti to pomoći:
http://www.knjizara.com/
 
Samo da dopunim svoj prethodni post: na ovom sajtu koji sam pronašla, na levom panelu, ispo detaljne pretrage stoji stranica za izdavače. Klikom na nju se otvara prozor u kome mogu da se navedu traženi podaci, ili, nanovo na levo, pregledaju korisni spiskovi.
 
Ocigledno da izdavacima u SCG nije nimalo,ali nimalo stalo do svojih ljudi koji su uspeli izvan zemlje,pa su bili poprilicno zacudjeni kako sada ja to,ko sam ja,pa sta ja trazim,kao da su hteli da kazu "ma samo sto dalje od nas,nama je sasvim nepoznat ovakav slucaj".
Pa sta se to desava sa izdavastvom u SCG?
Sta ja treba da uradim da bih objavio knjigu u zemlji iz koje vucem poreklo?
Dolazim sa svojim novcem,sa svojim likovnim i grafickim dizajnom,ali naglasavam da su moja dela vise sklona onom Bjørnson-Hamsun temi pisanja (u prevodu-dosadne knjige).
Da li je to ono cega se i najveci izdavaci u SCG plase?
 
Dont_Break_The_Oath:
Ocigledno da izdavacima u SCG nije nimalo,ali nimalo stalo do svojih ljudi koji su uspeli izvan zemlje,pa su bili poprilicno zacudjeni kako sada ja to,ko sam ja,pa sta ja trazim,kao da su hteli da kazu "ma samo sto dalje od nas,nama je sasvim nepoznat ovakav slucaj".
Pa sta se to desava sa izdavastvom u SCG?
Sta ja treba da uradim da bih objavio knjigu u zemlji iz koje vucem poreklo?
Dolazim sa svojim novcem,sa svojim likovnim i grafickim dizajnom,ali naglasavam da su moja dela vise sklona onom Bjørnson-Hamsun temi pisanja (u prevodu-dosadne knjige).
Da li je to ono cega se i najveci izdavaci u SCG plase?

ma ovde se prave pare tako što objaviš dnevnik - npr. s kojim si se političarima kresnuo.


Eeeee, Oath, KOME prodati tzv. dosadne knjige???


Kome prodati knjigu kad je narod nepismen?
prosta računica - od onih koji su kao pismeni, koliko njih čita; od tih što čitaju koliko kupuje knjige; od tih što kupuju knjige, koliko njih će kupiti „dosadnu” knjigu.
nema tu para. Bolje prolaze kuvari i feng šui knjige.
Ja da sam izdavač, retko i s mukom bih objavljivala nešto što znam da neće bap lako da se proda. To bi morso da bude slučaj da me knjiga FASCINIRA.
E, sad, ako TI kažeš da je dosadna.... :wink:
 
A ne Betty,moja knjiga nije dosadna,samo dosta staromodna,ne pominje se ni drustvo,ni politika,nego je cisto okrenuta prema individui.
Mislim da je Ingmar Bergman okupirao moj mozak pa sada pokusavam u SCG da donesem malo te melanholije.

Ako hocete odlomke iz knjige pisite mi.Jako mi je stalo da cujem neki normalan odgovor,nesto zaista neposredno.Prosto stalo mi je do toga da oni koji citaju pre objavljivanja da mi kazu svoje misljenje.
Cist klasicizam.
 

Back
Top