gde ste svajcarci?

ines1:
I ja se pitam sta je s tim ljudima?

a bre radi se u Ch sta vi mislite
mislite samo na zezanje .. pa i to dosadi..

oni koji ne rade i koji su na stempovanje, oni su u YU dakel ne idu na krstaricu, a oni drugi rade... i nemaju vreme da se jave;.

Ja radim isto trenutno al ipak reko da se javim Inesu koja je nesto puno zapela za CH...? kao da se tamo dele gratis cokolade...
 
ines1:
Samo da se zna da radim vise nego svajcarci, od 12 do 15 sati dnevno!

I verujem da cu u CH dobiti besplatne cokoladice!

Javicu sta se jos deli besplatno.

ti ce dobijes cokoladice od tvoji... sigurno i ja kad odem kod Strica u Aarau dobijem svasta ... ali te sigurno na KLotenu ne docekuju sa cokolade, to sam teo da ti kazem ! 8)
 
ines,video sam da u aprilu ides u bern.
nadam se da ce ti biti ok!
i ja se nadam odlasku u ch,malo mi
je lakse jer mi ne treba viza,ali tesko
je otici na slepo,mislim da ce ti
"konzervativna"rodbina ipak pomoci...
a ko zna mozda se i vidimo tamo...
p.s. ako neko moze da pomogne za neki
poslic neka se javi.
 
Da, idem u aprilu, ali turisticki. O poslu tamo i ne razmisljam, dobro mi je ovde. Inace, koliko sam cula, mada nikada nisam bila, uzasno su hladni, ustogljeni i konzervativni ti svajcarci!
Mali savet> ako hoces da ti neko pomogne navedi sta bi radio, sta znas da radis itd...
Pozdrav! :lol:
 
Svajcarci su prema nama u globalu isti kao i mi prema Bugarima, Rumunima i Kinezima, koji dolaze kod nas da rade.
Sestra mi je bila tamo, a imam i dosta poznanika odande(Lozana, Cirih, Bazel..). Ako si dobar covek, zgotive te i nemas problem, ako si olos, onda bude komentar: Balkan, Srbi, fuj...nista cudno kad se zna da vikendom pijane srbende policija non stop skuplja, jer prave sranja po diskotekama, pogotovo kad dodju Sinan, Dzej, Mile Kitic,......ne mogu vise da nabrajam povraticu utrobu.
 
u pravu si za nase indijance tamo,ali ja
nisam u tom seljackom fazonu.
nikad ne bih isao na te sinane,stoje,....
ali valjda ima i normalnih.
zanima me gde su oni,sta rade,gde izlaze...
p.s. ines,hvala na savetu!
 
olosh78:
u pravu si za nase indijance tamo,ali ja
nisam u tom seljackom fazonu.
nikad ne bih isao na te sinane,stoje,....
ali valjda ima i normalnih.
zanima me gde su oni,sta rade,gde izlaze...
p.s. ines,hvala na savetu!

ma ti si gadan olosh bre, vidi ti se po nik !
a ako ne ides da Gledas Stoja, ce da odes ipak da se napijes na koncert Dina Merlina, ili Colonie ... sta god vec da slusas... i opet i ti ako nisi u seljacki fazon, i tebe ce strpa Kantons(Verkehrs)Polizei :!

pa ce posle i BLICK stampa da pise o tebi... :evil:
 

Back
Top