Srecan rodjedan Bleach... ;-)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sasha85

Domaćin
Poruka
4.895
SRECAN RODJENDAN... ;)

Sve najbolje... :D

balbox-1.jpg
 
Hej Mala SRECAN RODJENDAN!!!! (ja ovo kao postujem 24. posto je tek 'skoro' proslo 00h (8)

Moon Child:
Da porastes vejiiiiiika :D
eeeeeeee da! ovo ti i ja zelim (8 da budes Velika ... (: ... ali meni ces uvek biti Mala ... OOPS :****** obozavam te da je to nevidjeno!!!!

ko je jos rodjen kao i ti (hehe ... to si i ti meni nasla (; ali ja nisam namerno OOPS)
1925 Maria Tallchief (prima ballerina) ovo je zanimljivo
reci->
1968 Will Smith (singer, actor)
LoooooooooL (((;
1941 Neil Diamond (singer)
1936 Doug Kershaw (musician)
1941 Aaron Neville (singer - Neville Borthers)
SHOCK koliko ~muzicara ... cudno je to ... ((8

a posto meni ocigledno ne ide nalazenje slicica ... postujem samo ovo ... oOpS
:**************
VOLIM TE!
*M*


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
aha! sad sam vas presla (8 salim se ...
evo ja sam odlucila da otvorim temu da cestitam rodjendan jednom Divnom Predivnom Stvorenju ... mene apsolutno ne zanima da li slicne teme vec postoje, ja sam odlucila da ja temu moram otvoriti ... a i mislim da jedan Ovakav clan, clan sa Ovoilikim brojem postova, clan koji nikad nije izneverio nas brodic, tj clan kao sto je Mala _ _ _ _ _ _ (da ne otkrivam bas sve nadimke (8 ko zna nek dopuni (8 ) zasluzuje ne samo jednu, ne samo dve teme nego i mnooooooooooooooooogo vise (: slozicete se samnom, zar ne? D: ... Mico ti ovo nikada ranije u zivotu nisi cula (8 ... a da ...
dakle ... da ja prvo nesto i pozelim ovoj Maloj Loodaci (ona je veeeeeeeeeeeeeeeeeelika loodaca, ali je Mala ((;) ... posto sam ti ranije pozelela tako svasta ... mogal bih sad i nesto malo 'originalno' (8 zelim ti puuuuuuuuuuuuno Srece, ljubavi, naravno paaaaaaaaaraaaaaaaaa (ne, ne Mala, mi smo se vec dogovorile da ja Nisam materijalista! molicu lepo (8 elem, poenta :pPp ->), hocu reci para, ah zdravlja! zelim ti puuuuuuuno lepih zima (: sa puuuuuuuuuuuno snega ... i uopste me ne cudi sto je bas na Danasnji dan pao prvi sneg ove godine/zime ... jer je Osoba koja je rodjena na ovaj dan bas Divna, Slatka, Dobra ... kao i prvi beli divni nezni sneg koji pada D: ah ah ah ... kako sam mogla zaboraviti Zelim ti puuuuuuuuuuuuno lepih ocena u tovjoj divnoj skolici ... zamislite strebercicu zaboravite to da kazete SHOCK ili mozda to ne treba reci ... SHOCK too nije PoentA! ...
ah ... mogla bih do sutra pisati ... OoPs ali ne smem OoPs
naravno ovu pesmicu sam Morala da postavim ... u poruku nije mogla cela da stane OoPs

On a dark desert highway, cool wind in my hair
Warm smell of colitas, rising up through the air
Up ahead in the distance, I saw a shimmering light
My head grew heavy and my sight grew dim
I had to stop for the night
There she stood in the doorway;
I heard the mission bell
And I was thinking to myself,
'This could be Heaven or this could be Hell'
Then she lit up a candle and she showed me the way
There were voices down the corridor,
I thought I heard them say...

Welcome to the Hotel California
Such a lovely place
Such a lovely face
Plenty of room at the Hotel California
Any time of year, you can find it here

Her mind is Tiffany-twisted, she got the Mercedes Benz
She got a lot of pretty, pretty boys, that she calls friends
How they dance in the courtyard, sweet summer sweat.
Some dance to remember, some dance to forget

So I called up the Captain,
'Please bring me my wine'
He said, 'We haven't had that spirit here since nineteen sixty nine'
And still those voices are calling from far away,
Wake you up in the middle of the night
Just to hear them say...

Welcome to the Hotel California
Such a lovely place
Such a lovely face
They livin' it up at the Hotel California
What a nice surprise, bring your alibis

Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said 'We are all just prisoners here, of our own device'
And in the master's chambers,
They gathered for the feast
They stab it with their steely knives,
But they just can't kill the beast

Last thing I remember, I was
Running for the door
I had to find the passage back
To the place I was before
'Relax,' said the night man,
We are programmed to receive.
You can checkout any time you like,
but you can never leave!


ko razume shvatice (8
da, Draga, zaboravih da ti pozelim da zuvek ostanes ~ Vesela ~ bleach (: i nemoj ti mene da nabedjujes kako nisi ~ Vesela ~ bleach ... jer kad god te vidim ti skaces, vristis ... khm ocu reci ponasas se sasmin lepo, normalno i Veselo D:
uh ... bwe p seticu se jos 1000 stvari ... mozda bolje da ne idem dalje ...

Nasoj ~Belini

hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zaboravih SRECAN RODJENDAAAAAN

* jedna pahulja za tebe i veeeeeeeeeeeeeeeeeeelinki :*
Mala Divna si Divna jos jednom cu da kazem Predivna!!!!!!!

*napomena za moderatore* -> ako zatvorite ovu temu to ce zaista biti nefer i neljudski i jos mnogostosta ali ne mogu sad da razmisljam jer je ovo jedan Divan Predivan Daaaaaaaaaaaaan
Ljubim te Mala!!!!!!!!!!!
MiLiCa

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Ja nisam znalaaaaaaaaaaaa...smlc, smlc, smlc... ))):
Poslala sam ti porukicu, chim sam vidjela ovo, ali bash bih voljela da sam ti na vrijeme poslala... :oOps: :Oops: :oOps:

Toliko toga bih ti pozeljela, ali ne znam bash da baratam rijechima :oOpS:
Znash da te svi volimo puno, puno, i to ti, naravno, govori...shta? :pPp
Da si jedno divno, malo,(ali veeejiko) Stvorenje... (za ovo 'malo', ne znam, ali vjerovacju Milici :pPpp)...
Klasichne zelje se podrazumjevaju, oni stari bi rekli, prvo zdravlja, pa svega ostaloga, a mi 'buntovni' ti zelimo puuuno ljubaviiiiiii :oOps: naravno, treba imati i srecje u zivotu, (mislim takodje i ono, srecje da te izvuku na lotu :pPp), sa srecjom dolazi i sve ostalo...zdravlje, pare naravno... ((:
Pao vam je snijeg??? P to je diiivno... i ovdje je pao.. (8 trenutno malo gledam kroz prozor, i nabadam tipke na tastaturi :pPp, i sve se bijeeliiiiii ((:
Eto, kao da je znao snijeg kad cje da padne :pPppp
Pridruzujem se svim zeljama gore napisanim :p, 0no da narastesh veejika nije bash toliko neophodno :pPpp mislim, to ja ovako, tjeshim sebe jer sam mawa... :pPppp

...ti najbolje znash shta tebe chini sretnom, zato ti zelim upravo to...da nadjesh svoju srecju...
Chuvaj se...i On cje da te chuva...(((((((:

Vojim te... (; ♥ ♥ ♥ ♥
 
Meni je mnoooogo zhao shto sam tek danas skontala ovu temu... mislim, juche me nije ni bilo...
A to je zato shto... zato shto mi se ti, Milena, mnoooogo svidjash, zato shto si mi divna, a ja te chak i ne poznajem dovoljno... i iz tog razloga necju da pishem previshe, samo cju ti pozheleti srecjan rodjendan :wink:
 
Andjelce:
znam bre... ;)


a gde nam je slavljenica do sada? :)
hm ... zasto li ja tebe uvek shvatim ozbiljno? LoL

gde je ... docice ovih dana ... nema sate ): a treba da dobije kabl (8 a nije je bilo pre, ono skola i sl .... ne ne ... nisam ti ovo ja rekla (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
jao, jao, jao... p hvala vam mloooogo ((((: hvala vam mnogo svima na svim zeljama...
e da, videla sam ja ovo 'na vreme' :hvala: ali nisam imala vremena da postujem... (;

@ Sasha ~ m ja to imam temicu, kako je to swatko... (: hvala ti puno, ne mogu da verujem da si se setila... :oops: ;)

@ POP Mare ~ uuuu... p vi ste mi bas rano cestitali (: hvala puno.
@ DJ_MaRe,
Bliznakinja, srecica, winnetou, Moony Angel ~ hvalaaaa (((:

@ Teica ~ da porastem vejika? khm... ti to hoces da kazes da sam ja mala? :? Miliceeeee, ona te je ozbiljno shvatila kad me tako zoves :pPp hihihihi... :lol:
mala bwe, ima da se vidimo sigurno... sad je vec raspust 8)
i hvala na pufnastoj maci (((: :*

@ Vejika Mil(i)ca ~ ti se kao ubedjujes da si mi cestitala na vreme? :p kasno... sta da ti kazem, ali ja vidim datum postovanja i on je 25i (8 ode voz... (8
heeeeej bwe! sta te bliga za net, kad si cestitala 'na vreme' (:p) preko poruke, a jos smo se i videle :D nemo' da me zezas...
da, da, sve neki muzicari... (: sta ces, istrosise se, dok smo dosli do moje godine, sve rodjeno :roll: p eto mene tako... khm... (ne)muzicara :pPp

@ Posebna_Tema ~ ti vala nisi normalna :shock: p sta ce meni ludaku jednom nevidjenom tema? p ja sam se sokirala za ovu (Sasha, hvala ti mnogo ;) ), a ti bi jos da gomilas... c c c c c c... :p
na svoj hvalospev necu da odgovaram, zna se da se ne slazem 8) al' 'ajde da budem fina, nismo same... pa cu => :oops: :oops: :oops:
za pesmu nevidjeno hvala!!! (: sad cu da je pustim i da vristim... (:
e da, nisam ni vesela bleach... (8
Milice, predivna si, znas da te volim neopisivo mnogo... :* hvala ti na svemu, i sada ne mislim na teme, postove i sve sto ide uz to... mislim na tebe (:
e sad hvala i na pahuljama (: sneeeeeeeg... (((:

@ mala Nina ~ jaooooo malaaaaaa.... :***
prvo, nema veze nikakve sto nisi znala (8 ja se ne secam ni da sam rekla... (c c c c... kako je to neko izvukao iz mene :p)
poslala si mi poruku ((((: kako sam se samo obradovala... i nema nikakve veze kada je poruka poslata (8 poruka je predivna (((: i ja sam zaista ostala bez reci... (: bila sam u skolici :p
i nemoj da mi pricas kako ne znas sa recima, jer znas savrseno! nemoj da mi se potcenjujes bwe...
jaw, volite me, provalila sam ja da ste se negde tu zabunili :p sto se malog ~ velikog stvorenja tice -> 8) kulisa, kao i uvek 8)
jao, hvala ti mnogo :oops: uf, bwe, postidecete me... pomislice ljudi svasta :oops:
heh, da, sneg... poceo je da pada na taj dan, bas uvece, kad sam bila s Milicom (Sonjica je tad otisla kuci... (8 ), a sutradan je napadao... uf, kako je sve samo belo, lepo, predivno ((((: kao 'bleach~ovano' :pPp LoL
jao bwe, i ti posle kazes da ne znas sa recima? :p samo ti nas zezaj, da LoL ako neko zna sa recima, to si ti i savrseno ti ide, mala... (:
(sto se 'velicine' tice :p visine tj. i tako to... savet ~ pij pivski kvasac :lol: bez zezanja... ja sam polasla veeejika od toga :p hihi... o cemu ja pricam :roll: svasta sa mnom...)
sto se kraja tice (8 sta da ti kazem, strasna si... :*
i ja tebe vojim, mala :* mnogo...

@ Electra ~ zaista nije bitno vreme (8 mislim, evo ja tek sada odgovaram... ): :oops:
jaoooooooooo... hvala ti mnogo (((: kako mi je drago sto sam ovo procitala (: da znas da i ja mislim za tebe isto, ako to nikad nisam rekla ili skrenula paznju... (:
hvala (:

@ XeNiA_nS ~ hvala puno... neka dodje sve sto treba, ja cu samo da sacekam (8 valjda... (:

~~ ljudi, hvala vam mnogo! (: bas ste me iznenadili...
nisam imala vremena da postujem, nemam ni sad :roll: sad imam 13min koja cu da potrosim da ovo postujem :pPp
ali, sad je raspust i ja se zaista nadam da cu se vratiti... (:
veeeeejiki pozdrav ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top