A p o c a l y p t i c a

Ne svidja mi se i necu ici. A i koncert je otkazan. Nisu hteli da se poklope sa tradicionalnim koncertom Zeljka Samardzica pa da im niko ne dodje.

voodoo dol:
Ovaj... :D Sta mislite o finskoj grupi Apocalyptica?
Da li vam se svidja njihova muzika(heavy metal na violonchelima), i da li ce neko ici na njihov koncert 08. marta u Bgdu?
:D
 
Moja dobra poznanica koja svira profesionalno gudacki instrument i zavrsila je akademiju kaze da su muzicki strasno losi. Ima tu neka prica iz kojih tonaliteta sviraju i neko slicno sr**e. Ali sve u svemu krsh su.

joGooOOD:
mnogo su dobri muzicari.Njihova viloncela otkidaju...iako,mnogo mi se svidja kompilacija Path sa Sandrom Nasic.... 8) hvala voodooo za informaciju.Vidimo se na koncertu :twisted: :wink:
 
ako zaista svira,sto to ne spomenu u 1. postu? :?: iako,moram priznati da sam to i ja u 2. razu radila,neko mi nesto k*enja iako sam ja ubedjena da je istinito pa lupim malu laz da mi je keva potvrdila...iako,verovacu ti(aj kao)i dobro.
 
da, svidja mi se apocalyptica i rado bih na .
a ako zaista postoji briga da koncert ne bude posecen zbog koncerta z. samardzica, masala, nisam znala da gospodje u godinama (sto placu uz tralalajke) vole i ovakvu muziku.
dva sveta nespojiva, muzicka.
 
joGooOOD:
a gde ce biti? :?: (znam bgd?ali lokacija...)

Ewo samo malo da pogledam... :roll:

Finski bend Apocalyptica ce odrzati koncert u Beogradu 08.marta 2005. godine u Hali sportova u okviru promotivne turneje povodom novog albuma "Apocalyptica" koji ce se pojaviti u prodaji od 01. februara, a na kojem se nalazi i hit-singl "Bitersweet"! :D

Kad sam vec spomenula Bitersweet...kako vam se svidela pesma? :lol:
 
Gwydion:
Moja dobra poznanica koja svira profesionalno gudacki instrument i zavrsila je akademiju kaze da su muzicki strasno losi. Ima tu neka prica iz kojih tonaliteta sviraju i neko slicno sr**e. Ali sve u svemu krsh su.

joGooOOD:
mnogo su dobri muzicari.Njihova viloncela otkidaju...iako,mnogo mi se svidja kompilacija Path sa Sandrom Nasic.... 8) hvala voodooo za informaciju.Vidimo se na koncertu :twisted: :wink:

Paf i nisu toliko losi... Zanimljivo posmatraju sve to. Sto da ne? A i zivo me zanima kako oni imaju komunikaciju sa publikom i bez falseva ( barem ne preterano )?
:D
PS> svira profesionalno GUDACKI instrument, vauuu :wink: mogao/la si i da kazes violina/viola/sve ostalo, i koja je to prica za tonalitete?
:D
 

Back
Top