stambeni krediti

jelena1974

Zainteresovan član
Poruka
245
gde su najpovoljniji?
koja banka daje kredit bez ziranata(tj ima ugovor sa narodnom bankom da je ona zirant), to je jelasic pricao na tv-u pre par meseci, i trebalo bi da je zazivelo, ali niko ne ume da mi kaze koja banka daje te kredite!?
Pokusavam danima da dobijem hvb i hipo banku telefonom, ali se vecito javljaju neki automati-`molimo sacekajte!`
koliko znam, trebalo bi da se zakaze razgovor, ali kako kad se ne javljaju na telefone..
molim za savete
 
jelena1974:
gde su najpovoljniji?
koja banka daje kredit bez ziranata(tj ima ugovor sa narodnom bankom da je ona zirant), to je jelasic pricao na tv-u pre par meseci, i trebalo bi da je zazivelo, ali niko ne ume da mi kaze koja banka daje te kredite!?
Pokusavam danima da dobijem hvb i hipo banku telefonom, ali se vecito javljaju neki automati-`molimo sacekajte!`
koliko znam, trebalo bi da se zakaze razgovor, ali kako kad se ne javljaju na telefone..
molim za savete

Nijedna. Moraš imati ili hipoteku ili žirante a često i oboje. Ako ti nije hitno sačekaj još koji mesec, najkasnije do jeseni, a do tada će ući ovde još 3-4 stvarno ozbiljne banke pa će se mnoge stvari promeniti... Najveća je glupost sada uzimati kredit, cene kredita će da idu značajno dole. Videćete već šta će se sve desiti na našem finansijskom tržištu. Da je tranzicija i u ostalim oblastima bila barem 50% uspešna kao u finansijama u EU bi komotno mogli da uđemo 2007...
 
ali,mi smo SADA nasli savrsenu kucu!!
da li je moguca revizija ili kako se to vec zove, tj ako banka odobri kredit po sadasnjim uslovima, a ti uslovi za pola godine budu povoljniji,da se ja nekako presaltam na nove uslove?
 

Back
Top