SMSONOVI hitno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzorz

Zainteresovan član
Poruka
106
Ja se izvinjavam hteo bih da pitamimam problem hteo bih da uklonim tj da izbrisem simsonove video igru iz kompa. Kad god hocu da sklonim pokazuje mi neku gresku i nece da se skloni ako neko zna neka mi pomogne kako da je sklonim i odakle
umapred zahvalan svima
 
SMSONOVI hahaha odkad postoji ta igrica ..... e tek ti je pitanje opako , ono nespada u ovu temu ali cu da ti pomognem. Imas opciju UNINSTAL kad hoces da se otarasis igre, posto se svima cesto desava da to zeza neznam zbog cega onda lepo izbrises igru s mesta gde si je instaliro(moze da se desi i to da zeza ali se onda ti zezaj malo s tim) pa posle ides u control panel i na add/remove programs nadjes SMSONOVE i ides na REMOVE to ti je cela logika .
 
pa ja to znam nego ni tad nece ,normalno da cu da je sklonim odatle ja to znam ,nego jel ima jos negde recimo iz administatorskih alatki ili tako necega. Nece pise nesto da ima veze sa servis pekon 2 ***** liga .Ato sto ti meni kazes znam drugar ali hvala opet
 
Reinstaliraj igru pa probaj ponovo unistalaciju. Ukoliko ni tada neće → shift + delete
22.gif


btw - promašio si forum.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top