THE CULT

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.212
cula sam Li'l devil i rain,pesme su fenomenalne,a imam i album the cult samo jos nisam stigla da preslusam....
paaaa,sta mislite?meni izgleda da cu se zesce naloziti na njih :wink:
 
Fenomenalan band,fenomenalan (samo cekam kada ce neko od forumasa i njih proglasiti nekom vrstom metala), zaista im nema ravnih u samom komponovanju pesama, unikatnik zvukom gitare i fantasticnim vokalom.
Za neobavestene,Matt,bubnjar iz Gunsa je bio bubnjar u The Cult.
i Moon,preporucujem ti da cujes dve najvece himne-She sells senctuary,i Fire woman.
 
Moon Child:
cula sam Li'l devil i rain,pesme su fenomenalne,a imam i album the cult samo jos nisam stigla da preslusam....
paaaa,sta mislite?meni izgleda da cu se zesce naloziti na njih :wink:
Drago mi je da si ih otkrila.Novi materijal im je fantastican ali stare dobre stvari su ipak legendarne.POZZZ :wink:
 
Dont_Break_The_Oath:
Fenomenalan band,fenomenalan (samo cekam kada ce neko od forumasa i njih proglasiti nekom vrstom metala), zaista im nema ravnih u samom komponovanju pesama, unikatnik zvukom gitare i fantasticnim vokalom.
Za neobavestene,Matt,bubnjar iz Gunsa je bio bubnjar u The Cult.
i Moon,preporucujem ti da cujes dve najvece himne-She sells senctuary,i Fire woman.

:P Potcenjujes nas! :P
Matt jeeeeeee geeeeeeeeenijaaaaaalaaaaan!!!!
Mada sam cula da ga je neko skoro cuo kako na Berkliju svira neki funk (!!!)
 
U svojoj ranoj fazi kao The Southern Death Cult bili proto goth rock band i tad su bili najbolji. Fatman prosto razvaljuje koliko je dobra pesma. Posle su OK, ali to vise nije bilo to.
 
Four crows nailed to a wooden post
Bleed upon a barren field
An old way that i don't understand
It kinda touched me for a day

Four crows nailed to a wooden post
Bleed upon a barren field
An old way that i don't understand
You know, it kinda touched me for a day

There are no bright skies
Where the eagle flies
Suddenly, inside me, inside me
I don't need



I am alive
I am alive
Hey, hey

So psychedelic, driving over the sun
Past the still sky trees and fields
To the place the great relics have kissed you know
It kinda touched me for a day

There are no bright skies
Where the eagle flies
Suddenly, inside me, inside me
I don't need
I am alive
I am alive

Hey, hey..
 
Moon Child:
cula sam Li'l devil i rain,pesme su fenomenalne,a imam i album the cult samo jos nisam stigla da preslusam....
paaaa,sta mislite?meni izgleda da cu se zesce naloziti na njih :wink:

pp. da si se do sad vec "zzessce nalozzila" na njih, jer su prosto fenomenalni!!!!!!!!!

Ian-ov glas je mocan i drago mi je da ga mozzemo slussati i posle njihovog "raspada" - u novoj verziji TheDoors-a (ssteta samo ssto su se usudili dirati u svetinju)
 
A ja mislila da samo ja volim The Cult...
Na listu nenadmasnih pesama dodala bih White,The Ceremony,i naravno Indian Woman...
Fenomenatlne gitarske deonice,neobican prizvuk indijanskih ritmova,i odlicni spotovi...Znam neke koji su bezali iz skole da bi ih pogledali na TV top listama u stara dobra vremena...Zao mi jesto sam se rodila kasnije... :(
Pozz iz NS!
Sonja
 

Back
Top