DRAGAN JOCIC: Opasni pajac ili dobar ministar?

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Ovo mi je prvi thread na Krstarici,kako se ovo vec zove na eng.
Da ne bi ja sad tu nesto pametovao o Jocicu,cisto me interesuje sta Svi vi normalni ljudi mislite o njemu i njegovim biserima...
pa sad tastaturu u ruke i udri,nemoj da se stidis...
Sajns Fikshn bato,il' srbija u 21-vom veku :?: :idea: :?: :idea:

Sta ja sad to pa imam protiv Jocica:
1. Kriminal je u porastu,statistika ne laze.
2. Da li ste obavesteni o novoj izolaciji zemlje? A to je problem politike cele vlade.
3. Po slovu zakona,koje Dss toliko uzima u usta: niti ministar niti funkcioneri u sluzbama bezbednosti - ne smeju biti politicari. A jesu,svi redom dss.
Dakle - krsenje ustava i zakona, politizacijom MUP-a. (Cak i sopstvenog obecanja o depolitizaciji)
4. Smena prethodnih funkcionera i namerno postavljanje na ponizavajuce funkcije tipa inspekcija pp aparata, krsenje njihovih ljudskih prava zabranama izlaska iz zemlje.A sve to bez IKAKVIH istraga,disciplinskih procesa i LEGALNOSTI.
Da vas pitam - ko ce pametan u sluzbi bezbednosti raditi za svoju zemlju, za sve nas - plaseci se politicara sefova, koji rade po politici svoje stranke i sikaniraju 'nepodobne'.Sve po svom ukusu,a ne zakonu.
5. Stanje u MUP-u,i nasa bezbednost na ulicama.
Ako bi se, ne daj boze, nesto desilo bas vama, mozete biti spokojni da ce policija reagovati odgovarajuce. Da ce izaci na uvidjaj za nekih pola sata, cak i blokirati saobracaj nakon nekih 6-8 sati. Pocinioca kriminalnog dela ce svakako naci, samo ako isti- sam izadje i identifikuje se; a uhapsiti ce ga- ako se sam preda.Kako bi drugacije pa trebalo da se radi,kao na prljavom zapadu ili pokvarenom istoku...nas recept je jedinstven,necuven...shik. A Ja se osecam mnogo sigurnije sa takvim mup-om,bolje nego ikad?
6. Atentatori na premijera danas mogu i da pisu knjige.Vase ubice bi mogle da peku i rostilj na vasem grobu,i to je demokratija. Narocito ako se dss i legija volu,jos od pobune na auto putu. Ljubav naprosto ne poznaje granice zakona i morala

Jocic zaista nije biser,ni crni.On je opasan a njegove izjave nebi trebalo da su nam smesne.
 
Mozda se zezam, ali ne vidim sta je Jocic gori od Mihajlovica ili Badze, Vlajka, Sokolovica...
Ako znas, objasni mi.
A i ne vidim po cemu je to Dulence Mihajlovic (poznat kao Dule Mutavi) bio bolji za to mesto od Gradimira Nalica koji trebalo da bude ministar, jer prema koalicionom dogovoru u DOS-u to mesto je pripadalo DSS-u.

Da je Djindjic lepo uzeo ekonomiju, a Kostunici prepustio silu i da pise Ustav, danas bi i on bio ziv, i bolje bi nam svima bilo.
Ali ne, gospodin je pravio dil sa kombi-partijama ciji lideri svi imaju putera na glavi. Sta mislis zasto :?:
 
Glas Sauronov:
Mozda se zezam, ali ne vidim sta je Jocic gori od Mihajlovica ili Badze, Vlajka, Sokolovica...
Ako znas, objasni mi.
A i ne vidim po cemu je to Dulence Mihajlovic (poznat kao Dule Mutavi) bio bolji za to mesto od Gradimira Nalica koji trebalo da bude ministar, jer prema koalicionom dogovoru u DOS-u to mesto je pripadalo DSS-u.

Da je Djindjic lepo uzeo ekonomiju, a Kostunici prepustio silu i da pise Ustav, danas bi i on bio ziv, i bolje bi nam svima bilo.
Ali ne, gospodin je pravio dil sa kombi-partijama ciji lideri svi imaju putera na glavi. Sta mislis zasto :?:

mene vise cudi onaj drugi deo... da si zadovoljan radom Radeta Bulatovica...mislim, to je TAJNA policija...kako mozes biti zadovoljan necim sto ne znas?
a, pogotovo me cudi ona teza da policija vise nije politicka...eno slucaj Gorana Petrovica...
 
Nexus 6:
Glas Sauronov:
Mozda se zezam, ali ne vidim sta je Jocic gori od Mihajlovica ili Badze, Vlajka, Sokolovica...
Ako znas, objasni mi.
A i ne vidim po cemu je to Dulence Mihajlovic (poznat kao Dule Mutavi) bio bolji za to mesto od Gradimira Nalica koji trebalo da bude ministar, jer prema koalicionom dogovoru u DOS-u to mesto je pripadalo DSS-u.

Da je Djindjic lepo uzeo ekonomiju, a Kostunici prepustio silu i da pise Ustav, danas bi i on bio ziv, i bolje bi nam svima bilo.
Ali ne, gospodin je pravio dil sa kombi-partijama ciji lideri svi imaju putera na glavi. Sta mislis zasto :?:

mene vise cudi onaj drugi deo... da si zadovoljan radom Radeta Bulatovica...mislim, to je TAJNA policija...kako mozes biti zadovoljan necim sto ne znas?
a, pogotovo me cudi ona teza da policija vise nije politicka...eno slucaj Gorana Petrovica...

Brate nemoj nista da te cudi,u ovoj zemlji su se odusevljavali i slobom 10+ godina...
 
eremita:
Headhunter:
Covek vise nije ni smesan ni interesantan. Sad jednostavno odbija svaki razgovor sa novinarima.

Pametno-" kad nemam sta da kazes, naucicu da cutim, bice to jedna, vrhunska vestina...kao, pa-pa-pa-pa AIKIDO, kao..."


Nek je slava braci left,i nasim ministrima- najgori su od sve dece!

BRATE, DA TI NISI MOZDA MLADI CLAN DS-a :?:

Nisam, ja sam jedan od onih novinara pored kojih je Jocic prosao ko pored turskog groblja. Nas Jole, simpaticni "mladic",fasciniran mupom i trafikama... :lol:
 
Headhunter:
eremita:
Headhunter:
Covek vise nije ni smesan ni interesantan. Sad jednostavno odbija svaki razgovor sa novinarima.

Pametno-" kad nemam sta da kazes, naucicu da cutim, bice to jedna, vrhunska vestina...kao, pa-pa-pa-pa AIKIDO, kao..."


Nek je slava braci left,i nasim ministrima- najgori su od sve dece!

BRATE, DA TI NISI MOZDA MLADI CLAN DS-a :?:

Nisam, ja sam jedan od onih novinara pored kojih je Jocic prosao ko pored turskog groblja. Nas Jole, simpaticni "mladic",fasciniran mupom i trafikama... :lol:
i SRSom ako smem da dodam
 
d1:
Headhunter:
eremita:
Headhunter:
Covek vise nije ni smesan ni interesantan. Sad jednostavno odbija svaki razgovor sa novinarima.

Pametno-" kad nemam sta da kazes, naucicu da cutim, bice to jedna, vrhunska vestina...kao, pa-pa-pa-pa AIKIDO, kao..."


Nek je slava braci left,i nasim ministrima- najgori su od sve dece!

BRATE, DA TI NISI MOZDA MLADI CLAN DS-a :?:

Nisam, ja sam jedan od onih novinara pored kojih je Jocic prosao ko pored turskog groblja. Nas Jole, simpaticni "mladic",fasciniran mupom i trafikama... :lol:
i SRSom ako smem da dodam

Da dodam,iako ljude ne delim na takav način,***** čoveka koji nosi bele čarape,a onaj koji takvog seljačinu drži na tom mestu gori je od njega.
 

Back
Top