Da li je istina da sportisti imaju mali penis?

Zna ponekad da bude tako, ali zato kada stanu na novcanik, to nama nadoknadi sve nedostatke..

I ja sam kuravica kao i ti, razumem te potpuno. Ponekad svasta treba izdrzati za jednu narukvicu ili mobilni, ali ja se onda zatvorim sama i sita se izvibriram.

Nego da ja tebe pitam, jel istina da su droplje koje hoce i novac i dobar provod u krevetu od istog coveka glupe kao ona stvar na koju se ti zalis da je mala?
 
mislim da pitanje nije o tome ko je ovde kuravica , i po cemu se podrazumeva da mali penis ide uz novac . Ja bas mislim da je obrnuto . Govorili smo o sportistima a ne o lovatorima . Ne samo sto si kuravica nego si i glupa . I to za telefon i narukvicu , jao bas si jadna . Ja kad bih se vec kurvala to bi bila ozbiljna investicija .
Dakle devojke , nema odgovora ? Bojite se ili ne znate za razliku ?
 
darinkaP:
mislim da pitanje nije o tome ko je ovde kuravica
I ja i ti smo. Samo si ti malo veca izgleda posto ti je vec razdrndana riba pa ti je svaki mali.
darinkaP:
i po cemu se podrazumeva da mali penis ide uz novac
Ah, sto si naivna. Uz sportiste ide novac, i to je sve cime treba dropljica kao sto si ti da se zadovolji.
darinkaP:
I to za telefon i narukvicu , jao bas si jadna
Zrno po zrno pogaca.
darinkaP:
Ja kad bih se vec kurvala to bi bila ozbiljna investicija
A ti trazis veliki penis iz ljubavi. Nemoj da si licemerna mila moja. Znas onu narodnu: "Nema za Rajka kapa".
 
I ja sam kuravica:
Zna ponekad da bude tako, ali zato kada stanu na novcanik, to nama nadoknadi sve nedostatke..

I ja sam kuravica kao i ti, razumem te potpuno. Ponekad svasta treba izdrzati za jednu narukvicu ili mobilni, ali ja se onda zatvorim sama i sita se izvibriram.

Nego da ja tebe pitam, jel istina da su droplje koje hoce i novac i dobar provod u krevetu od istog coveka glupe kao ona stvar na koju se ti zalis da je mala?
Svaka ti cast!!!
 
Zanas kako Darice,
Ne znam bas kakvo je tvoje iskustvo i sa kakvim sportistima ali mislim da bas nije fino da poredis sve sportiste na osnovu "par tvojih iskustava" ne kazem,ima nas svakakvih ali probaj ti jos kojeg pa onda odlucuj.Ako nista drugo barem su sportisti u kondiciji.Ja licno m,islim da si ti jedna debela,ugojena ninfomanka koja nikada u zivotu nije ni potrcala i kljuka se votkom,cigaretama i ko zna kakvim drogama pa jednostavno svoj komplrks lecis na taj nacin sto prozivas ovde na netu.Da li su ili nisu sportisti dobri u krevetu to je stvar ukusa.Tebi normalno da nisu posto ne mozes ni da ih imas.Zato,lutkice,ne pokusavaj da isprovociras nikoga no idi malo ruckaj da ne oslabis koji gram.
 
e ne znam ja na pitanja bilo kakve priorde da su dali provokativna ili ne volim da odgovorim, inace ja sam sportista i pravo da ti kazem iskreno ne mogui se pozaliti ni na duzinu ni na efektivnost,
inace treniram pored faksa svaki dan, i sasvim je ok, bar se niko do sada nije zalio...
Eto toliko mozda samo nisi naisla na pravo mesto, ali ako je ovo pitanje postavljeno samo radi zajebavanja nisam zainteresovan za polemiku, ja samo kazem evo sutra imam turnir u sumicama drzavno prvenstvo i vala posle turnira ima da ludujem
 

Back
Top