Kakav vam je bio

chemical ali:
Nije mi jasno, kako neko može da voli onoga, koga vlažno cijepa u guzu? I obrnuto...
Mislim da je u tome poenta...
u cemu?U vlaznom cepanju u guzu?Sta je tebi?Daj,decko je samo naglasava da mu je to bio vrhunac vrhunca,kao slag na tortu,aloooo....nema tu onog voli je ne voli.Da si se malo udubila u to sto je napisao videla bi da su emocije u pitanju,a ne neko puko kresanje
 
Snezna_kraljica:
BodoniuS:
Чекај, шта хоћеш? Да ти дам њену адресу и број телефона?
П.С. Не посматрам је као "флашу", пружам јој све што жели. Нисам један од типова који мисле само на себе, јер је мени велико задовољство да је задовољавам, на било који начин. 8)
E, па, баш ми је драго. Није ми се тако чинило, већ ми је твоје мишљење изгледало помало шовинистички. Извињавам се.

Зар ти ја личим на таквог човека? :wink:
 
Queen_:
chemical ali:
Nije mi jasno, kako neko može da voli onoga, koga vlažno cijepa u guzu? I obrnuto...
Mislim da je u tome poenta...

Ko uopšte priča o ljubavi?

Обоје сте погрешили. Ради се о ВЕЛИКОЈ љубави, а не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:
 
Kathrin:
chemical ali:
Nije mi jasno, kako neko može da voli onoga, koga vlažno cijepa u guzu? I obrnuto...
Mislim da je u tome poenta...
u cemu?U vlaznom cepanju u guzu?Sta je tebi?Daj,decko je samo naglasava da mu je to bio vrhunac vrhunca,kao slag na tortu,aloooo....nema tu onog voli je ne voli.Da si se malo udubila u to sto je napisao videla bi da su emocije u pitanju,a ne neko puko kresanje

Тако је Каћа, љубим те у гузу!
 
BodoniuS:
не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:
Kako ne znas...??? :shock: :shock: :shock:
Zato sto je anal samo za izivljavanje nad kojekakvim droljetinama, dok je za tvoju djevojcicu samo njezna penetracija u pikicu, pritom naravno pazeci da istu ne razvalis, jer je i to, dabome, rezervisano za gorenavedene amoralne djevojcure...
Je li ti sad jasno...? :?
 
Gazdarica:
BodoniuS:
не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:
Kako ne znas...??? :shock: :shock: :shock:
Zato sto je anal samo za izivljavanje nad kojekakvim droljetinama, dok je za tvoju djevojcicu samo njezna penetracija u pikicu, pritom naravno pazeci da istu ne razvalis, jer je i to, dabome, rezervisano za gorenavedene amoralne djevojcure...
Je li ti sad jasno...? :?

Газдарице, ако си ово озбиљно мислила, онда си ме стварно разочарала, али с'обзиром да те колко толко познајем, мислим да ниси била озбиљна. :)

У сваком случају, нећу другима одкрити што си толико на-дрндана... :wink:
 
BodoniuS:
Queen_:
chemical ali:
Nije mi jasno, kako neko može da voli onoga, koga vlažno cijepa u guzu? I obrnuto...
Mislim da je u tome poenta...

Ko uopšte priča o ljubavi?

Обоје сте погрешили. Ради се о ВЕЛИКОЈ љубави, а не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:

NIsam mislila na tvoj slucaj. U mom postu upucenom Sneznoj sam je pitala kako ne oseca emocije i intimnost koja izbija iz tvoje poruke. Jako lepo si sve opisao
 
Gazdarica:
BodoniuS:
не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:
Kako ne znas...??? :shock: :shock: :shock:
Zato sto je anal samo za izivljavanje nad kojekakvim droljetinama, dok je za tvoju djevojcicu samo njezna penetracija u pikicu, pritom naravno pazeci da istu ne razvalis, jer je i to, dabome, rezervisano za gorenavedene amoralne djevojcure...
Je li ti sad jasno...? :?

Hahahahahahaha! Bravo! Najjači post ever!
 
sibirska:
Gazdarica:
BodoniuS:
не знам зашто двоје који се воле не могу да упражњавају анални секс :?: :?:
Kako ne znas...??? :shock: :shock: :shock:
Zato sto je anal samo za izivljavanje nad kojekakvim droljetinama, dok je za tvoju djevojcicu samo njezna penetracija u pikicu, pritom naravno pazeci da istu ne razvalis, jer je i to, dabome, rezervisano za gorenavedene amoralne djevojcure...
Je li ti sad jasno...? :?

Hahahahahahaha! Bravo! Najjači post ever!

Ма није то она мислила озбиљно...
 

Back
Top