Kad muskarac zakaze

Snezna_kraljica:
Tratincica:
Preoala? ---> verovatno "prepala"
On je inicirao sex i bio je bas uzbudjen. Kako onda da nije uzivao?
:P
:wink: hvala na korekturi :P pa naravno da sam mislila"prepala"bas ste sitnicari kad je u pitanju jedno slovo :P
ne znam onda sta je problem?da nema secer>>>>tada opada potencija :(
po statistici samo 16% muskaraca zakaze u krevetu iz nekih organskih/zdravstvenih razloga,
9% zbog starost(normalna pojava)

sve ostalo zato sto ima ljubavnicu!!!!
 
zona:
Snezna_kraljica:
Tratincica:
Preoala? ---> verovatno "prepala"
On je inicirao sex i bio je bas uzbudjen. Kako onda da nije uzivao?
:P
:wink: hvala na korekturi :P pa naravno da sam mislila"prepala"bas ste sitnicari kad je u pitanju jedno slovo :P
ne znam onda sta je problem?da nema secer>>>>tada opada potencija :(
po statistici samo 16% muskaraca zakaze u krevetu iz nekih organskih/zdravstvenih razloga,
9% zbog starost(normalna pojava)

sve ostalo zato sto ima ljubavnicu!!!!
Daj, nemoj biti tako iskljuciva:)
Ma, ja mislim da to ne mora nista da znaci ako se desi jednom. Mozda je imao naporan dan na poslu, mozda ga nesto muci....
 
naravno,salim se malo :wink:
u ljubavi i sexu treba se uzeti malo vremena i nista na brzaka.
prijatna atmosfera i slatki poljupci pa sve ostalo :oops: pa i ako se desi da mu se nece to je u glavnom zato sto muskarci misli da mi trazimo nesto
mnogo od njih pa ih je strah da ne urade nesto pogresno.
 
Kako sam brzo procitala i odgovorila na tvoj post Zona, tako sam te i pitala za znacenje rijeci. Nije sitnicavost, nego brzina.
Pa nadam se da je to slucajno desilo i da se nece ponavljati. Stalo mi je do njega pa mi se onda mota po glavi..sta je do toga dovelo, koji je razlog.
 
Sto rece tosevski, muskarac gresi kada svoju uspesnost u seksu procenjuje kroz reakciju partnerke, to ga moze demotivisati i negativno uticati na njegovu potenciju. Ne treba potpadati pod partnerkin sud ni kad vas hvali ni kad vas kudi, drzati distancu od njenog suda.
I nikad ne zaboraviti da su zene tu da bi nam radile o glavi, manje ili vise, neke uvek, druge ponekad, trece redje. sto ne mora biti a priori lose. Pritisnuti i suzbiti njenu biovlast je dobro za oboje i za vezu.
Impotencija je zapravo musko povlacenje pred naletom zenske dominacije i pokusaja kontrole partnera… jer sam seksualni cin je ostao poslednje uporiste gde je jos uvek muskarac glavni iako iz serije seks i grad vidimo dokumentaciju jednog snaznog pokusaja da zena osvoji i ovo podrucje. Izgleda da je doslo vreme da zena svoj seks kao sredstvo dopuni i seksom kao zenskom imatacijom muskog nagona koji nema, tj seksom kao ciljem, kako bi muskarca potukla i u njegovom headquoteru, tj seksualnom cinu. To sve govori koliko njena biovlast danas divlja. Zena u svom osvajanju vlasti ima fokusiranost paznje na taj cilj poput nekog manijaka, totalno amoralno, hladno pristupa i bez imalo dileme. Zato muskarac mora nauciti da ne bude rob strasti jer tek tada postaje ravnorpavan u odnosu na zenu i moze se upustiti u interpolnu borbu.
 
vuk_:
Tratincica:
Vodite ljubav, sve je lijepo, uzivate i odjednom...jao pao. Koji su razlozi da muskarac zakaze u toku seksa?

Ti si kriva
Sta da ti kazem
Istina boli


tacno ona je kriva, ili bolje reci zasluzna, posto verovatno namerno pokusava da ga isfrustrira i time mu ugrozi samopostovanje cime ce ga uciniti podloznijim njenim zahtevima. a sve sto ce ona trebati da radi u toj vezi za njega je da bude tu, jer time mu kao mnogo cini i zrtvuje se.
ako nije tako ne vidim zasto bi otvarala temu, jedino mozda ako je neki zesci muskomrzac, ko zna...
 

Back
Top