McDONALDS

Vodila sam klinca par puta - prvi put smo bili na nekom dečijem rodjendanu i njemu je bilo super što ima dece i što može da jurca (imao je nešto preko godinu i po dana), hamburgeri ga se nisu dojmili, samo je grickao pomfrit.
Sada, kada ima dve i po godine, jede pomalo i hamburger (ne svidja mu se kečap), ali se ipak drži pomfrita pre svega i sokića i i dalje mu se svidja prostor. Pravo da ti kažem, više ga vodim zbog "informisanosti" i igračkice iz happy meala nego zbog hrane.
Retko idemo, ali ja se baš najedem - pojedem i svoj i ostatke njegovog obroka. :)
 
ja vodim malu zbog porodicne atmosfere,zabavno je nema duvanskog dima a sad hrana manje vise,bas nije odusevljena...ne cenim previse klopu ali volim mek,veselije je nego da odes pred trafiku na pljeskavice
 
AAAA!

SAD SAM SHVATIO U CEMU JE POENTA
I IMAM RESENJE
JESTE DA NIJE ZABAVNO KUPOVATI
PLJESKU NA TRAFIKI
ALI MOZE DA BUDE AKO DETE ODVEDES DA TO POJEDE U PARKU DE IMA DOSTA DRUGE DECE
NAPOLJU STE PA NEMA NI DUVANSKOG DIMA

MOZDA JA SMARAM
JER SAM INACE ANTIGLOBALISTA
 
CIKLON B:
JEL NEKO TO POSECUJE?
I JEL VODI DECU TAMO?
KAKO VAM SE SVIDJA ATMOSFERA
JEL IKO USPEO DA SE NAJEDE I KAZE SIT SAM!

NIKAD NISAM I NECU DECU VODITI TAMO .

MNOGO VISE CENIM DOBRU SRPSKU PLJESKAVICU NEGO NJIHOVU KLOPU KOJA JE SAMO DOBRO ZAKAMUFLIRANA U RAZNE SARENE PAPIRICE .
 
ne volim miris istopljenog loja u kom prze. zato na piti pise do kad je upotrebljivo, kad se ohladi nije jestivo.
iako je sareno i nekome simpaticno, ne zelim da moja deca to jedu samo zato sto "sva deca tako vole".
 
CIKLON B:
ALI MOZE DA BUDE AKO DETE ODVEDES DA TO POJEDE U PARKU DE IMA DOSTA DRUGE DECE
a šta ako u parku nema samo Srpčića?
jel prvo očistiš pakić od crnaca, cigančića,malih muslimana,jevrejčića etc ?
ozbiljno pitam kako gledaš na to....mislim deca su deca i ne biraju s kim će se igrati ali s obzirom na ubeđenja roditelja,da li to ima neke veze ili ne?
mislim ne poznajem nešto ljude koji se deklarišu kao naci pa pitam...
 
STA AKO U PARKU NEMA SRBA?

I JA SAM SE KAO MALI DRUZIO SA
3 CIGANA I 2-3 BALIJE
DECA ZAISTA NE GLEDAJU SKIM SE DRUZE
FALA BOGU DA MI SE NISTA NIJE DESILO

ZATO SMO MI RODITELJI ODGOVORNI ZA TO!
DECU NE PUSTAMO DA SE VALJAJU U BLATU ZAR NE. ISTO TAKO NEVERUJEM DA BI SE IKOM SVIDELO DA MU SE MALI DRUZI SA PRLJAVIM CIGANCETOM. KOJE BI SE RADO IGRALO ONE IGRE IZVUCI CIKI NOVCANIK.

RODITELJI PRENOSE SVOJE OSOBINE DECI
A NJIHOVA DECA NASOJ DECI

ZATO BATALITE PARKIC
NEK SE DECICA IGRAJU U CRKVENOJ PORTI
 
E IMAM BOLJU IDEJU
:D :D :D :D :D :D
STAVIS SVOM SINU
KOKARDU I REDENIKE
OBRIJES GA NA CELAVO
NABAVIS MU MARTINKE I BELE PERTLE

I ONDA MALI MUSLIMANI HRVATI JEVREJI I CIGANI NECE HTETI DA SE DRUZE SA NJIM
I MIRAN SAM
 
ako ih vec odvedes na pljeskavice u park,mozes za te pare da napravis sendvic i jos kupis sok.mcdo je vise druzenje nego klopa,vise atmosfera,vise iskustvo,vise razlicitost!o mon dieu!
 
e ja sam se u trudnoci razbijala sa mekovima..i bila sam sretna i sita,a sad ne bih volela da moje dete jede tu sintetiku(barem ne cesto).bila sam na jednom rodjendanu tamo i videla sam da su deca bila presretna,sto je uostalom najvaznije...tako da ako sutra moj sin pozeli mek-mek ce i da dobije :)
ja naravno vise ne mogu da ga pomirisem!!
 

Back
Top