skakljivo...skakljivo........

evo i ja cu....

IMPOTENCIJA.. zvuci mocno, sasvim suprotno od znacenja, zar ne?!

mislim, vanilice... isto zvuce naprimer nekako krhko, slabasno kao da zele da ih zastitis... a ustvari umeju da izadju na kraj i sa najprobirljivijim ljubiteljem slatkisa
 
devojcurak:
...muski rode zasto nikada ili vrlo retko pricate o impotenciji!?
Npr. imate osobu pored sebe...koja ima i zelje i mogucnosti i volje i vremena da se taj problem prevazidje...ali nema sansi....da se ta rec izgovori, a kamoli poradi na tome!? :(

sedi 5! nisi pazila na chasu :) Bilo je o I'm potenciji na$iroko i naDUGACHKO 8)

Kao zhensko ne bi trebala da ima$ problema sa potencijom :) osim ukoliko nema$ nekog tipusa nenadignutusa?


prichaj...
 
Zalosno je slusati sve ove muskarce koji se toboze hvale,svi su obdareni,extra potentni,svemoguci,itd...

Malo je iskrenih i objektivnih momaka za pricu o ovoj temi,mozda zbog neke muske sujete i ponosa.Medjutim,ukoliko dodje do takve situacije da se to nekom desi,ne treba praviti paniku oko toga,nije covek savrsena masina da bas uvek funkcionise kako mi to zelimo.Mislim da se mnogo veci problem i kompleks napravi kada se o tome cuti nego ako se sa nekim razgovara.

Da podjem od sebe.Meni se to desilo 1999 godine.Sve je bilo u redu do trenutka samog sexualnog cina i onda paf-jao pao :D Mislio sam da gori osecaj nisam imao prilike da osetim,toliko sam se jadno osecao,kao da mi se ceo svet srusio.Totalna nemoc,toliko porazavajuce....

Sreca,tog trenutka je kraj mene bila jedna divna devojka,osoba puna razumevanja koja mi je pruzila toliko toplih reci,razumevanja,nade i utehe...zahvalan sam joj do neba koliko mi je to tada znacilo.Da nije bilo nje,mislim da bih se uzasno iskompleksirao.Medjutim,toliko me je opustila da smo posle par sati sna vodili ljubav bez ikakvih problema.

Sticajem okolnosti,vise mi se tako nesto nije desilo ali ne verujem da nece,godine polako prolaze i sami lekari kazu da je normalno da muskarcu posle tridesete izostane ponekad erekcija u toku seksualnog cina.Ipak,kada do toga sledeci put dodje zahvaljujuci onoj devojci,mislim da to necu toliko ozbiljno shvatiti i da ce stvari veoma brzo doci na svoje mesto.
 
devojcurak:
...muski rode zasto nikada ili vrlo retko pricate o impotenciji!?
Npr. imate osobu pored sebe...koja ima i zelje i mogucnosti i volje i vremena da se taj problem prevazidje...ali nema sansi....da se ta rec izgovori, a kamoli poradi na tome!? :(
devojcurce...mozes ti ovde danima o impotenciji...ali onom tvom ne moze da pomogne ni kran da mu se podigne,....nadji bre neko drugo musko...
 

Back
Top