Predlozite neki program

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
Molim sve one koji imaju iskustva ili znaju neki programcic koji bi mi pomogao u sledecem:

Naime imam neku zbirku strucne literature od nekih hiljadu u nesto naslova (vezano za promociju gradjanskog drustva i ljudskih prava) pa ako ima neki program kojim bih to mogao da prikupim na njega da imam i neku vrstu elektronske baze podataka te literature... Ne mogu se sjetiti niceg pametnog pa Vas molim da mi pomognete.. Zagvalan..
 
Pa ovako nesto mi treba kao baza podataka o knjigama koje imam.. Znaci treba da napravim neku bazu podataka koja bi bila upotrebljiva... Neko ce da kaze da se to moze uraditi u MS Access ali ja sam tu veoma tanak... Poz.

Program koji mi je preporucio gospodin iznad je dosta dobar ali na zalost trial tako da mi nece biti od neke koristi duze vrijeme a o nacinu registracije i ne smijem da pisem ovde.. Poz.
 
Jeste da sam bosanac ali i dalje ne kontam.. Nisam ovdje nista reklamirao niti prodavao.. Tako da ne znam i ne kontam o cemu ovaj post iznad..
MOlio sam pametnije od mene da mi daju savjet i to je sve.. Nisam naveo nista od toga sto bi bilo predmet nikakve reklame ili bilo cega.. Dakle ako se to odnosilo na ono sto sam rekao da se ne smije pominjati onda je to krakovanje i nista drugo.. A o krakovima pise sta se smije a sta ne smije prema tome postovao sam pravilnik... Nadam se da se niko nije nasao uvredan.. Poz.
 

Back
Top