Regionalna liga

Da li ste za regionalnu ligu?

  • Da

  • Ne

  • Nemam misljenje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

stewa96

Zainteresovan član
Poruka
151
Vreme je za Regionalnu ligu

Fudbal na prostorima bivše Jugoslavije polako, ali sigurno izumire. Tuga od prikazane igre oterala je publiku sa stadiona, a utakmice u kojima se unapred zna pobednik dovele su te iste nekada navijače da vikendom, kada odgledaju majstorije Volkota, Kerola, Runija i kompanije, radije sednu za kompjuter i na forumima iskomentarišu dešavanja nego da prethodno gledaju uživo čari JSL i HNL.

Crvena Zvezda, Dinamo, Partizan i Hajduk imaju različite poglede na mogućnost ponovnog igranja zajedničke lige. Dok se u Zvezdi priča o nekoj fantaziji zvanoj Južni tok liga, u Dinamu potpredsedik Zdravko Mamić hoće u inat navijačima da je igra, u Partizanu i Hajduku za sada ćute ili tek onako šapatom prozbore da bi možda bila dobra ideja.

http://www.sportal.rs/news.php?id=42654 ??? z:)z:lol:z:D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bila je gomila tema o ovome do sad, al ajde. Evo ubacio sam i anketu.

Mislim da je dobra ideja, al pitanje je sta onda raditi sa domacim ligama, i gde bi isao pobednik te lige? Mora dosta toga tu da se poklopi.
 
Bila je gomila tema o ovome do sad, al ajde. Evo ubacio sam i anketu.

Mislim da je dobra ideja, al pitanje je sta onda raditi sa domacim ligama, i gde bi isao pobednik te lige? Mora dosta toga tu da se poklopi.
eee hwala za anketu ... nego mislim da bi prvo mesto lige islo direktno u ligo sampiona a drugo da se bori za ligu sampiona , 3,4 i 5. mesto ulaze u ligu evrope z:)z:lol:
 
Bila je gomila tema o ovome do sad, al ajde. Evo ubacio sam i anketu.

Mislim da je dobra ideja, al pitanje je sta onda raditi sa domacim ligama, i gde bi isao pobednik te lige? Mora dosta toga tu da se poklopi.

na ovim prostorima ne moze nista da se organizuje jer smo stoka.....
najmanji problem je volja, ali ostalo od organizacije do statuta nikad nece ici, jer ce svako vuci na svoju stranu! kad Vojvodina, Rijeka, Maribor budu jednaki sa velikom 4kom onda se moze pricati o necemu...
 
eee hwala za anketu ... nego mislim da bi prvo mesto lige islo direktno u ligo sampiona a drugo da se bori za ligu sampiona , 3,4 i 5. mesto ulaze u ligu evrope z:)z:lol:

Mislim da pretjeruješ, jer svi klubovi bivših republika svojim rezultatima realno zaslužuju:
Prvak - zadnje pretkolo za LP
2. mjesto - 3 pretkolo za LP
3. mjesto - zadnje pretkolo za LU
4. mjesto - predzadnje pretkolo za LU

Ideja ko ideja nije loša, ali u ovoj besparici i krizi, huligani i ekstremisti cvjetaju i derbiji velike četvorke bili bi festival prebijanja, suzavaca, razbijanja tramvaja, auta, dućana tako da ja stavljam veliko ne...treba prihvatiti da u glavama navijača koji još uvijek vjerno prate patnike s ovih prostora nije došlo do promjena u odnosu na ratne 90-e, dodaj alkohol, drogu i bejzbol palicu i etzo belaja....:zroll:

A da lige sve više propadaju nisam baš ni siguran nakon ove klupske sezone u kojoj su Dinamo i Hajduk igrali Ligu Uefa i uzeli 10-ak bodova, mlade U-19 i U-21 Hrvatske sastavljene od igrača iz lige su igrale vrlo dobro, prodalo se nekoliko igrača, dvojica za 10 miliona eura itd....ne mogu reći da ide nabolje, ali talenata će uvijek biti....
 
Prvak - zadnje pretkolo za LP
2. mjesto - 3 pretkolo za LP
3. mjesto - zadnje pretkolo za LU
4. mjesto - predzadnje pretkolo za LU
Slazem se.....
ali mi nije jasno ako nedaj Boze bude napravljena regionalna liga....sastavljena od 6 zemlje....a kako svaka zemlja sada ima 2-3 ucesnika u Evropi...a kada sve posle bude isti kuurac...kako ce od 15 ekipa koja su u Evropi smanjiti UEFA da ih ima 4-5??!!
Ko me je razumeo svaka mu cast z:mrgreen:
 
UUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!Kakva regionalna liga kakvi kurcevi?Bilo bi dobro za napredovanje fudbala,al' ajde ti idi sa Partizanom ili Zvezdom na Poljud,aj' da vidim ko ima muda.Ja bi licno voleo ali zasada ne.I nije mi jasan taj sistem. Za LS i LE.Npr. ako je Partizan tu 3 on ide u LE,ali ako on osvoji 1. mesto u sampionatu Srbije sta onda?
 
Чим видим да је неки СтеWа отворио овакву тему све ми јасно.

Ало брее лепа је била та лига док је постојала АЛИ нешто се од те 91 па до 95 дешавало.
Никад не може и не сме да буде ''као пре'' јер се много тога десило 90их што је много важније од једног спорта!
 
Secam se da su utakmice Rijeka-Partizan i Dinamo-Partizan bile sasvim solidno organizovane...Bez incidenata,ali kao sto je Spurs napomenuo,nemoguce je svesti 15 mesta u evropi na 5...Morao bi potpuno drugaciji sistem kvalifikacija u LS i LE da se pravi.
 
Bez kvalitetne infrastrukture nikada navijaci nece doci na stadione. Niko ne zeli da ide da sedi na betonsku tribinu i da ide u wc pun zaraze, hvala bogu da svi zele da sede na stolicu i da idu u cist wc. Dok se infrastruktura ne popravi ljudi ce bezati od stadiona.
 
Sigurno ce biti dosta vise publike i kvalitetniji fudbal, kad moze u kosarci moze i u fudbalu.
Samo bez gostujucih navijaca i bice sve u redu(dok se huligani ne opamete).

Ali za razliku od kosarke, ovde bi svi koji udju u to takmicenje morali da napuste domacu ligu. Kosarka moze da se igra po sistemu npr. sreda-subota, a fudbal tesko.
 
nikako...nema uslova niti ce ih bit josh 100 god...pa evo se po ligama po regionu ne moze odigrat utakmica u manjim gradovima a de se ne desi neki 'fin' incident.a ne da cz gostuje na poljud ili partizan na maximir...reg.league-ravno bio-terorizmu...never!
 
Poslednja izmena:
Sigurno ce biti dosta vise publike i kvalitetniji fudbal, kad moze u kosarci moze i u fudbalu.
Samo bez gostujucih navijaca i bice sve u redu(dok se huligani ne opamete).
eo...klasican primjer covjeka koji nema vecih dodirnih tacaka sa sportom,fudbalom najvishe...poredit nlb ligu u kosarci i reg.ligu u fudbalu...epic fail...no da ne ulazim u dalje rasprave...ko zna-ZNA :)
 
pa da...samo sto to ne shvataju ljudi koji su vidjeli stadion samo na tv-u vikendom...lako je rec ''pravo rjesenje!!!'' a sjutra kad se npr.bbb i delije izbodu dok ne popadaju i najebe masa nevinih,bilo bi:eh,zajebasmo se...drugo je kosarka...
 

Back
Top