Mushka tema...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Eto... Danas mogu i najsumnjicavijim ljudima na netu da kazem da sam mushko. :P Nekad mi je tesko bilo da prilazim devojkama... I sad mi je. Ali, ucinio sam prvi korak ka tome da postane lako... Svidela mi se jedna devojcica i odmah sam prisao... Ne. Onoga koga zanima nisam imao srece. :lol: Ali, opet veliki teret mi je spao sa ledja... Mnogo se opustenije osecam... Jos nekoliko puta i bicu ok.

No sta me je navelo da otvorim ovu temu? Na stanici sam video smeshan prizor... Momchic od 16-17 godina je svom snagom udarao o svetlecu reklamu na autobuskoj stanici sav iznerviran shto nije prishao nekoj devojci... Mislim da je to glupo. Ionako je on suvishe mlad i naucice.

E, sad neko ce me isprozivati sto sam prvi put ovo uradio. :lol: Ali, nisam... prilazio sam i ranije... Ali jako tesko i sporo... Sada je to bilo veoma brzo... I dobio sam brzi odgovor... :) Bilo kakav da je bio, ipak mi je mnogo lakse... Ljubav ili sex? Svejedno vazno je probati i to je moj zakljucak.

Znam da ce mnoge devojke i poneki mushkarac ovu temu napasti... Ali zato sam je i nazvao "mushka tema" da se to ne bi desilo... Ako vam se ne svidja sadrzaj, zaobidjite je... Znam da su neki ljudi pljuvani po forumu kada su se usudili da pricaju o tkzv. mushkim temama... Prilazenju i sl. Ali, nadam se da ovog puta nece to biti tako...

I da: moderatori ovo je mnogo shira tema od samog prilazhenja. Znam da je ta tema bila. ;)

Da, veoma je opshta, ali vredi prichati o njoj. ;)
 
(ma moram ja da se umesam...)

iluzionista....svaka cast! :wink:

imam drugara koji ima taj problem i jos ga nije prevazisao. ne verujem da ce ikad.... :?

znam kako bi se on dobro osecao kada bi to uspeo da uradi tako lako i brzo...bez mucenja i nervoze. i zato otprilike razumem to o cemu pises.
 
JOVANA77:
(ma moram ja da se umesam...)

iluzionista....svaka cast! :wink:

imam drugara koji ima taj problem i jos ga nije prevazisao. ne verujem da ce ikad.... :?

znam kako bi se on dobro osecao kada bi to uspeo da uradi tako lako i brzo...bez mucenja i nervoze. i zato otprilike razumem to o cemu pises.

Delimicno je i bilo tako... Bez mucenja, ali sam nazalost bio jako nervozan... :lol: No, to mi je na kraju cak bilo i smesno. ;)

Eh, mi nesigurni mushkarci, uvek se uzvrpoljimo u prisustvu lepote. :lol: Ali, ja polako to pokusavam da eliminisem i srecan sam sto mi to i uspeva. ;)

Ali, definitivno nije bilo muchenja, sve sam shvatio kao jedno novo iskustvo i nije me pogodilo odbijanje... Tako da sam sve zavrsio jednim slatkastim komentarom kako bi i cudno bilo da tako lepa devojka nema decka i da je veoma srecan sto ima pored sebe nekog kao sto je ona...

Prihvatati poraz je pola puta do pobede... ;)
 
e pa to ne vazhi samo za prilazhenje devojkama nego za sve kad odjednom presecesh i odlucis mnogo ti je bolje i lakshe pa makar i pogreshno! samo nismo naviknuti da je ok greshiti
 
znachi...morash da napishesh "mushka tema" da neko ne bi pomisio da opet prichash o zenskoj kozmetici...neverovatno :roll:

ok....i sada si shvatio da treba da se suochish sa svojim strahovima...el da??...jeeesteeee...
i sada imash mnogo vishe samopouzdanja...el da?...jeeesteee...

da li na kolichinu samopouzdanja direktno utiche broj uspeshnih startova???...ili???
to bih ja volo da znadem
 
Tako se pocinje, posle kad ukapiras kako ide, steknes smopouzdanje ide samo. I stariji imaju tremu, kada je neka dobra... srce brze kuca, dublje se dise... Kod ovih "onako" ti je "dobar dan".

Najvise je treme kad ne znas sta da kazes, strah da ti se mozak ne blokira. Lako je kad si sam sa sobom, tada si najpametniji, sve znas, ali reci u pravom trenutku pravu rec, pravilno odreagovati - to je umetnost. Najveci zavodnici su uvek u pocetku imali problema sa prilaskom.


Ako ne znas sta ces reci, pridjes lepo i prosto kazes: "ja sam musko ti si zensko i to smo resili. Sada, prelazimo na ono glavno" :D
 
raindog:
"Balkanska plachipichka" mozda ? :lol:

Lepo, raindog. :lol: Tome se nisam nadao od tebe. :P Tako slatka devojka, a tako poganog jezika. :twisted: Nego, obrazlozi svoje misljenje. Argumente na sto, zasto "balkanska plachipichka"?

Ako nesto kazes, budi bar dovoljno hrabra da se drzis svojih reci. Obrazlozi ih.
 
meni je bilo jako tesko kada sam popio prvu korpu u zivotu...uuuu,mnogo,mnogo tesko....ali sam se vremenom ispraksovao...posle trista korpi..navikne se covek...onda vremenom naucis i da lupis korpu...nista lepse nego lupiti maci korpu kad se najmanje nada...ustanes rano ujutru i podjes na "praksu"....prvo ispred pekare startujes dve,tri mace...i popijes dve ,tri korpe..pa na stajaliste bus..a..pa u autobusu..pa ispred nekog fakulteta..pa napravis pauzu da nesto pojedes,pa nastavis....do kasno u noc...i tako nekoliko dana...ima da se ispraksas samo tako....praksa je cudo...brate moj....cudo,bre..
 

Back
Top