nov telefon sa problemom - pomoc!

W

wera

Gost
Kupila sam novu nokiu i kad sam stavila karticu pojavilo se "phone restricted" i u donjem desnom uglu "undo". Kad sam to pritisla pojavilo se "enter restriction code" i prostor da se nesto ukuca. Ovo mi nije nikad dogodilo. Da li neko zna o cemu se radi? Stvarno mi hitno treba pomoc. Ne znam da li da vracam telefon ili ne.
 
wera:
Kupila sam novu nokiu i kad sam stavila karticu pojavilo se "phone restricted" i u donjem desnom uglu "undo". Kad sam to pritisla pojavilo se "enter restriction code" i prostor da se nesto ukuca. Ovo mi nije nikad dogodilo. Da li neko zna o cemu se radi? Stvarno mi hitno treba pomoc. Ne znam da li da vracam telefon ili ne.
Ja bih to vratio...jer to kolko primecujem nije PIN sifru koji trazi nego nesto sasvim drugo...
 
Ili nije dobro dekodiran telefon ili ti nešto nije u redu sa karticom. Jel je nisi koristila neko vreme? Koju karticu imaš?
Pa ako imaš garanciju, odnesi ga u servis 8)
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
Master_Chief:
wera:
Stavljala sam nekoliko kartica (063, 064) ali je telefon opet isto pokazivao. Mislim da je to vezano za telefon, a ne za karticu.
Nista ga nemoj nositi u servis,zameni telefon i gotovo,moguce je da je greska sa chipom u mobilnom...
Pa da.... imaš pravo :roll:
Al možda oni neće da ga prime nazad... a možda su im svi telefoni takvi.
Gde si kupila fon [da znam da tamo ne kupujem]
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 

Back
Top