temperatura i trudnoca?

pitalica

Početnik
Poruka
26
Imala sam sex pre 10 tak dana, a 5 dana kasnije pa do danas imam svakodnevno temperaturu 37,5, i nikakvih drugh tegoba, osim sto mozda osecam neku nadutost u stomaku.
Mecu treba da dobijem tek za koju dan, tako da nemam pojma sta mi je a u panici sam!!!
Da li je temperatura prateci deo 'drugog' stanja?
 
pitalica:
Imala sam sex pre 10 tak dana, a 5 dana kasnije pa do danas imam svakodnevno temperaturu 37,5, i nikakvih drugh tegoba, osim sto mozda osecam neku nadutost u stomaku.
Mecu treba da dobijem tek za koju dan, tako da nemam pojma sta mi je a u panici sam!!!
Da li je temperatura prateci deo 'drugog' stanja?
Temperatura hoce da se javi i u vreme ocekivane menstruacije i u trudnoci.Takodje i nadutost stomaka hoce da bude posledica i ocekivanja menstruacije i trudnoce.
Moj savet ti je da sacekas vreme kad trebas da dobijes,pa ako izostane menstruacija,uradi test da budes sigurna.U apotekama ima da se kupi test "Babyrapid" ili tako nekako,koji moze da dijagnostikuje trudnocu i 3 dana pre ocekivane menstruacije.
 
Ako si imala sex pre 10 dana, a treba da dobiješ za par dada... Pa zavisi koliko je to par dana... Po mom proračunu kada si imala sex bili su ti plodni dani, najverovatnije. Što znači da postoji mogućnost. Ali trebala bi da nam pojasniš da li ste imali zaštitu, kakvu, ili da li je svršio u tebe ili ne... :? malčice više kada bi nam objasnila, pa da vidimo imamo li razlog za brigu.
Ma ovih dana vlada neki virus, brdo ljudi ga je zakačilo :wink:
 

Back
Top