A KO JE ALEKSANDAR VASILJEVIC-general pukovnik..??

nije mi jasno...po kom osnovu bi njega teretili
eventulano neko sa rahmetli SFRJ strane da je nešto znao, a nije rekao..pa pukla Juga
čovek je baratao informacijama, ne oružjem, nije on ubijao ili naređivao ubijanja

a to što on zna, to je danas više za istoričare, pola od tih više nije među živima ili su u poodmakloj starosti, Kadijević, Adžić, Milošević, Tuđman, Izetbegović....

dal je moguca da si ovoliko naivan..??
 
nije mi jasno...po kom osnovu bi njega teretili
eventulano neko sa rahmetli SFRJ strane da je nešto znao, a nije rekao..pa pukla Juga
čovek je baratao informacijama, ne oružjem, nije on ubijao ili naređivao ubijanja

a to što on zna, to je danas više za istoričare, pola od tih više nije među živima ili su u poodmakloj starosti, Kadijević, Adžić, Milošević, Tuđman, Izetbegović....
KOS jeste likvidirao ali sagovornici zaboravljaju da je i KOS bio nacionalno sarolik kao i citava JNA.Bilo je tu bunarenja sa svih strana.Kako je prosla JNA prosao je i KOS
 
u prilog tvojem postu moze se navesti primer "opere"

ma pajo obavestajci su fukare.Ali na ovim prostorimato su extra fukare, zato uopsteno i jesu nedodirljivi jer rade za vise strana,tako je to u tom zanatu.
Meni jedino ostaje misterija koliko su srpske sluzbe zatajile na KiM.Kao da su sve sluzbe bile iskljucivo u funkciji zastite S.Milosevica.Je8es siptarski terorizam, studenti spremaju demonstracije u Beogradu
 
prosto ne mogu da shvatim da se tolika imena politicara i generala pominju u javnosti i prozivaju za dogadjaje od 90-tih pa na ovamo---a da se istovremeno ne spominje covek sa tolikom moci i tolikim udelom u svim dogadjajima na prostoru bivse jugoslavije....kako to da niko ne sme da prozove vasiljevica za nista..?? jel to strah ili je covek apsolutno nevin..??

Под заштитом је служби безбедности. Кад им буде било потребно прозваће га да обелодани њима знане поверљиве информације.
 
ma pajo obavestajci su fukare.Ali na ovim prostorimato su extra fukare, zato uopsteno i jesu nedodirljivi jer rade za vise strana,tako je to u tom zanatu.
Meni jedino ostaje misterija koliko su srpske sluzbe zatajile na KiM.Kao da su sve sluzbe bile iskljucivo u funkciji zastite S.Milosevica.Je8es siptarski terorizam, studenti spremaju demonstracije u Beogradu

A što misliš da su zatajile?

Možda su obavile baš ono što im je rečeno da obave...

Šef RDB-a Stanišić...šef vojne obaveštajne Vasiljević...

Čiji su to ljudi?


Pajo, pokrenuo si škakljivu temu...
 
katanac.jpg


da nebude posle, nisam rekao
 
A što misliš da su zatajile?

Možda su obavile baš ono što im je rečeno da obave...

Šef RDB-a Stanišić...šef vojne obaveštajne Vasiljević...

Čiji su to ljudi?


Pajo, pokrenuo si škakljivu temu...

Zasto mislim da su zatajile?Zaje8avas me???
Tokom rata u CRO i BiH postojao je plan da u slucaju pocetka borbi na KiM sve bude ocetkano za 72h da medjunaordna javnost ne moze da dize paniku.Ukratko da se sukobi nerasplamsaju i skrenu medijsku paznju..Od 1995e pocinju prvi brojniji slucajevi napada na policijske patrole na sporednim putevima.Sluzbama je veoma bilo jasno ko su teroristicke vodje.Jasari kao dokazani divljak bez puno slifa je bio problem jos osamdesetih godina.Organizacija im jaca uprkos cinjenici da je bilo puno saradnika siptara i da su mogli imati pravovremene info.Pocinje se sa sve otvornijim teroristickim napadima,stvaraju se zone dejstva sa komandnom strukturom i nista.Nema likvidacija teroristickih vodja,nema sacekusa,.a imali smo sve na nasoj strani.Imali smo odlicne jedinice za specijalne namene, ali sve je radjeno kilavo,neodlucno,kao da su se svi bojali odgovrnosti.Jasarija su zbog nacina na koji je likvidiran(citava familija) napravili mucenikom,amaterizam NAMERNO ili ne.Nisu koristili vojne jedinice za posebne namene, nego prilicno nekometentne u sastavu MUP-a za obracun sa teroristima u zacetku.Zato si mogao gledati u vestima zapadnih medija surenje praga po selima ili 20x3 ali tada je vec bilo kasno
Ma mogao bih satima ali nema smisla, veliki brat,...ako to neprimescujes onda je8i ga
 
Zasto mislim da su zatajile?Zaje8avas me???
Tokom rata u CRO i BiH postojao je plan da u slucaju pocetka borbi na KiM sve bude ocetkano za 72h da medjunaordna javnost ne moze da dize paniku.Ukratko da se sukobi nerasplamsaju i skrenu medijsku paznju..Od 1995e pocinju prvi brojniji slucajevi napada na policijske patrole na sporednim putevima.Sluzbama je veoma bilo jasno ko su teroristicke vodje.Jasari kao dokazani divljak bez puno slifa je bio problem jos osamdesetih godina.Organizacija im jaca uprkos cinjenici da je bilo puno saradnika siptara i da su mogli imati pravovremene info.Pocinje se sa sve otvornijim teroristickim napadima,stvaraju se zone dejstva sa komandnom strukturom i nista.Nema likvidacija teroristickih vodja,nema sacekusa,.a imali smo sve na nasoj strani.Imali smo odlicne jedinice za specijalne namene, ali sve je radjeno kilavo,neodlucno,kao da su se svi bojali odgovrnosti.Jasarija su zbog nacina na koji je likvidiran(citava familija) napravili mucenikom,amaterizam NAMERNO ili ne.Nisu koristili vojne jedinice za posebne namene, nego prilicno nekometentne u sastavu MUP-a za obracun sa teroristima u zacetku.Zato si mogao gledati u vestima zapadnih medija surenje praga po selima ili 20x3 ali tada je vec bilo kasno
Ma mogao bih satima ali nema smisla, veliki brat,...ako to neprimescujes onda je8i ga


Eto, sve si sam lepo rekao...

E, zbog svega toga i mislim da su "naše" službe bezbednosti obavile tačno ono što im je naređeno...shvataš?
 
Eto, sve si sam lepo rekao...

E, zbog svega toga i mislim da su "naše" službe bezbednosti obavile tačno ono što im je naređeno...shvataš?

pre verujem da je problem u nama.Mi Srbi smo nedosledni, neprofesionalni,trapavi,i volimo da podmecemo noge jedni drugima.Sta god da zapocnemo nismo u stanju da privedemo kraju.Izgubljeni u vremenu i prostoru i vode nas kompletne budale.
Cak i u sportu ako vodimo sa dva na prema nula,izubicem tri na prema dva na kraju
 
pre verujem da je problem u nama.Mi Srbi smo nedosledni, neprofesionalni,trapavi,i volimo da podmecemo noge jedni drugima.Sta god da zapocnemo nismo u stanju da privedemo kraju.Izgubljeni u vremenu i prostoru i vode nas kompletne budale.
Cak i u sportu ako vodimo sa dva na prema nula,izubicem tri na prema dva na kraju

Problem definitivno jeste prvo u nama...ali mi nismo ni bolji ni gori nego drugi narodi...samo su nam neke osobine jače, a neke slabije izražene...

A ovo za budale koje nas vode...uvek smo imali vlast kakvu smo zasluživali...tako je bilo juče...tako je danas...biće tako i sutra...
 
sta je forumski junaci..?? oko pravih igraca niste spremni da diskutujete..?? vidite li sta je nekad bila vojska..?? strah i trepet brale...ni dan danas u one prave ne sme da dirne niko...nema veze dal je pozicija il opozicija il obicni gradjani...njiova imena se sapatom spominju kad se prvo proveri levo i desno i pozadi dal neko slusa...samo sad ostaje pitanje ---za koje vrednosti i zakoju drzavu su se ovi ljudi borili..??
 
Ustase su bile u svakom ratu , gde su ginuli srbi . I 90tih su bile ustase . A i sad su ustase . A i on je odradio zza njih sta god je trebalo .
Kao pravi Jugosloven ,.,
Ne moze neko da bude i Jugoslovven i Srbin . To yi je ko da je neko i siptar i Srbin u isto vreme .

Moze moze, itekako....

Ima ih vise nego sto ti mislis.

A bice ih i mnogo vise kako kriza napraduje.

Kad shvate sta su sa Jugoslavijom izgubili, a sa Srbijom dobili.
 
Moze moze, itekako....

Ima ih vise nego sto ti mislis.

A bice ih i mnogo vise kako kriza napraduje.

Kad shvate sta su sa Jugoslavijom izgubili, a sa Srbijom dobili.

Znam ja da njih ima . Zasto nam i jeste tako kako nam je iz zato su si u prednosti nad nama Srbima .
Kao sto dobro znam da ce poslednji veliki rat ovde biti izmedju Srba i Jugoslovena srpskog porekla . Il ce unistiti oni nas , il mi njih .

Dakle , Srbi Jugosloveni , ili hrvatskositparski srbi , osnovni su element nasih slabosti i gradivno tkive nestabilnosti sdrpske drzave i srpskog naroda .Oni u svim segmentima vode ovu drzavu i sad i u proslosti .
 
Aleksandar Vasiljevic jedan je od kreatora zlocina pocinjenih u Hrvatskoj, BiH i na Kosovu. Odgovornost za sve zlocine uvijek je prebacivao na Arkana, Seselja i Radovana Stojicica zvanog Badza (ili Badzo, svejedno). Duga prica.

DORH (za neupucene Srbe - Drzavno Odvjetnistvo Republike Hrvatske) u najskorije vrijeme planira u Beograd poslati optuznicu protiv generala Vasiljevica kao i protiv potpukovnika Ljubise Zivanovica, takodjer bivseg oficira KOS-a.
 
Aleksandar Vasiljevic jedan je od kreatora zlocina pocinjenih u Hrvatskoj, BiH i na Kosovu. Odgovornost za sve zlocine uvijek je prebacivao na Arkana, Seselja i Radovana Stojicica zvanog Badza (ili Badzo, svejedno). Duga prica.

DORH (za neupucene Srbe - Drzavno Odvjetnistvo Republike Hrvatske) u najskorije vrijeme planira u Beograd poslati optuznicu protiv generala Vasiljevica kao i protiv potpukovnika Ljubise Zivanovica, takodjer bivseg oficira KOS-a.

За чувено хрватско правосуђе и његову објективност чуле су судије од Лондона до Сиднеја.
 

Back
Top