sta da upisem posle gimnazije?

  • Začetnik teme katarina_87
  • Datum pokretanja
e jesi lik!pa nije to za zezanja!kad bih vecno imala 20 god. ne bih ja brinula.imala bi vremena da pozavrsavam sve sto mi se svidja,al ovako godine idu,i necu da ih protracim na glup fakultet i posle da sedim kuci i da cekam da mi mama udeli koji dinar!pa ja bih sad otisla od kuce da imam gde da se zaposlim u ovoj srbiji i da mogu uporedo da idem u skolu!u pravu si,jesu malo nerealne zelje za ovo podneblje,al vazno je zeleti,inace...
 
meni ne ide fizika ..jer imamo profesora koji nam je dao petice u prvoj godini i sad ih samo prepisuje...znaci ja ne znam nijednu formulu bukvalno...tako da svaki fax sa fizikom otpada...engleski mi ide wrh, bila sam u usa letos preko SEEYLI organizacije..mozda je neko cuo za to...ali ne pada mi na pamet da upisem filoloski..obozavam i psihologiju ali ako zavrsim taj fax..hmm...sta mogu da radim i za koju platu..pih... a bas sam pre neki dan razmisljala kako volim organizaciju..i otisla na sajt FON-a..i tamo sto nekih infomatika..(mi umaesto da radimo PASCAL...igramo igrice na casovima.) tako daaaa...hmmm....a cula sam da ovi sa FON-a i nemoju neku buducnost ..pa hmm...ne znam sta da upisem...
 

Back
Top