Ko je najlepsi fudbaler?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja sam upoznala vecinu vasih najlepsih fudbalera...Cim se vratim u Bg,skeniracu slike,pa cete moci lepo da ih vidite (ili mene s njima,posto sam se slikala sa solidnom vecinom).MOji utisci su sledeci...
1.Owen je jako simpatican lik i bas sam fino pricala s njim (ima malu cerkicu,veoma je slatka),ali ima mnogo smesnu glavu i poprilicno je nizak(mozda neki 175,i to najvise),tako da on definitivno nije.

2.Ronaldo je takodje simpatican,mada se poprilicno ugojio,a ni zubi mu se nisu smanjili,tako da...Definitivno ispada iz konkurencije...

3.Morientes vam je dobar izbor.Mada je on malo frustriran kada se radi o treninzima,stvarno je sladak,iako mu je izraz lica uvek nekako bezveze.Mada,definitvno,Morientes je OK.

4.E,a Gutija vec mnogo bolje znam.Njega srecem svaki dan i slikala sam se njim,tako da sam ga mnogo puta odmeravala,i,mada nije ruzan,nekako mi je malo mrsav za fudbalera...Ne znam,svako ima svoj ukus,ali meni Guti deluje malo isuseno...

5.Sto se Realaca tice,oni imaju mnogo slatke mladje igrace,a sto se njihovih dragih koji nisu toliko popularni u svetu tice,Pavòn je moj izbor.Znaci,taj decko je feca.Sladak je k`o secer,i sa njim sam se slikala..:E,da,takodje je i veoma fin.

6.Roberto Carlos-Katastrofa.Jos je i poprilicno glup.

7.RAul je secer,covece,njega Spanci obozavaju.MAlo se oblaci fancy (pokazacu vam slike,stlno nosi neke majicice i farmerkice),ali je zesce sladak,cak i nije nizak uopste.MEne je Raul,bar sto se izgleda tice,obradovao,jer mi se pre toga cinio nekako ruzan...:-) Vise ne...

8.E,sto se mene licno tice,ja takodje mislim i da je ZiZu mnogo sladak,a i ljubazan je, takodje.On mi se veoma svideo,pogotovo kad je prisao da se slika sa mnom.Mnogi misle da je on smesan zbog njegove cuvene cele,ali,ima lepu glavu,tako da mu ta cela ne stoji lose...:-)

9.EEEEEEEEEEEE;dAaaaaaaaaaaaaaaa.Iker.Iker Casillas.Oh,yeah...NIje mnogo lep,ali ipak,nekako izgleda fenomenalno.Odusevio me je...Veoma je simpatican,takodje,sto se ne bi moglo reci na prvi pogled,ali,stvarno je dusica,dosta se smeje,mada u tome nikako ne pretice sledeceg...

10.Onog koga ste svi hteli da vidite.Cuvenog Becksa.Ja sam ga uvek mrzela (dobro ,mozda je to malo prejako) zato sto sam smatrala da je on totalno isfabrifikovano ime dovedeno u Real Madrid samo zbog prodaje dresova,sto i nije bas toliko netacno,ali...MOram da priznam,iako je protiv moje olje...Becks izgleda zastrasujuce lepo.Stvarno je frajer i po.S njim sam mnogo puta pricala,jer sam Spancima ovde sluzila kao prevodilac(on bas nesto i ne voli da prica na spanskom),i mnogo je sladak,bas je bio simpatican,i uvek je nasmejan.On je jedini Realac koga NIKADA nisam videla mrzovoljnog, a sve ih gledam svaki dan,yako da...Becks je OK,mada,sto se fudbalera koje jos uvek nisam videla tice,tu su Nuñica i Mali C.Ronaldo definitvno prvi...

11.Figo.E,on je razlog zbog kojeg sam dosla u MAdrid,tako da...Svaki komentar je suvisan...:-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top