Lap top i reinstalacija

very merry berry

Zainteresovan član
Poruka
127
Imam Compaq Evo N800V, sa originalnim Windows-om (sa sve šifrom). Pošto je prošlo već godinu dana kako ga imam, siroma' Windows žudi za reinstalacijom. E sad, ne brine mene reinstalacija (šifra mi ostaje), već drajveri. Čula sam da bi problem mogao da nastane zbog drajvera - za ploču, za kartice i sl. Ja jesam dobila gomilu CD-a uz njega, u paketu, ali da li je to dovoljno? Jer, ne bih želela da stanje još više pogoršam. Da vas čujem!

Hvala unapred.
 
very merry berry:
Imam Compaq Evo N800V, sa originalnim Windows-om (sa sve šifrom). Pošto je prošlo već godinu dana kako ga imam, siroma' Windows žudi za reinstalacijom. E sad, ne brine mene reinstalacija (šifra mi ostaje), već drajveri. Čula sam da bi problem mogao da nastane zbog drajvera - za ploču, za kartice i sl. Ja jesam dobila gomilu CD-a uz njega, u paketu, ali da li je to dovoljno? Jer, ne bih želela da stanje još više pogoršam. Da vas čujem!

Hvala unapred.
Pa ako si dobila gomilu CD-ova, proveri sta je na njima. Predpostavljam da su potrebni drajveri, utilities i slicno. AKo je to - to, slobodno kreni u instalaciju.
A ako nije, mozda nadjes googlovanjem potrebne drajvere za plocu i ostale hardverske elemente.
Nootebok koji imam je dosao sa mnogo CD-ova i sve sto je potrebno a specificno je za njega imam na CD.
 
Koliko je meni poznato drajveri za notebook-ove se uglavnom nalaze na jednom CD-u, a sve ostalo su neki dodaci, pokloni i tome slicno.
I ako si kupila nov notebook i od tih silnih CD-ova nisi izgubila ni jedan, ne moras da brines zbog drajvera, imas sve sto ti je potrebno.
 

Back
Top