Win XP Media Center Edition 2005

kobila

Početnik
Poruka
10
Evo ja instalirao pa mogu svima da preporucim koji nece da se cimaju sa sp2 (posto MCE sadrzi sp2) nek instaliraju ovo (samo izaberete repair pri instalaciji ako imate neki XP). Cak mi i radi malo brze nego XP Pro a i lepse izgleda sa novom temom, prvom zvanicnom iz Microsofta posle izlaska XP-a.
 
kobila:
Evo ja instalirao pa mogu svima da preporucim koji nece da se cimaju sa sp2 (posto MCE sadrzi sp2) nek instaliraju ovo (samo izaberete repair pri instalaciji ako imate neki XP). Cak mi i radi malo brze nego XP Pro a i lepse izgleda sa novom temom, prvom zvanicnom iz Microsofta posle izlaska XP-a.

Skinuo sam sa neta istu verziju (2CD-a) , testirao sam ga nedelju dana i sklonio... Zashto? Zato sto sam nashao BUG - kada kopiram fajlove principom Ctrl+X (Cut/Paste) sa C: na D: deshavalo se da fajl nestane prilikom tog kopiranja i nema ga ni na C: ni na D:...

Mislio sam da je slucajnost ali se isto desilo nekoliko puta... Srecom nisu bili neki vazni fajlovi nego neke slike pa nije bila neka veca steta.

Btw, ocigledno nisu cuo da postoji XP professioanl koji ima vec integrisani SP2 tako da to ovde nije novina, ali sa tim SP2 MCE je iz verzije 2004 prerastao u 2005.

Tema je O.K. (Energy Blue) ali mi se posebno dopao "Media Center" - multimedijalni program koji se dobija zajedno sa WIN-om. Pokusaho sam da ga prebacim na XP Pro ali mi javlja poruku : "Media Center can bu runned only in Windows XP Media Center Editin"...

Ima jos nekih sitnih detalja ali nebitno... Nikakva revolucija... :twisted:
 

Back
Top