22:22

Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

..

i ja veoma često viđam poklopljene brojeve i kazaljke, ali ne mislim da je to posledica slučajnosti, već sugestije - na sat se veoma često gleda, toliko često da je to postala gotovo refleksna, nesvesna radnja, pa se često i zaboravi da je obavljena. Ali, zbog svih priča i pričica u vezi poklopljenih brojeva i kazaljki taj trenutak ostaje u pamćenju i stiče se utisak da je tako "često" viđanje poklopljenih brojeva i kazaljki rezultat obične slučajnosti ili pak nečeg drugog
 
i ja veoma često viđam poklopljene brojeve i kazaljke, ali ne mislim da je to posledica slučajnosti, već sugestije - na sat se veoma često gleda, toliko često da je to postala gotovo refleksna, nesvesna radnja, pa se često i zaboravi da je obavljena. Ali, zbog svih priča i pričica u vezi poklopljenih brojeva i kazaljki taj trenutak ostaje u pamćenju i stiče se utisak da je tako "često" viđanje poklopljenih brojeva i kazaljki rezultat obične slučajnosti ili pak nečeg drugog

Ne.......Ovo se veoma cesto ponavlja da bi bila paranoja ili slucajnost.....I nije uvek isto....U nekim periodima je jako izrazeno, pa se onda malo smanji, pa se opet povrati...Ali da je cista slucajnost - uveren sam da nije!
 
Verujem da svi znati za ono simpa verovanje,da kad pogledate na sat i kad je 12:12,ili 14:14 to je znak da neko misli na vas,ili kad se kazaljke poklope. Ali svakako kad pogledate i vidite da je 12:12,ili neko drugo vreme,osecaj je nekako neobican. Zar ne?
 
desava mi se cesto
takodje mi se nekoliko godiana desavalo da se cesto budim nocu i kad pogledam na sat uvek bude 2:06
za ovo drugo sumnjam da je neka poruka podsvesti,posto sam rodjena 2.06
 
Ziveli bili ,

Izvinjavam se na los Srpski.

Vi koji vidjate 11:11 ili 22:22 a ne samo te ...I vi koji vidjate 111,222,333,444,555,666,777,888,999 itd..I to cesto...To vam je vrsta poziva. Takodje niste odavde..Mislim, dusa vam nije zemaljksa.
Dosli ste ovde kroz porodjaj ali vecina vanzemaljskih dusa su zaboravili svoj zadatak na ovoj zemlji.
Mnogo ljudi vidjaju ove brojeve ovih dana( u zandjih nekoliko godina i vise).

Ima drugih simptoma osim brojeva.

Ako ste osecali ili osecate vecinog vaseg zivota de ce nesto globalno da se desi u vasem zivotu..i nemislim negativno..nego samo 'nesto' a neznas sta.

Ako se osecate da ste 'bili ovde pre ili prisutvovali u ovo pre'.

Ako volite ovu planetu i cak je smatrate zivo bice.

Ako vas interesuje misticizam bilo koje tradicije.

Ako se osecate manje kao Srbin/Hriscanin/Ateista itd i vise kao planetarsko bice...onda....

Vi onda sigurno niste 'zemljanska dusha'.


U 1945e, kad su Ameri testirali prvu atomsku bombu..to je poremetilo 4tu dimenziju i zabrinulo 5u dimenziju.

Od tog momenta vanzemaljci iz Siriusa su poceli misiju povecavanje svesnosti na ovoj planeti.
Prva Atomska bomba je pala u 11:11.
11:11 je naj popularniji nacin poziva.
Svesno neznas ali d.n.ka proces je vec poceo u vama.

Sigurno vam ovo zvuci kao fantazija ali nema veze, jer vi imate sve ovo u vasem seccanju ali podsvesno.

Skepticizam je boziji dar.

Vanzemaljske duse su pocele da dolaze od 1945e....Prvi talas, kad su porasli, su bili ti koji su doneli promenu svetske svesnosti u 1960im godinama.
Sve vise i vise vanzemaljskih dusha su ulazili u ovaj svet.

Vecina su totalno zaboravili svoj zadatak. Upali su u istu bolest ILUZIJE koja vlada na ovoj planeti.
To je ustvari bio jednom cilj....da zaboravimo ko smo , da bi bolje razumeli specificnu bolest ove planetarske civilizacije.

Ipak izgleda da ce vecina vanzemaljskih dusa ostati malo vise uspavani sve dok se pojave petodimenzionalni vasionski brodovi.
Kad se oni pojave....sve vase secanje ce da se vrati i odmah ce te znati sta treba da radite.

Za one koji su me vec osudili kao ludim....potrudite se sa istragom i videcete da je fakat da su u zandje 4 godine vise nego 30 zemalja su otvorili svoje tajne dokumente u vezi NLO i Vanzemaljaca.
(Rusija,Irska,Belgija,ARgentina,Brazil,Mexico,Canada,U.K.,Denmark,Norway,Australia,New Zealand,Chile,Uruguay)...i jos vise.
To se otvorilo polako bez medije...da bi sto manje panike.

Vatikan su priznali da postoje Vanzemaljci.

Sto se tice Illuminatusa ili kako zelite...''mracna svetska sila'....
Od 1996e ...postavljena je Kvarantirana zona oko zemlje i komsiluka.
Od tada su se Illuminatus razdvojili. Jedna strana je priznala gubitak ,gde druga zeli da nastavi sa Svetskim Fashizmom.

Pazite se onih u metalicnim brodovima...oni vanzemaljci koji nam nude spas,lek za nasu bolest i tehnologiju...oni nemaju dobre namere jer to ide protiv zakona 'slobodne volje'.

Ako vidjate te brojeve....nemojte odmah osuditi ovo kao budalastina.

Ako , u vasem nacinu dodjete do vaseg secanja....i ova informacija vas malo drmnula...nije cilj da se osecate 'specijalnim' ....niti je cilj da pridjete nekome i da mu kazete ..."Cao Baca, Ja sam Iz Plejades....tu blizu Orion-a".

A za one koji nevidjaju brojeve i smatraju da je ovo neki tip totalno poludeo..Ili barem im se svidja informacija a nevidjaju brojeve. Nema veze.

Jednostavno ako mislite u nacinu da ste planetarsko bice a ne nacionalno ili verno...onda ste vec usli u 'galakticku svesnost'.

Slobodno me pitajte, otvoreno ili privatno.

LVX
 
Ovo je jako interesantno.
Slične simptome primećujem kod mnogih. Ali, primećujem i zloupotrebu... Jedan momak, "sunčevo biće", "večito dete" i šta sve već ne, koji se smatrao prosvetljenim, je oštro napadao sve što ne smatra adekvatnim (a adekvatno nije ništa što nije isključivo njegov put, itd). Hoću reći, treba se čuvati sindroma "odabranog".
(ne aludiram na tebe, samo sam se setila njega)
Sve u svemu, pokrenuo si dosta složenu temu, pa da ne bi ulazili u digresiju, možda bi mogao da otvoriš posebnu temu o galaktičkoj svesnosti :).

I dobrodošao na forum :).
 
< treba se čuvati sindroma "odabranog". >

Podpuno se slazem....I takodje primecujem mnogih sharlatana i oportunista.
Nemam odgovore nego samo svoje iskustvo, sto sam uporedio sa drugima i dosao do zakljucka da se nesto duboko psihicki ili duhovno desava na ovoj planeti.

A za tog koji sebe smatra prosvetljenim ..od takvih bezim.

:)
 
Pazite se onih u metalicnim brodovima...oni vanzemaljci koji nam nude spas,lek za nasu bolest i tehnologiju...oni nemaju dobre namere jer to ide protiv zakona 'slobodne volje'.

Na koji način je lek za bolest protivan zakonu slobodne volje?
Da li to onda znači da čovek kada se razboli uopšte ne bi trebao da ide kod lekara? (ovog našeg zemaljskog lekara)
 
>Na koji način je lek za bolest protivan zakonu slobodne volje?
Da li to onda znači da čovek kada se razboli uopšte ne bi trebao da ide kod lekara? (ovog našeg zemaljskog lekara) <

Upravu si ali pogledaj ovako:

'Free Energy'....Je vec nekoliko puta izmisljena....Od Tesle pa dalje do manje poznatih licnosti.
Sta se desi sa ,naprimer, neki tip koji izmisli spravku za perpetualnu energiju...dodje do Boeing-a,Benz,NASA itd....Nije da ih to neinteresuje nego od takve besplatne energije nemoze da se obogati.
Onda oni lepo plate sa debelim milionima, kupe tehnologiju i stave je u pozadini.
Nije onda potrebno da vanzemaljci nas nauce ili daju novu tehnologiju jer to mi vec posedujemo ali korporacije(illuminatus) neda.

Tako isto sa 'lekom'. Farmacija je velika industrija...oni prave bolest i lek u isto vreme.
Nije pointa da se odbije bilo kakav lek od bilo kakvih vanzemaljaca...pointa je pazite se onih koji izigravaju spasitelja.

Inace petodimenzionalni vanzemaljci nemogu nas spasti jer to ide protiv nase slobodne volje i na kraju nista nismo naucili. Mogu nam 'pomoci' ali za to je potrebno nasa kooperacija.

Sta nam je potrebno je globalska promena paradigma. Za to treba , ili neko novo naucno znanje, kooperacija izmedju svetskih vlada za veliko otrkivanje tajni i dokumenata o Vanzemaljcima/NLO...ako ne tako onda ce nas zemlja sama probuditi.

Valjda je potrebno objasniti kako sam ja dosao do ovog zakljucka.

Valerija , nisam siguran dali hocu da pocnem novu temu jer ovo je super mesto gde mozemo se ispricati jer ima vas dosta koji vidjate brojeve.
 
rezultati mog višegodišnjeg istraživanja na ovu temu su :
1. viđenje ovih brojeva je konkretna poruka..ovde dolazimo u domen numerologije..ljudi tumače npr. 11:11 kao jednu poruku 22:22 kao drugu i td. Ja trenutno mislim da to nije to .
2. svako viđenje poklopljenih brojeva je poruka o vremenu..da smo na pravom putu u smislu načina na koji se ponašamo (situacija gde su svi brojevi isti).Da "kasnimo" (situacija kada vidimo npr. 22:23 umesto 22:22 ..dakle da smo "požurili" videli bi 22:22). Da "žurimo" tj. treba da usporimo (situacija (22:21 umesto 22:22)
3. viđenje brojeva je sinhronicitet kao i svaki drugi.
Ljudi koji vide brojeve su očigledno svesni toga jer je tako nešto lako opaziti..jednostavno, previše je očigledno da nije u pitanju slučajnost(oni koji vide ove brojeve često znaju o čemu pričam..ostale nema potrebe uveravati). Ono što ljudi koji su shvatili da je viđenje brojeva nešto više od slučajnosti često previđaju je da oni doživljavaju učestalije sinhronicitete i na druge načine.isti ljudi koji vide poklopljene brojeve imaju i učestalija iskustva stvari kao što su npr. : na čoveka kojeg za 6 meseci nisam sretao istog dana naletim 4 puta..putevi nam se preseku na najrazličitijim mestima..pomislim kako bi bilo dobro da se nešto dogodi i u sledećem trenutku jedna osoba mi predloži upravo to..razumete o čemu pričam..
Hoću da kažem..mi doživljavamo sinhronicitete na najrazličitije načine..brojke na satu su samo jedan od njih.Ispada da sa povećanjem sinhroniciteta u našem životu u jednom trenutku dolazimo do neke vrste vidovitosti..povećanje učestalosti viđenja brojeva(i ostalih sinhroniciteta) znači da napredujemo ka tome.

4. neko misli na nas :)
Što je najgore ovo narodno objašnjenje ima mnogo smisla.U ovom slučaju taj neko ko misli na nas je neko više biće, ili više njih, ili neko naše nad-ja tj. mi sami iz budućnosti ..eheh mogućnosti su beskrajne :)

Ja bih nekako iskombinovao ovo pod 2 i 3 uz eventualni dodatak ovoga pod 4 kao najmanje važnog .
 
a sad pogledajte vreme kada sam poslao ovu poruku :D pa nek mi neko kaže da je slučajno .naravno mogao sam i da namestim da tako ispadne ali eto nisam pa ko veruje veruje ko ne veruje šta da mu radim
 
Imam pismo o bas toj temi 11:11 i mojih iskustva i istrazivanja. Oko 30 stranica...pa se pitam kako da posaljem? Mislim da vi, narocito, koji vidjate te brojeve imace te dosta da izvucete iz pisma ...

LVX
 
A sta je to zna li neko? Sta se to desava? Neko od vas je spomenuo Nikko valjda da je citao o teme da se ljudi javljaju da im vidjaju iste sate i minute, gde ste videli temu o tome ima li neko link sem onaj jednog sto je neko dao iznad. Gde mogu da procitam nesto vise o tome i kako se taj " slucaj" naziva po forumima?
Hvala! :telefon:



Ne verujem ja u to. Nema tu nikakvih izabranih, to je nesto masovno da bi se primetilo da se nesto desava ( ali sta? ), da postoji nesto vise od nas , ili da nesto hoce nesto da kaze ljudima ( ali opet, sta?).

Sta moze da znaci poruka koja je na ne poznatom jeziku, na primer? Nista, jel da! Zato mi sve ovo nema nikvog smosla.

Da nije greška u Matrixu? :) Zabagovao...
 
Poslednja izmena:
Iz mog iskustva, pre 3 ipo godina...Kad je doslo do mog 'budjenja'...mnoge stvari sam shvatio o mom zivotu.
Sta je interesantno je da me toliko naglo drmnulo da sam poceo da se 'secam'.
Uz taj proces nesto interesantno se desava....Jednostavno mogu da pridjem nepoznatim covekom/zenom na ulici/kaficu ili na internetu...i jednostavno osetim nesto I pitam ih dali vidjaju 11:11 cesto?
90% sam pogodio...ostalih 10% sam sigurno bio suvise uzbudjen.
U zadnjih 3 godina sam nasao oko 40 ljudi koji vidjaju 11:11 cesto...i to bez truda...nego eto...slucajno ih zapazim.

U pocetku sam bio skeptican kao ostali ..Ali kasnije pocinje da bude Ocigledno da je ovo veci fenomenon.

Za vas koji vidjate te brojeve....Jel ste primetili da kada svesno ih trazite da ih nema...nego se pojave onako slucajno i ne samo na digitalnom satu nego moze i na registraciji,racun,ili bilo gde.

Zbog velike globalske promene i priblizivanje 2012, mnogi su poceli da se bude i vidjanje 'brojeva' se desava mnogima.

Donquihote...upravu si ..."nema tu nikakvih izabranih'.....Sto vise je covek svestan sto vise ce da primeti sinkronicnost.

Ako se to nekom nedesava, uopste neznaci da je zaostao.

Po mom istrazivanju a i malo memorije...vidjanje tih brojeva se obicno desava dushama koji nisu sa ove planete...Koji su dosli da izvrse jedan posao.
Mnogi broj dusha koji su dolazili ovde od 1945e pa nadalje nisu se suvise upoznali sa vrstom 'bolesti i specificne iluzije ove planete'.. Posto su te dushe izvrsili slicne misije pre ove...mislili su 'laka stvar'...iako im se reklo 'pazite se za ovu planetu'.
Zbog toga su mnogi dosli ovde i totalno zaboravili sta treba da rade...ali ih nesto bocka...kao sto je 11:11 ..ili 22:22 ili neki osecaj da se 'nesto priblizava'..ili neki osecaj 'zaborava' koji te gnjavi.
Svi vi koji ste dosli ovde se sami izabrali kad ce te se probuditi i kako...Neki malo vise naglo gde drugi polako gde treci su se odavno probudili...ili nisu ni zaspali.
Svako ima svoj specifican posao.
Ako neznas sta ti je posao...pogledaj sta ti je talenat/duboka zelja.


 
Jel jos neko cesto vidja ovaj broj kad pogleda na sat, ili u bilo kojoj drugoj varijanti?

Poslednjih 10 i vise godina, non-stop vidjam ovaj broj kada pogledam na sat, a gledam na sat mozda dva puta dnevno.

Slucajnost definitivno nije, niti je podsvest koja je programirala samu sebe bez ikakvog razloga...
Najpre je neka vrsta podsetnika za nesto sto se nekom desava u zivotu, mozda vrsta upozorenja da se na nesto obrati paznja ili podsetnik da vreme za nesto istice..
Kada pogledate na sat kad je 22:22, kazaljke su poravnate, u pravoj liniji...mozda ima neke veze sa kosmickim poravnanjem koje ce se desiti u decembru 2012..pa se broj prikazuje kao podsetnik na taj dogadjaj.

Ljudi vidjaju i ostale brojeve tipa 11:11 i slicno, ali meni se desava iskljucivo 22:22..


hm...a da probamo da demistifikujemo situaciju.
dakle mozes videti ili 00:00, ili 11:11 ili 22:22...
33:33 pa nadalje je naravno, nemoguce ;)

22:22 jeste lako upadljivo u oko. (i ona ideja tipa => wooow neko misli na mene :cool:) .
dovoljno da ti 2-3 puta mesecno zapadne za oko i da masta krene da radi svoje.

11:11 ne vidjas zato sto npr uglavnom prespavas ili si u skoli/na faksu/poslu blah blah.

00:00 ne vidis zato sto si ili u provodu, ili zakucan za komp, tv, u krevetu...

dok si bio osnovac/srednjoskolac garantovano ti je 08:00 bila mnogo cesca pojava na satu, zar ne ;)

meni je kao klincu 7:15 (citaj 19:15) bila svakodnevna pojava ;) - naravno - crtac :D
 
hm...a da probamo da demistifikujemo situaciju.
dakle mozes videti ili 00:00, ili 11:11 ili 22:22...
33:33 pa nadalje je naravno, nemoguce ;)

22:22 jeste lako upadljivo u oko. (i ona ideja tipa => wooow neko misli na mene :cool:) .
dovoljno da ti 2-3 puta mesecno zapadne za oko i da masta krene da radi svoje.

11:11 ne vidjas zato sto npr uglavnom prespavas ili si u skoli/na faksu/poslu blah blah.

00:00 ne vidis zato sto si ili u provodu, ili zakucan za komp, tv, u krevetu...

dok si bio osnovac/srednjoskolac garantovano ti je 08:00 bila mnogo cesca pojava na satu, zar ne ;)

meni je kao klincu 7:15 (citaj 19:15) bila svakodnevna pojava ;) - naravno - crtac :D

Pa najbolje da ja sam nisam probao da demistifikujem stvari pre bilo koga da mi to kaze.

Kao sto vec rekoh, to se desava tako cesto da nema nikakve sumnje da je slucajno, naprotiv, odavno mi je jasno da je to neka poruka tj. znak, koji verovatno svako za sebe treba da desifruje. Secam se perioda kada triput u 3 dana pogledam na sat, i sva 3 puta bude 22:22. U sat uopste ne gledam cesto, par puta na dan.

Da demistifikujem tvoj pokusaj demistifikacije -

00:00 i 11:11 sam vidjao neuporedivo puta manje, kao i bilo koje drugo vreme, i to ne zbog toga sto tako nesto prespavam, ili sam u skoli/faksu/poslu, vec jednostavno zato sto se ne desava. Ni jedno od ta 3 vremena nije manje ili vise zastupljeno u mom budnom stanju. Budan sam u sva 3 perioda.
Drugo, ti izgleda ni delicem ne razumes/osecas sta se ovde desava, stoga i ovako jeftina/neprikladna poredjenja sa crtacima, ustajanjem za skolu i slicnim stvarima.
Da je tako prosto, ja bih prvi odavno znao.

Pozdrav za Pidzu21.
 
Poslednja izmena:
...........................
Drugo, ti izgleda ni delicem ne razumes/osecas sta se ovde desava, stoga i ovako jeftina/neprikladna poredjenja sa crtacima, ustajanjem za skolu i slicnim stvarima................

Pozdrav za Pidzu21.

sasvim moguce da ne razumem 'sta se ovde desava'...

poredjenje nije jeftino niti neprikladno vec vrlo realno (iz moje perspektive).

8:00 - kada pocinju casovi u osnovnoj ili srednjoj skoli je vreme koje smo mnogo godina svakodnevno videli na skolskom satu - mnogo vise nego sto smo naletali na 22:22. :rtfm:

ja sam gledao crtace u 7:15 dokle god ih je bilo tako da je to drugo, meni upamceno, najcesce vreme koje sam vidjao na casovnicima.

dakle, ja sam ovde pisao o ukupnom broju vidjanja konkretnog vremena na casovnicima.

svako moze traziti i naci pojasnjenje koje mu se najvise svidja za svaku situaciju.
 
Imam sličan "problem", ustvari apsolutno isti samo je u pitanju 23:23, uopšte se ne zezam, mrtav sam ozbiljan i mislio sam da sam poludeo dok nisam video tvoj post. Inace kad sam gledao film the number 23 mislio sam da sam u trumanovom šou !
 

Back
Top