Kako odblokirati Facebook

tehnics

Početnik
Banovan
Poruka
40
Evo ovako: u skoli profesor je na svim kompjuterima blokirao Facebook pa niko nemoze da ga otvori. Probao sam da ga odblokiram tako sto sam gledao u podesavanjima browser-a i antivirus programa i nista...
Da li zna neko kako da ga odblokiram?

Inace mi u skoli koristimo Windows XP.
2rc35mx.gif
 
sajtovi se ne blokiraju na svakom kompu posebno vec na hostu preko koga ide net,tj. njegovom,ako je profesor pametan stavio je sifru i na svoj nalog,i na antivirus,tj program koji blokira.....moja topla preporuka,ako ti je malo vreme koje provedes kuci na fejsu,vec ti treba i u skoli,ti se lepo ispisi iz skolice :confused:
 
Evo ovako: u skoli profesor je na svim kompjuterima blokirao Facebook pa niko nemoze da ga otvori. Probao sam da ga odblokiram tako sto sam gledao u podesavanjima browser-a i antivirus programa i nista...
Da li zna neko kako da ga odblokiram?

Inace mi u skoli koristimo Windows XP.
2rc35mx.gif

Нећеш више моћи никада да идеш на фејс бук... никада никада....
 
Ako je dobro uradjen sistem, i profesor i direktor mogu da daju sve sifre - pa se nece izaci na FB.

Blokada se pravi na serveru... a njega niko od pomenutih ne zna ni da upali. Pa jos ako je neko bio dovoljno dobar da server stavi na Linuxu...

Ako nije zivot u opasnosti - posveti se skoli dok si u skoli. Nije to ceo dan. Pa kad dodjes kuci - a ti na FB, nece da propadne svet dok si u skoli ;)
 
Meni se to isto desilo negde pretprosle godine... Nekih 10-15 dana je bio blokiran, potpuno bez obavestenja - i jednako bez obavestenja je posle bio odblokiran i svi podati netaknuti.
Malo strpljenja, nista vise.
 
Ovako meni je facebook nalog sad blokiran,a nzm ni zasto ni kako :S odjednom da udjem i pise "Your account is temporarily locked." nzm sto? HITNO MI TREBA KO ZNA DA MI POMOGNE RECI CU MU I SIFRU I SVE ! HITNOO !!

Ma mora da pise zasto je zakljucan ili na mailu ili kada pokusas da udjes na nalog, ne zakljucavaju oni naloge sto im se cefne onako...
 

Back
Top