Freebiking-nacin zivota

  • Začetnik teme Istar Genom
  • Datum pokretanja
Istar Genom:
Pozivam zaljubljenike u freebiking da se druzimo tokom zime,dok ne dodje vreme za ozbiljnije poduhvate.Usput da li i koliko vozite zimi? :wink: :D :P

Nikako! Posto mrzim zimu nema teorije da sednem na bajk...nazalost :(
Ali zato sa prvim znacima proleca..ili da kazem sa prvim toplijim vremenom, odmah se vadi bajk!:) Jedva cekam prolece!! 8)
 
Ma ja ne mrzim zimu vec hladnocu-mada mu dodje na isto.Najradije bi za Australiju do proleca.Inace,moji prijatelji su kupili sobne,pa jes da ne obozavam sobni bike ali ponekad,za zelju...Svakako,jedva cekam prolece,kao i svi mi koji volimo zivot na tockovima.
 
Ellendil:
Ma ja ne mrzim zimu vec hladnocu-mada mu dodje na isto.Najradije bi za Australiju do proleca.Inace,moji prijatelji su kupili sobne,pa jes da ne obozavam sobni bike ali ponekad,za zelju...Svakako,jedva cekam prolece,kao i svi mi koji volimo zivot na tockovima.
A voznja po snegu (BGD, Kopaonik...) ?? To je, ako je sneg dobar i suncano, ponekad i bolje od voznje leti ...
Naravno, nista od duzih stajanja u toku voznje, nego dok vozis-vozis, a kad ne mozes vise, pravo kuci... ali je mnogo dobro ... ko nije probao-toplo preporucujem, cak i onima koji bi radije cekali prolece u kuci :)
 
Ellendil:
Ma ja ne mrzim zimu vec hladnocu-mada mu dodje na isto.Najradije bi za Australiju do proleca.Inace,moji prijatelji su kupili sobne,pa jes da ne obozavam sobni bike ali ponekad,za zelju...Svakako,jedva cekam prolece,kao i svi mi koji volimo zivot na tockovima.

Ovaj...ispravi me ako gresim ali nekako zima bez hladnoce i nije zima ;) Tako da sam i sama na to mislila.
 
Pa ostali cekau da pronadju odgovarajuci bicikl, odnosno ram, a da pre toga prodaju onaj sto su kupili al se zajebali, posto je ram prevelik
Moze li mi neko reci za koliko mogu da prodam genesis florida asx, star 2 meseca, garanciju i racun imam, jer je ram alu ali zaboga 19, 5 sto katastrofa veliko za mene , metar i zilet od 168cm.
caos
 
jelenadj:
Pa ostali cekau da pronadju odgovarajuci bicikl, odnosno ram, a da pre toga prodaju onaj sto su kupili al se *, posto je ram prevelik
Moze li mi neko reci za koliko mogu da prodam genesis florida asx, star 2 meseca, garanciju i racun imam, jer je ram alu ali zaboga 19, 5 sto katastrofa veliko za mene , metar i zilet od 168cm.
caos
I ja sam imao isti problem pa sam sjajan trek prodao i kupio manji ram polarov.I bas smo iste visine i ja sam metar i zilet 169cm.Baci pogled na host.sezampro.yu/freebiking pa na berzu.Rado bih ti pomogao ali ne znam koliko vredi taj genesis ram.Tamo ces bar videti cene,a mozda pronadjes i nesto za sebe ima jedan sjajni GT za 550 evra,a bio je i jedan solidan skott za 60 evra!I to 17,5 kao za tebe.Pozdrav.
 
Ja bas imam suprotan problem, ram mi je suvise mali pa moram sticnu maksimalno da izvucem, a posto imam nekih 80kg normalno je da se ona posle nekog vremena iskrivi. Pre neki dan sam zauvek resio problem sa tim ramom, jer mi je pukao(na moju veliku zalost). Tako da sam i pored sve svoje volje i zelje da vozim i preko zime ostao bez bajka.
 
Nina2:
Istar Genom:
Pozivam zaljubljenike u freebiking da se druzimo tokom zime,dok ne dodje vreme za ozbiljnije poduhvate.Usput da li i koliko vozite zimi? :wink: :D :P

Ponekad kada je lepse vreme idemo na asvaltne ture jer je na zemljanim putevima blato.Obicno predjemo oko 60-70 km dobrim tempom (ustvari ko kol'ko moze).
Vozimo pre svega da bi odrzali kondiciju za leto.
Pozdrav svim BIKERIMA OD :
Sprint Zenith i
Polar Avalanche
 
Mi iz Subotice poceli smo da pravimo jedan mali FAN PARK, ako mogu tako da nazovem. Rec je o nekoj vrsti Freeride parka samo sto nije preterano extreman. Za sada najvislja platforma napravljena za skakanje je oko 2m. Bice prilicno zabavno. Imamo par dobrih skokova, zasada jednu klackalicu, a uskoro cemo poceti sa izgradnjom malih staza od drveta iznad zemlje. Ako budem mogao postavicu neke slike na net, samo da saznam kako mogu. :D Ako ima ljudi koji su pokusali slicne stvari neka se jave!!! :D
 
Zozimo:
Mi iz Subotice poceli smo da pravimo jedan mali FAN PARK, ako mogu tako da nazovem. Rec je o nekoj vrsti Freeride parka samo sto nije preterano extreman. Za sada najvislja platforma napravljena za skakanje je oko 2m. Bice prilicno zabavno. Imamo par dobrih skokova, zasada jednu klackalicu, a uskoro cemo poceti sa izgradnjom malih staza od drveta iznad zemlje. Ako budem mogao postavicu neke slike na net, samo da saznam kako mogu. :D Ako ima ljudi koji su pokusali slicne stvari neka se jave!!! :D

Cisto da vratim temu na top! :D
 

Back
Top