veza sa ozenjenim?

Zandali:
denylop:
kako bre zivis sa tolikom mrznjom u sebi....
moja topla preporuka je da nadjes nekoga ko ce isterati to zlo iz tebe...

... mora DOBRO da utera.... a sad stvarno nestani! petak je i bas mi je super!

Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''
 
soba23:
Zandali:
denylop:
kako bre zivis sa tolikom mrznjom u sebi....
moja topla preporuka je da nadjes nekoga ko ce isterati to zlo iz tebe...

... mora DOBRO da utera.... a sad stvarno nestani! petak je i bas mi je super!

Da,petak je...Najvise volim vikend,svi muzici izacu da setaju...Zenice kuci ispijaju kafe sa drugaricama i jadikuju nad svojom sudbinom,ili jos bolje:dodju odje...Superiska,petak...''dan za metak''

hahahahaha mala. Podlo, al` mi se svidja...
 
denylop,

zasto se ljutis odmah,je li te muz prevario pa su ogorcena na sve slobodne i lijepe djevojke...?

ne ljutim se naravno, a i kako bih?
sta da ti odgovorim na to pitanje...
nije mi se desilo nista slicno, no to nije toliko bitno....to je mozda samo sticaj srecnih okolnosti u mom zivotu
eto, mozda vam to vrati malo vere i nade da postoje pravi muskarci, prava ljubav....

tuzno je sto se izmedju redova mnogih ovde moze procitati da su duboko zabrinute, da ne upotrebim neki drugi izraz
ali zasto mrzeti nekog ko je nasao srodnu dusu i snjom zivi srecno?
ovde nije bila tema koliko mrzite odredjenu kategoriju zena
vec sta mislite o vezama sa ozenjenim muskarcima, zar ne?
 
Radim na tome...Obecao je da ce se vratiti zeni i sinu ako nastavimo kontakt.Culi smo se par puta i to je to.Polako ali sigurno mu izmicem.A samo ja znam koliko mi nedostaje.Sinoc sam prosla pored njegovog kafica,nisam mu se javila i odmah mi je stigla poruka:Prolazis pored mene,glavu okreces...(to mu je valjda neki stih iz pjesme),odmah sam ugasila mob.da ne padnem u iskusenje da odgovorim i opet dodjem na isto...Uzas.
 
denylop:
e moram...to je jace od mene...
sve pokusavam da razumem ove kokosje mozgove ,ali ne ide...
sta vas to nagoni da ulazite u kombinaciju sa nekim ko je u braku...ima decu...
da ne gledamo sad sa muske tacke gledista, nego iz perspektive jedne mlade devojke.
zamisli sutra svoj brak koji se ljulja zbog neke male kurvice koja je zavrtela mozak tvom muzu, zamisli svoju decu i svoje rogove koje ti nabija kad prodje pored tebe i javlja ti se sa osmehom, a ne daj boze pomazi tvoje dete po glavi...fuj

E,draga,vidim da kapiras temu...A ti zapocela ovako,sjecas se?
 
soba23:
Radim na tome...Obecao je da ce se vratiti zeni i sinu ako nastavimo kontakt.Culi smo se par puta i to je to.Polako ali sigurno mu izmicem.A samo ja znam koliko mi nedostaje.Sinoc sam prosla pored njegovog kafica,nisam mu se javila i odmah mi je stigla poruka:Prolazis pored mene,glavu okreces...(to mu je valjda neki stih iz pjesme),odmah sam ugasila mob.da ne padnem u iskusenje da odgovorim i opet dodjem na isto...Uzas.

...i jednog dana ces naici na nekog ko ce da te uhvati za ruku i da ti kaze da ce sve da bude ok. I ti ces mu verovati... :) E to je ljubav, draga moja :wink:
 

Back
Top