Zone Alarm....

stjepanovic_ns

Početnik
Poruka
29
Imam jedan problem koji se javlja kada se konektujem na NET.To je da mi se stranice uzasno sporo otvaraju,a to je sve posledica ZA.Naime ne zelim da mi bilo ko upada na comp i pravi haos, a hocu da mi podesavanja budu minimalna samo da mogu da otvaram stranice.
Mislim da je ovo oko podesavanja ZA potrebno vecini pocetnika.

Druga stvar jeste kako da uzmem up-datove sa drugog racunara i ubacim u moj.

Hvala unapred SVIMA!!!!!!
 
Takodje koristim Zone Alarm nekih 7-8 meseci,i veoma sam zadovoljan kako funkcioniše.Nisam primetio da otežava učitavanje web strana.Možda bi trebalo izvršiti neka podešavanja na tvom browser-u,ili se osloboditi nekih suvišnih programa koji mogu da koče.Ja sam juče uklonio neke redje korišćene programe,i kompjuter mi je bukvalno oživeo u svakom pogledu;a dva dana pre toga imao sam muke,čak ni browser nisam mogao da pokrenem.
 
stjepanovic_ns:
Imam jedan problem koji se javlja kada se konektujem na NET.To je da mi se stranice uzasno sporo otvaraju,a to je sve posledica ZA.Naime ne zelim da mi bilo ko upada na comp i pravi haos, a hocu da mi podesavanja budu minimalna samo da mogu da otvaram stranice.
Mislim da je ovo oko podesavanja ZA potrebno vecini pocetnika.

Druga stvar jeste kako da uzmem up-datove sa drugog racunara i ubacim u moj.

Hvala unapred SVIMA!!!!!!

Zone Alarm, kao i svaki drugi firewall, moze ili da pusti tvoj browser na net ili ne. Ako ti se strane otvaraju sporo, reinstaliraj browser. Pokusaj sa nekim drugim provajderom, i proveri da ti ovi beli medvedi iz Telekoma nisu ugradili PCM, to je jedna mala zla spravica koja mrzi korisnike Interneta.
 

Back
Top