Death Metal

Stoorbak:
Vintersorg:
Nadya:
Stoorbak:
Vintersorg:
Stoorbak:
die_happy:
Vintersorg:
Jedan od najekstremnijih formi metala,[ovde posle zareza treba da bude razmak!]death metal je gradjen na tvrdim trash rifovima sa mnogo manje melodicnosti (iskljucimo melodic death)sa growl vokalima najbolji vokal(ili najgori,zavisi sa koje tacke gledista posmatramo). Rane 90-te su "ozivele"Death metal prvensteveno u mestima naprimer Florida gde su polako poceli da izlaze Death bogovi(Obituary,Morbid Angel,Deicide,Death).

Sedi 5.

PA ne bih se bash slozio za tu peticu. Konstatacije su na mestu ali bih samo zamerio na gramatickim greshkama! Pa oprostite mu covek je tonski tehnicar !!!!!!!! :pPppP
p0z

Reci mi koje su to gramaticke greske da se sledeci put ispravim


aaaaaaaaaaaaa.... odma u zatvor sa njim!! Ili ga vezite pored Courtney!!!
straaaaasno :roll:

Mene da vezu?UUU,*.Jel mala,znas ti neki death metal bend a?Ako znas neke ,ako ti se svidjaju mislim da bi bilo ok da nam ih preporucis, oces?Ako nemas pojma o ovoj temi nemoj nid a komentarises, zgadilo mi se bre od svih tih * pozera!

Bre Vintersorgeeeeeee izgleda da si prvi put na forumu! I meni se sve smucio, i umalo nisam bacio peglu kada sam video da likovi poput ove pljuju po Amorphis i Blind Guardian!
MA vezacemo mi nju pored njene"prijateljice"
p0z

Pljuju po Amorphis-u.Pa to ne mgu organski da podnes bre!!!!!!!!!!!!!Amorphis je bre jedan od najboljih finskih bendova ako ne i najbolji.Jeste da su iz albuma u album menjali pravac i atmosferu ali uvek su ostajali ono sto jesu,ORIGINALNI i ODLICNI!!!!!
 
Vintersorg:
Stoorbak:
Vintersorg:
Nadya:
Stoorbak:
Vintersorg:
Stoorbak:
die_happy:
Vintersorg:
Jedan od najekstremnijih formi metala,[ovde posle zareza treba da bude razmak!]death metal je gradjen na tvrdim trash rifovima sa mnogo manje melodicnosti (iskljucimo melodic death)sa growl vokalima najbolji vokal(ili najgori,zavisi sa koje tacke gledista posmatramo). Rane 90-te su "ozivele"Death metal prvensteveno u mestima naprimer Florida gde su polako poceli da izlaze Death bogovi(Obituary,Morbid Angel,Deicide,Death).

Sedi 5.

PA ne bih se bash slozio za tu peticu. Konstatacije su na mestu ali bih samo zamerio na gramatickim greshkama! Pa oprostite mu covek je tonski tehnicar !!!!!!!! :pPppP
p0z

Reci mi koje su to gramaticke greske da se sledeci put ispravim


aaaaaaaaaaaaa.... odma u zatvor sa njim!! Ili ga vezite pored Courtney!!!
straaaaasno :roll:

Mene da vezu?UUU,*.Jel mala,znas ti neki death metal bend a?Ako znas neke ,ako ti se svidjaju mislim da bi bilo ok da nam ih preporucis, oces?Ako nemas pojma o ovoj temi nemoj nid a komentarises, zgadilo mi se bre od svih tih * pozera!

Bre Vintersorgeeeeeee izgleda da si prvi put na forumu! I meni se sve smucio, i umalo nisam bacio peglu kada sam video da likovi poput ove pljuju po Amorphis i Blind Guardian!
MA vezacemo mi nju pored njene"prijateljice"
p0z

Pljuju po Amorphis-u.Pa to ne mgu organski da podnes bre!!!!!!!!!!!!!Amorphis je bre jedan od najboljih finskih bendova ako ne i najbolji.Jeste da su iz albuma u album menjali pravac i atmosferu ali uvek su ostajali ono sto jesu,ORIGINALNI i ODLICNI!!!!!

Da bre, nemaju pojma sa zivotom i metalom, a mogu da "komentarishu" velicine kakve su Amorphis, ili Blind Guardian! Ma sve njih treba spaliti
 
0d nasih-may result
od stranih-severe torture, nile,marduk, s tim st nisu ciisti death vec sa raznoraznim primesama.. 8) 8) 8) 8) in memeoriam chuck
p.s. as prehistoric as it seems this is now, today!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bash sam juche gledao Live in L.A.Death zvuchi fenomenalno a shto je najinteresantnije Chuck uopshte ne dere glasne zice kada izvlachi svo ono vrishtanje...
 
Jeanny:
Moze li neko da mi objasni razliku izmedju death i black metala??
Ozbiljno pitam, verujem da ovde ima ljudi koji ce znati da mi odgovore...(?)
Ja isto imam problema s tim...pa death ti je valjda ono sa onim vokalom koji lici na grmljavinu (growl mislim),a black su ti oni nasminkani koji vise imaju vristece vokale (scream) i da po tekstovima.Ima naravno razlike i u muzici,samo ja ne znam koje... :(
 
Ja ga licno neslusam ali ga podrzavam. Malo mi je naporan :D Mislim umorim se kad ga slusasm. Ali ima dobrih bendova, ima! Ko ga voli nek izvoli, ko ne nek' poljubi i ostavi.
 
dragomir51:
Stoorbak:
dragomir51:
0d nasih-may result
od stranih-severe torture, nile,marduk, s tim st nisu ciisti death vec sa raznoraznim primesama.. 8) 8) 8) 8) in memeoriam chuck
p.s. as prehistoric as it seems this is now, today!!!!!!!!!!!!!!!!!
May Result Death??? Shta pricash bre ti?
o.k.samo polako zar oni nisu deatH?whatever...

Ne to ti je black!
 
Stoorbak:
dragomir51:
Stoorbak:
dragomir51:
0d nasih-may result
od stranih-severe torture, nile,marduk, s tim st nisu ciisti death vec sa raznoraznim primesama.. 8) 8) 8) 8) in memeoriam chuck
p.s. as prehistoric as it seems this is now, today!!!!!!!!!!!!!!!!!
May Result Death??? Shta pricash bre ti?
o.k.samo polako zar oni nisu deatH?whatever...

Ne to ti je black!
o.k. danas mi je rodjendan :D :D :D :D :D
 
Shelobina:
Totalno bolesno!
Ali nazalost postoje idiotski umovi koji to slusaju a jos idiotskiji oni koji takvu muziku sviraju.


"Metal je impulzivan, snažan, mocan, uspaljen, postojan, star, u trenutke rušilacki nastrojen, pun energije, zanosan, lijep, obožavan… Zbog toga ga je gotovo nemoguce kontrolirati kao malo dijete. Ne možete nad njim imati prevlast i moc da mu nešto naredujete. Zbog toga je tako prelijep i zbog toga je gotovo nemoguce prosuditi i dati ocjenu nekom materijalu nakon prvog slušanja. Za to je potrebno nekoliko puta preslušati taj isti materijal. Nemoguce je sve upiti odjednom, upravo zato jer je veoma kompleksan i složen, zamršen i tajnovit, a istodobnog blag, kristalno jasan i jednostavan. Zato ga tako volimo."..........rekao jednom jedan pametan lik i nije pogresio...
 
die_happy:
Shelobina:
Totalno bolesno!
Ali nazalost postoje idiotski umovi koji to slusaju a jos idiotskiji oni koji takvu muziku sviraju.


"Metal je impulzivan, snažan, mocan, uspaljen, postojan, star, u trenutke rušilacki nastrojen, pun energije, zanosan, lijep, obožavan… Zbog toga ga je gotovo nemoguce kontrolirati kao malo dijete. Ne možete nad njim imati prevlast i moc da mu nešto naredujete. Zbog toga je tako prelijep i zbog toga je gotovo nemoguce prosuditi i dati ocjenu nekom materijalu nakon prvog slušanja. Za to je potrebno nekoliko puta preslušati taj isti materijal. Nemoguce je sve upiti odjednom, upravo zato jer je veoma kompleksan i složen, zamršen i tajnovit, a istodobnog blag, kristalno jasan i jednostavan. Zato ga tako volimo."..........rekao jednom jedan pametan lik i nije pogresio...
really, thaht's the spirit!!!(ali ne onaj glupi tinejdzherski :wink: :wink: )
 
die_happy:
Shelobina:
Totalno bolesno!
Ali nazalost postoje idiotski umovi koji to slusaju a jos idiotskiji oni koji takvu muziku sviraju.


"Metal je impulzivan, snažan, mocan, uspaljen, postojan, star, u trenutke rušilacki nastrojen, pun energije, zanosan, lijep, obožavan… Zbog toga ga je gotovo nemoguce kontrolirati kao malo dijete. Ne možete nad njim imati prevlast i moc da mu nešto naredujete. Zbog toga je tako prelijep i zbog toga je gotovo nemoguce prosuditi i dati ocjenu nekom materijalu nakon prvog slušanja. Za to je potrebno nekoliko puta preslušati taj isti materijal. Nemoguce je sve upiti odjednom, upravo zato jer je veoma kompleksan i složen, zamršen i tajnovit, a istodobnog blag, kristalno jasan i jednostavan. Zato ga tako volimo."..........rekao jednom jedan pametan lik i nije pogresio...

U svakom slucaju,ukusi su razliciti!
Sto se tice tog citiranog texta,delom se slazem,al ebi ga,ukusi su razliciti,a pitanje je ionako bilo sta mislimo o tome!
 

Back
Top