Namestaj od eko koze

ja imam 2 troseda od eko koze...
okacio sam fotke ovde:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=13130302#post13130302

Drizzt, kakav ti je ovo tepihčić??! Od čega je?

kozni.

vec sam bio dobio privatnu poruku od jedne drage forumasice u vezi sa tim tepihčićem pa imam vec spremljenu fotku :)

203ab96fa10e63836559dfb50c0a7a85.jpg


dobijen je od tašte ;) na poklon pa mu ne znam cenu.
rekla je da ga je poslednji put videla u simpovoj radnji kod starog merkatora.

iako su ovi beli kvadratici zanimljivi - losa strana je sto se prljaju malo vise od ovih drugih :mrgreen:


PS: na slici su iz nekog razloga ispali beli i cisti - sto u stvarnosti nije bas slucaj :)
 
kada sam kupovao garnituru, rekli su mi da je brishem onim vlaznim maramicama za bebe koje u sebi sadrze i neko ulje... kazu, na taj nacin se odrzava higijena i hrani koza... Opet, devojka mi je rekla da ima neko mleko sa kojime premaze garnituru i ona buide kao nova...

Ne bi bilo loshe otvoriti novu temu koja bi se bavila samo odrzavanjem i ciscenjem koze :)

nisam sigurna da je resenje sa bebi maramicama dobro. one sadrze i odredjenu kolicinu alkohola,a to nikako ne moze biti dobro za kozni namestaj. ne znam, mozda neko moze da nas uputi sta je najbolje
 
Tek sad mi je svanulo o čemu pričate.
Jednom sam imala ugaonu od eko-kože i bila je fantastična. Prodavac ju je čak palio upaljačem da mi dokaže kvalitet i stvarno nije gorela. Skoro kao prava koža.
Ovih dana sam kupila "eko-kožu" za jedan ležaj. Pa to nije ni prineti onome na šta sam navikla. Ne znam odakle im hrabrosti da je nazovu eko-kožom kad je to jadnije od najprostijeg skaja. Čim se približi plamen ono se skvrči kao najlon, malo grebneš noktom i ostane rupa. Bezobrazluk!
 
pozdrav svima
Evo ovako da kazem i ja sta mi se upravo desilo..
Kupio sam namestaj od eko koze u TAHIROVICU i trajao mi 3 godine.Sav namestaj,trosed,dvosed,fotelja,stolice ama bas sve se raspalo eko koza se prosula u kockice.
Samo garnituru sam platio 1000 eur ..i to na nagovor njihove sefice DRAGANE u Bulevaru u njihovom salonu.Da stvar bude gora,kada sam ih pozvao,ta ista gospodja me je bukvalno naduvala sto sam ih uopste i pozvao,
Kada sam kupovao garnituru ,ona licno mi je to predlozila govoreci uzmite ovo i bicete mirni 10 godina ko nista,da bi mi danas rekla pa sta i meni je popucala posle 6 meseci!!!
Nego me nagrdi i pocela neprijatnim tonom da mi se obraca govoreci da jedino moze da posalje garnituru u fabriku na ponovno tapaciranja a ja da snosim sve troskove!
Hvala gospodji na ponudi.!!Pazite se ljudi da ne prodjete kao ja.Koga interesuje,postavicu i slike
 
pozdrav svima
Evo ovako da kazem i ja sta mi se upravo desilo..
Kupio sam namestaj od eko koze u TAHIROVICU i trajao mi 3 godine.Sav namestaj,trosed,dvosed,fotelja,stolice ama bas sve se raspalo eko koza se prosula u kockice.
Samo garnituru sam platio 1000 eur ..i to na nagovor njihove sefice DRAGANE u Bulevaru u njihovom salonu.Da stvar bude gora,kada sam ih pozvao,ta ista gospodja me je bukvalno naduvala sto sam ih uopste i pozvao,
Kada sam kupovao garnituru ,ona licno mi je to predlozila govoreci uzmite ovo i bicete mirni 10 godina ko nista,da bi mi danas rekla pa sta i meni je popucala posle 6 meseci!!!
Nego me nagrdi i pocela neprijatnim tonom da mi se obraca govoreci da jedino moze da posalje garnituru u fabriku na ponovno tapaciranja a ja da snosim sve troskove!
Hvala gospodji na ponudi.!!Pazite se ljudi da ne prodjete kao ja.Koga interesuje,postavicu i slike
Jesi li razmišljap da te garnutiru presvučeš mebl štofom ?
Ne znam koliko se isplati,ti radovi su uvek bili skupi.
 
mi smo ovih dana sami presvukli dva troseda (pominjao sam ih na ovoj temi 2010e godine).
posto nismo nasli kozu koja nam se svidela (a nismo je nesto ni trazili jer smo bili u guzvi sa vremenom), nasli smo jednu reltivno kvalitetnu eko kozu.
moja draga je relativno brzo izvalila kako da odradi secenje i usivanje eko koze a ja sam heftalicom spojio sa krevet i ispalo je iznenadjujuce dobro - ukupni troskovi (municija za heftalicu i eko koza) oko 8K rsd.
raspitivali smo se koliko bi kostalo da nam odrade oni koji se time bave i cifre koje su trazili su bile prevelike a sa losijom eko kozom - gotovo kao pola cene kreveta.
kada i ova rikne (a trajace duze od inicijalno stavljeenje koja jeste bila losa), presvuci cemo pravom kozom.
mebl ne dolazi u obzir jer imamo dvoje male dece koja svasta prosipaju po krevetima, desi se ponekad i povracka tako da u obzir dolazi smao nesto sto se moze lako obrisati ;)
 

Back
Top